18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Socjalizacja.

de_Sade • 2019-06-27, 22:24
Facet tłumaczy, co jest ważne, by pies "groźnej" rasy nie sprawiał problemów i był posłuszny( niecierpliwi od 32 sekundy):


Meksyk.

SupremeLeader

2019-06-27, 22:31
"Meksyk" co to jest Meksyk? Ktos wie? Jakaś dzielnica manaus?

jasypan

2019-06-27, 22:37
I zaraz się zacznie wielkie pie**olenie o psach, kotach, rasach i ich właścicielach.

bleblebator1

2019-06-27, 22:47
Ja pie**ole, ale zbiegowisko bezmózgów

Hrabia Drapula

2019-06-27, 22:53
gej bogaty przedłuż sobie fiuta samochodem, pedał biedny psem

~sensualna

2019-06-27, 22:54
nie kumam po cholere ludzie trzymają takie psy w domach :| każdemu psu nawet najbardziej ułożonemu może odj***ć ale chyba lepiej jak odwali małemu niż takiemu bydlakowi co ma nacisk szczęk jakieś 100kg i się nie pie**oli w tańcu aż nie zabije

dertaz

2019-06-27, 22:56
@sensualna, ja się dziwie wielu ludziom że rodzą dzieci i potem je trzymają w domach, ch*j wie co z tego wyrośnie, może jakiś bandyta, pedofil, złodziej albo jeszcze gorzej pedał.

~sensualna

2019-06-27, 23:38
dertaz napisał/a:

@sensualna, ja się dziwie wielu ludziom że rodzą dzieci i potem je trzymają w domach, ch*j wie co z tego wyrośnie, może jakiś bandyta, pedofil, złodziej albo jeszcze gorzej pedał.



wszystko co napisałeś (geje,pedo)to tylko kwestia wychowania bo każda z tych osób w jakiś sposób została skrzywdzona przez ludzi i nie ma co porównywać psa na poziomie 3 latka z dorosłym wypatrzonym człowiekiem

tazmandu

2019-06-28, 01:27
Zapomniał tylko psu przekazać :ok:

IOI

2019-06-28, 08:32
sensualna napisał/a:

wszystko co napisałeś (geje,pedo)to tylko kwestia wychowania...



ja pie**ole, ale ty jestes glupia...

Sadic

2019-06-28, 09:11
To raczej nie jest ten typ psa który boi się kotów :D

Swinkwizytor

2019-06-28, 09:58
Od zawsze w domu były psy. Owczarki doperman rotweiler wyżły i od zaj***nia kundli(swoją drogą najbystrzejsze). Możecie pie**olic co chcecie ale zasada była zawsze taka sama kochało sie te zwierzaki ale to były dzikie zwierzęta i wszystkie musialy sie sluchac samca alfa(ojca). Ojciec nigdy sie niepie**olil pies niewazne jaki duzy dostawal w żebra/ryj nierzadko sie od tego porzygal. Był spokój psy pilnowaly i pilnują moich dzieci a ja pilnuje ich. Psy atakowaly tylko agresywnych obcych i inne psy ktore im sie niespodobaly. Psa trzeba trzymac krótko na smyczy na obcym terenie i zawsze miec z tylu głowy wizje ataku. Wtedy reakcja jest szybka but w zebra/ryj i pies znow siedzi cicho i jeszcze ci morde bedzie lizal.

I jeszcze dla tych co będą mnie uczyć miłości. Jak moja córka(kaszojad klasy 9m) zbliza sie do gniazdka 220v(w domu zabezpieczone) krzycze na nia albo jak juz jest za blisko dostaje po łapach. I wole jak placze bo poczula bol uderzenia ojca i strach niz jak bede musial szykowac pogrzeb. I to ma tyle wspolnego z psem ze jak zaatakuje kogokolwiek to bedzie uspiony a tego niechce tak jak smierci córki

Justynka99

2019-06-28, 10:37
Swinkwizytor napisał/a:

Od zawsze w domu były psy. Owczarki doperman rotweiler wyżły i od zaj***nia kundli(swoją drogą najbystrzejsze). Możecie pie**olic co chcecie ale zasada była zawsze taka sama kochało sie te zwierzaki ale to były dzikie zwierzęta i wszystkie musialy sie sluchac samca alfa(ojca). Ojciec nigdy sie niepie**olil pies niewazne jaki duzy dostawal w żebra/ryj nierzadko sie od tego porzygal. Był spokój psy pilnowaly i pilnują moich dzieci a ja pilnuje ich. Psy atakowaly tylko agresywnych obcych i inne psy ktore im sie niespodobaly. Psa trzeba trzymac krótko na smyczy na obcym terenie i zawsze miec z tylu głowy wizje ataku. Wtedy reakcja jest szybka but w zebra/ryj i pies znow siedzi cicho i jeszcze ci morde bedzie lizal.
I jeszcze dla tych co będą mnie uczyć miłości. Jak moja córka(kaszojad klasy 9m) zbliza sie do gniazdka 220v(w domu zabezpieczone) krzycze na nia albo jak juz jest za blisko dostaje po łapach. I wole jak placze bo poczula bol uderzenia ojca i strach niz jak bede musial szykowac pogrzeb. I to ma tyle wspolnego z psem ze jak zaatakuje kogokolwiek to bedzie uspiony a tego niechce tak jak smierci córki


Kwestia ewolucji. Człowiek potrafi załatwiać problemy w inny sposób, niż przemoc. Neandertalczycy jeszcze tego nie potrafili. Za kilka pokoleń i twoja rodzina do tego dorośnie.


Swinkwizytor

2019-06-28, 10:53
Justynka99 napisał/a:

Kwestia ewolucji. Człowiek potrafi załatwiać problemy w inny sposób, niż przemoc. Neandertalczycy jeszcze tego nie potrafili. Za kilka pokoleń i twoja rodzina do tego dorośnie.



Co do przemocy masz racje dziewczynko. Jak pies będzie Ci rozrywał mniemam piękną łydke, to powiem mu że tak niewolno. Albo użyje bez przemocy paralizatora jak cywilizowana policja. Tylko dla bezpieczeństwa psa również na tobie. Buziak :*

MadDave

2019-06-28, 13:44
@up
Żaden pies nie będzie jej rozrywał łydki ponieważ zapewne nie jest na tyle pie**olnięta żeby posiadać agresywną rasę w domu. Co to w ogóle za argument, jak to wydedukowałeś tego nie wiem.

Nie obraź się kolego ale jak dla mnie psy które bez powodu atakują ludzi powinny być zabijane. Proste.