18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smotri malcziki...

Halman • 2021-07-23, 15:03

mostu już nie maju.... :ubawdolez:

Quassar

2021-07-23, 21:16
Ja bym miał stracha iść pieszo czy to pod ciężarem 75kg nie jebnie a on tak się autem wpie**ala...

Zaniedługo to wszędzie na każdym kroku bedą betonowe słupki przed takich kierowców bo sie wszędzie wpie**alają tymi autami tam gdzie nie trzeba..

Nyrewesa

2021-07-24, 15:44
No i ch*j z mostem i sraczami na dworze. Silna armia jest? Jest. W kosmos latają? Latają. Zajęli Krym? Zajęli. Milion pięćset dwa dziewięćset głowic mają? Mają. To kacapowi wystarcza. Może wpie**alać spleśniały chleb z plewow, a Putin że swoją bandą złote sracze sobie instalują w swoich palacach, ale najważniejsze że na świecie boją się matiuszki Rossiji. Taka tam mentalność.

adam33x

2021-07-24, 16:26
Kolejny kandydat do nagrody Darwina w tym miesiącu. Nie wiem czy pokona w finale pani skaczącą na bungee bez bungee, ale trzymam kciuki ;) Bo mimo wszystko wspomniana wcześniej pani mogła być zestresowana pierwszym skokiem i wystarczyła sekunda nieuwagi żeby podąć złą decyzję, a tutaj kierujący pojazdem świadomie wjeżdża na niestabilną konstrukcję i nawet komentujące dzieci nie wierzą w powodzenie tej akcji ;p

Halman

2021-07-29, 07:51
inne ujęcie;