18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smoluchy z San Francisco

Jesse.Pinkman • 2021-11-25, 17:42
Oni zawsze znajdą sposób, żeby coś zaj***ć.

Krakus36

2021-11-25, 19:32
Ciekawi mnie jakby biali tak kradli, telefony ubranie itp... czy też by tak każdy patrzył? czy łapali by ich... murzyny zrobiły sobie taka reklamę że każdy normalny człowiek nie ingeruje ze strachu bo 70% przestępstw z bronią w ręku popełniają CZARNI. wielu amerykan czeka na wojnę domową, bo wtedy lewaków i murzynów wystrzelają za to co zrobili z ich krajem takie mam zdanie po oglądaniu co robią i jaka patologia 1 typ płodzi 14 dzieciaków u 8 bab murzynek bo dupy dają każdemu Chore! Jak mniejszość 30% ludności usa potrafi zniszczyć kraj

Zbysław

2021-11-25, 20:49
Była taka piosenka if ju gołym tu sanfransiskoooo...
nawet Polskę wymienili, polen

a na pogodzie w niemieckiej stacji czy innego państwa to nawet polski nie pokazują jaka jest temperatura nawet stolicy nie ma

Kriski

2021-11-25, 20:59
Zbysław napisał/a:

Była taka piosenka if ju gołym tu sanfransiskoooo...
nawet Polskę wymienili, polen
a na pogodzie w niemieckiej stacji czy innego państwa to nawet polski nie pokazują jaka jest temperatura nawet stolicy nie ma



A możesz to jakoś składnie i logicznie napisać jeszcze raz? Bo nie każdy tutaj ma maszynę deszyfrującą.

bojleros

2021-11-25, 21:41
Co tam knujecie smoluchy?

barni123pl

2021-11-25, 22:41
zajebiste telefony demo jak cygany pod marketem będą sprzedawać wiertarki

Dzisiaj

2021-11-25, 22:52
Krakus36 napisał/a:

Ciekawi mnie jakby biali tak kradli, telefony ubranie itp... czy też by tak każdy patrzył? czy łapali by ich... murzyny zrobiły sobie taka reklamę że każdy normalny człowiek nie ingeruje ze strachu bo 70% przestępstw z bronią w ręku popełniają CZARNI. wielu amerykan czeka na wojnę domową, bo wtedy lewaków i murzynów wystrzelają za to co zrobili z ich krajem takie mam zdanie po oglądaniu co robią i jaka patologia 1 typ płodzi 14 dzieciaków u 8 bab murzynek bo dupy dają każdemu Chore! Jak mniejszość 30% ludności usa potrafi zniszczyć kraj



EJJJ! Nie wolno podawac statystyk! Statystyki sa RASISTOWSKIE! :D

Figlarz_

2021-11-25, 23:23
Takie rzeczy to tylko j***ne murzyny moga robić. Istota myśląca, np człowiek, wie o tym, ze w 21. wieku każdy telefon jest łatwiejszy do zlokalizowania niż złodziej w sejmie.

zipi

2021-11-25, 23:37
czemu w was się tak gotuje ? przecież to wlasnie te wielkie korporacje wspierają te lewackie odchyły i czarny odpad, niech najlpeiej spalą te sklepy.

Mzimu

2021-11-25, 23:44
Krakus36 napisał/a:

Ciekawi mnie jakby biali tak kradli, telefony ubranie itp... czy też by tak każdy patrzył? czy łapali by ich... murzyny zrobiły sobie taka reklamę że każdy normalny człowiek nie ingeruje ze strachu bo 70% przestępstw z bronią w ręku popełniają CZARNI. wielu amerykan czeka na wojnę domową, bo wtedy lewaków i murzynów wystrzelają za to co zrobili z ich krajem takie mam zdanie po oglądaniu co robią i jaka patologia 1 typ płodzi 14 dzieciaków u 8 bab murzynek bo dupy dają każdemu Chore! Jak mniejszość 30% ludności usa potrafi zniszczyć kraj



smoluchów jest tylko 13%.

htp

2021-11-26, 09:37
Zbysław napisał/a:

Była taka piosenka if ju gołym tu sanfransiskoooo...
nawet Polskę wymienili, polen
a na pogodzie w niemieckiej stacji czy innego państwa to nawet polski nie pokazują jaka jest temperatura nawet stolicy nie ma



Co to znaczy "polen" po angielsku? Znasz jakieś języki, włączając w to polski?

neo001

2021-11-26, 12:08
zipi napisał/a:

czemu w was się tak gotuje ? przecież to wlasnie te wielkie korporacje wspierają te lewackie odchyły i czarny odpad, niech najlpeiej spalą te sklepy.



No nie wiem, bo może koszty i tak zostaną przerzucone na tego co kupuje legalnie? Akurat te telefony, to im ch*ja dają jak już niektórzy zauważyli, ale każda kradzież powinna być piętnowana.