18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

straatveger

2012-09-17, 14:11
On nie jest smutny, płaczę ze śmiechu

itozga

2012-09-17, 14:21
według mnie poruszył ważny problem brudasów

dziekuje dobranoc

szponiasty

2012-09-17, 14:59
Jesteście idiotami którymi łatwo sterować. Usprawiedliwiajcie sobie dalej zabijanie ludzi, swoimi ideologiami przychlastów. I mówcie więcej o "religii pokoju" i swojej nienawiści do Islamu, bo zabili jakiegoś podrzędnego ambasadora USA w Libii, która wcześniej przeszła przewrót sponsorowany przez CIA. Mówcie o tym dalej, kiedy taki śmieć zabił 70-kilka osób, głównie dzieci.

CopRobo

2012-09-17, 16:02
@up
a kogo obchodzi mord ambasadora USA w Libii? Wszyscy mają to głęboko w dupie, tutaj chodzi o lenistwo i przody tych brudasów, jakie dostają w Europie. Poza tym dobry lewak to martwy lewak.

be...........an

2012-09-17, 17:55
Często przeglądam Sadola i lubię poczucie humoru panujące na tym portalu, jest zdecydowanie bardziej ambitne niż gimnazjalne kwejki i tego typu gówna, ale z dnia na dzień zaczyna mnie ta strona przerażać, pełna ostro prawicowych zwolenników, że aż nóż mi się w kieszeni otwiera... Jak można podziwiać człowieka który zabił kilkadziesiąt osób za to że mieli inne niż on poglądy? Przecież ten człowiek, to potwór który stworzył swoj wlasny wyimaginowany świat gdzie panuje od kilkudziesięciu lat spisek marksistów i podawał na to jakieś chaotycznie sformułowane arguemnty.. Jestem pewien że nikt z was nawet nie przeczytał jego "Deklarację" zresztą plagiatu Teda Kaczynskiego..... Czy wyście k***a oszaleli?! Większosć tu jest nafaszerowana jakąś chorą antyislamską ideologią, jak możecie tak kategoryzować ludzi? Jestem pewien że nikt z was nie miał nigdy stycznością z inną kulturą... pie**oloni rasiści i szowiniści, czynienie zła w imię ratowania dobra... brawo! "Za Breivika zawsze piwo" - najlepszy komentarz, człowieku k***a, rozumiem że to jest internet i anonimowość sprzyja takim debilnym hasłom, ale trzeba czasami liczyć się ze słowami. Dajecie wpleść się w tą inspirowaną przez media kampanię nienawiści, cel osiagnięty, będzie otwierać szampana gdy Chameryka i Izrael bezpodstawnie zaatakują kolejny arabski kraj- Iran.

Guciok

2012-09-17, 20:12
bercikistan napisał/a:

Większosć tu jest nafaszerowana jakąś chorą antyislamską ideologią, jak możecie tak kategoryzować ludzi?


Pogadamy jak Ci postawią meczet pod domem.

rbQ321

2012-09-17, 22:49
nuker92 napisał/a:

za Breivika zawsze piwo :D



Zrobił miejsce dla Polaków za granicą :amused:

isotop

2012-09-18, 00:11
Guciok napisał/a:


Pogadamy jak Ci postawią meczet pod domem.



Pogadamy jak jakiś polski "Breivik" zabije Ci kogoś z rodziny, bo uznał, że w Polsce jest zbyt wielu obcych...

Na Sadolu nastroje jak w Niemczech po Pierwszej Wojnie Światowej. Wszyscy uważają, że jest źle i tylko czekają na wskazanie winnego. Najłatwiej, najszybciej i najwygodniej będzie wskazanie "obcej" grupy społecznej na którą będzie mogła spaść nienawiść tłumu, np. na Żydów, albo Cyganów, albo homoseksualistów. ch*j z tym, że oni mają z tym najmniej wspólnego... ofiarę wskazano, jest i ujście dla społecznej frustracji. "Za Breivika zawsze piwo" - komentarz idealnie oddający szowinistyczne, faszyzujące nastroje na tej stronie.

mjolnir

2012-09-18, 09:32
isotop napisał/a:



Pogadamy jak jakiś polski "Breivik" zabije Ci kogoś z rodziny, bo uznał, że w Polsce jest zbyt wielu obcych...

Na Sadolu nastroje jak w Niemczech po Pierwszej Wojnie Światowej. Wszyscy uważają, że jest źle i tylko czekają na wskazanie winnego. Najłatwiej, najszybciej i najwygodniej będzie wskazanie "obcej" grupy społecznej na którą będzie mogła spaść nienawiść tłumu, np. na Żydów, albo Cyganów, albo homoseksualistów. ch*j z tym, że oni mają z tym najmniej wspólnego... ofiarę wskazano, jest i ujście dla społecznej frustracji. "Za Breivika zawsze piwo" - komentarz idealnie oddający szowinistyczne, faszyzujące nastroje na tej stronie.