18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smutny koniec łady

Jesse.Pinkman • 2021-12-28, 09:34
Ciekawe co tam wrzucił do środka.

Fx12

2021-12-28, 10:02
A co mógł innego... :D



garota

2021-12-28, 10:13
@up

na taką ładzinkę to wystarczy ta najmniejsza petardka za 50 gr.

baronturbina

2021-12-28, 10:22
Jako ekspert od pirotechniki i doktor
Fizyki kwantowej stwierdzam że:
Butla z gazem bez limitera bo wtedy kacap może pasować ponad 85% objętości zbiornika. Pewien wyciekną powodu nieudanych przeróbek napełnił kabinę gazem a sowieta zostawił dopalającą się fajkę w aucie z myślą iż jupi lutra i wróci. W strefie 2 doszło do zapłonu gazu poprzez palący się papieros i mamy gotowy wybuch.
Normalnie biorę 200pln za taką ekspertyzę.

Hahsbidienejen w skrócie lada wyj***ła.

pablohasan

2021-12-28, 11:34
baronturbina napisał/a:

Jako ekspert od pirotechniki i doktor
Fizyki kwantowej stwierdzam że:
Butla z gazem bez limitera bo wtedy kacap może pasować ponad 85% objętości zbiornika. Pewien wyciekną powodu nieudanych przeróbek napełnił kabinę gazem a sowieta zostawił dopalającą się fajkę w aucie z myślą iż jupi lutra i wróci. W strefie 2 doszło do zapłonu gazu poprzez palący się papieros i mamy gotowy wybuch.
Normalnie biorę 200pln za taką ekspertyzę.
Hahsbidienejen w skrócie lada wyj***ła.



Taki z ciebie ekspert jak z tej Łajdaczki samochód.

baronturbina

2021-12-28, 12:34
pablohasan napisał/a:

Taki z ciebie ekspert jak z tej Łajdaczki samochód.


Oh nie! Jak mogloś/mogłaś/mogłeś mnie tak obrazić? Boga w sercu nie masz?

xiro

2021-12-28, 12:50
wzial przykald od tego fina co tesle wyj***l, ale jemu pewnie akumulator padl i go nie stac na nowy :D

menciu

2021-12-28, 13:32
kacapski granat z demobilu został wrzucony elo

Cloverface

2021-12-28, 15:24
baronturbina napisał/a:

Jako ekspert od pirotechniki i doktor
Fizyki kwantowej stwierdzam że:
Butla z gazem bez limitera bo wtedy kacap może pasować ponad 85% objętości zbiornika. Pewien wyciekną powodu nieudanych przeróbek napełnił kabinę gazem a sowieta zostawił dopalającą się fajkę w aucie z myślą iż jupi lutra i wróci. W strefie 2 doszło do zapłonu gazu poprzez palący się papieros i mamy gotowy wybuch.
Normalnie biorę 200pln za taką ekspertyzę.
Hahsbidienejen w skrócie lada wyj***ła.



To głupoty gadasz, bo nawet napchane gazem wybuchło by od razu po zetknięciu papierosa z gazem, a tu był czas na wybuch. Może jako ekspert nie pamiętasz paru sytuacji w Polsce gdzie papieros wysadzał auto od razu, a nie po czasie?
Prędzej jakiś mniejszy granat ekspercie :-D

Bloblas

2021-12-28, 16:58
garota napisał/a:

@up
na taką ładzinkę to wystarczy ta najmniejsza petardka za 50 gr.



ch*ja wiesz. Łada to twarda maszyna gniotsa nie łamiotsa. Czołówki z kamazami napie**alają i wychodzą z tego cało

:-P

Andrzejas

2021-12-28, 21:33
Wszyscy kurła eksperty z koziej dupy!
Kacap zostawił włączone ogrzewanie i zatrzasnął drzwi. Powszechnie wiadomo, że Łady to bardzo solidne samochody. Potężna nagrzewnica rozgrzała wnętrze auta do wysokiej temperatury, a batyskafowo szczelne drzwi uniemożliwiły wyrównanie ciśnień - na dworze siarczysty mróz ruski -68*C. W efekcie różnicy temperatur we wnętrzu wzrosło ciśnienie do kilkudziesięciu atmosfer i pie**olnęło. To się często zdarza u nich, jak się taki jełop spieszy i zapomni klucz ze stacyjki wyjąć, jak leci do monopola.

Metanabolarz

2021-12-29, 22:42
Podobny efekt zrobiło 10kg karbidu w dużym fiacie
Skąd wiem ? Nie wiem bredzę

baronturbina

2021-12-30, 10:59
Cloverface napisał/a:

To głupoty gadasz, bo nawet napchane gazem wybuchło by od razu po zetknięciu papierosa z gazem, a tu był czas na wybuch. Może jako ekspert nie pamiętasz paru sytuacji w Polsce gdzie papieros wysadzał auto od razu, a nie po czasie?
Prędzej jakiś mniejszy granat ekspercie


Proszę przedstaw mi jakiś mniejszy granat. Większe znam ale te mniejsze nie.