18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

smoke weed, be cool!!

gorraj • 2011-12-03, 22:21
Palenie szkodzi zdrowiu


thewhitestar

2011-12-04, 18:04
Fajne fajne.

Ale i tak głupie k***y.

gorraj

2011-12-04, 18:16
dobra dupa, dobra nuta!

SamSobieBogiem

2011-12-04, 18:32
ku*as Szatana napisał/a:

a podobno trawka szkodzi



To zapal do seksu. Ciekawe czy powiesz to samo ;)

Powiem tyle. Trawka wzmacnia odczuwanie zmysłów i emocji. Wbrew pozorom poprawia koncentracje, ale tylko wtedy gdy się w coś "wkręcisz". Przełóżmy to na seks. Zmysły i emocje wiadomo, a Ty wkręcasz się w czynności posuwiste ;D jesli nie strzelasz po 30 sekundach to gwarantuje, że będziesz miał długi i naprawdę przyjemny stosunek, a Twoja panienka odzyska przytomność po dłuższym czasie ;D

Chyba, że będziesz się bał wpadki to wtedy przej***ne... bo trawka pogłebi też uczucie strachu.

bajereq

2011-12-04, 19:36
gdzie takie można kupić ??

Yanuha

2011-12-04, 21:54
wszystkie Tajki to fajne chłopaki

T-Will

2011-12-04, 22:06
Skąd jest ten filmik?? jaka stronka z kamerkami bo jest ich troche?

lukasz207

2011-12-05, 02:03
suuuper zaje... szkoda tylko że niebieskie majty mają ciotę ;(

Asmodea22

2011-12-05, 02:15
właśnie zrozumiałam skąd się bierze standardowa męska fantazja o dwóch babkach :mrgreen:

odkurz

2011-12-05, 10:25
k***a wiecie że takie istoty istnieją naprawdę...
Wystarczy wyłączyć kompa i wyjść....

isin

2011-12-05, 19:47
co to za piosenka leci ? :-)

Andrewwww

2011-12-05, 20:21
Z tego mogę wywnioskować tylko - pal z bongo, potem jest niezły sp***ol, dziewczyny mają nowe ciekawe pomysły np. na nagrywanie filmików <3

setkris

2011-12-05, 21:28
piwko poszlo dla "pana" Piti1234555 powiedzial jak niewielu tutaj cos madrego. wber ogolnym pogladom marichuana nie jest niczym zlym..jest nielegalna...od lat wpieraja wam ze to jest zle...a alkohol jest dobry??? bo po tym wyrzniesz byle swinie?? bo po tym odpie**ala Ci tak ze sam sobie swoje gniazdo rujnujesz?? to jest dobre?? po dobrym boniu nie ma mozliwosci agresji...bo po po prostu tak nie dziala....tak czy siak jesli naprawde umiesz sie skupic na tym co chcesz dac panience i przezwyciezysz "uciazliwego" lenia to zrobisz wszystko by bylo obojgu cudownie...palenie poteguje wszelkie doznania...od smaku ktory jest oczywisty poprzez percepcje wzrokowa az po dotyk ciagnac.....nie ma ch*ja na mariolke...seks po dobrym jazziku nie rowna sie nawet staremu dobremu MDMA.....z tym ze trzeba miec dobra(czynna) kotke bo inaczej oboje po szybkiej grze wstepnej dojdziecie by spokojnie pojsc do lodowki i spac he he he

dQrw10nYk0k5

2011-12-05, 22:25
Pewnie takie samo gówno jak: showup.tv

SamSobieBogiem

2011-12-06, 10:18
setkris napisał/a:

piwko poszlo dla "pana" Piti1234555 powiedzial jak niewielu tutaj cos madrego. wber ogolnym pogladom marichuana nie jest niczym zlym..jest nielegalna...od lat wpieraja wam ze to jest zle...a alkohol jest dobry??? bo po tym wyrzniesz byle swinie?? bo po tym odpie**ala Ci tak ze sam sobie swoje gniazdo rujnujesz?? to jest dobre?? po dobrym boniu nie ma mozliwosci agresji...bo po po prostu tak nie dziala....tak czy siak jesli naprawde umiesz sie skupic na tym co chcesz dac panience i przezwyciezysz "uciazliwego" lenia to zrobisz wszystko by bylo obojgu cudownie...palenie poteguje wszelkie doznania...od smaku ktory jest oczywisty poprzez percepcje wzrokowa az po dotyk ciagnac.....nie ma ch*ja na mariolke...seks po dobrym jazziku nie rowna sie nawet staremu dobremu MDMA.....z tym ze trzeba miec dobra(czynna) kotke bo inaczej oboje po szybkiej grze wstepnej dojdziecie by spokojnie pojsc do lodowki i spac he he he



Dzieki ;) a poza tym... to wlasnie kiedy zapalilem ze swoja byla ona zrobila mi lodzika ;) nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie to, ze ona nigdy nikomu nie robila bo nie mogla sie przemoc ;) to byl jej 1 raz ;P