18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dr...........u1

2012-12-25, 13:48
Akcent z radomia musi byc :D

Piniekf

2012-12-25, 14:13
Dokończcie sobie zdanie tekstem z plakatu :D

Moby_Dick

2012-12-25, 14:39
Piniekf napisał/a:

Dokończcie sobie zdanie tekstem z plakatu :D


Nie da się dokończyć tego zdania niestety. Tym bardziej z tym poj***nym logo pod tekstem, co trochę ryj niemiecki przypomina.

Pater patriae

2012-12-25, 14:47
Dick napisał/a:


Nie da się dokończyć tego zdania niestety. Tym bardziej z tym poj***nym logo pod tekstem, co trochę ryj niemiecki przypomina.



No jak to nie?

By żyło się lepiej:
Byłym komuchom, esbekom, koleżkom, konfidentom, żydokomuchom, kolaborantom, nierobom, pederastom, kretynom, zboczeńcom, złodziejom.

Gebofon

2012-12-25, 22:43
Chytra baba też musi wepchnąć łapy, mają ze sobą coś wspólnego k***a ;)

Osamamp3

2012-12-26, 00:02
Ta właśnie a pamiętacie podatek od deszczu ja wymyśliłem nowy niech nas ważą co miecha i podliczą od zużycia betonu pod butami dobre nie co najmniej 10000 etatów dla urzędasów.

yoyoyo

2012-12-26, 00:51
Najgorsze jest to, że wcale mnie to nie śmieszy :(

garota

2012-12-26, 11:00
@Pater patriae

Rozumiem że uważasz że ci którzy głosowali na inna opcję, są wybitnymi inteligentami których uczciwość daje nadzieję na lepsze jutro?Wszyscy Wy którym wydaje się że znacie się na polityce, i że wiedzę macie w jednym palcu jesteście komicznie. W polsce sami politolodzy i znawcy samochodów. Wstyd mi czasem za Was. Ale cieszę się że są jeszcze ludzie którzy nie pie**olą w ineternecie tylko robią swoje pracując, bawiąc się i lejąc ciepłym moczem na Was wszystkich pojebów którzy podzielili naród. ch*j wam w dupę od człowieka który politykę ma w dupie. Jesteście mądrzy to zawsze będziecie mieli chleb na stole i dacie jeszcze ciut rodzinie. Będziecie j***nymi polaczkami robaczkami dostaniecie to co dostają polaczki robaczki. Po dupie do końca życia.

Pater patriae

2012-12-26, 11:10
garota, możesz sprecyzować, bo nie wiem zbytnio o co mnie oskarżasz?