18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmieszny jeb w łeb

Cyjanek • 2020-10-12, 23:22
Czasami coś brutalnego, a innym razem coś zabawnego :bomba:


Zbysław

2020-10-13, 05:20
założę się że gardzi motorami i ich właścicielami

BajecznyKrzysztof

2020-10-13, 08:39
sądząc po jej r*chach zapewne doj***łaby na solo dla większości z nas

castagir

2020-10-13, 09:51
BajecznyKrzysztof napisał/a:

sądząc po jej r*chach zapewne doj***łaby na solo dla większości z nas



Tobie na pewno.
Jeśli miałbyś pojęcie o sztukach walki to wiedziałbyś, że właśnie w tej dłuższej chwili gdy ona robi jakąś dziwną pozycję na jednej nodze(może to jakiś styl bociana z kung fu - nie wiem) każdy nawet początkujący fighter wykorzystałby okazję i zaj***ł by jej kosę po girze i dokończył ją punktując z góry albo w parterze.
Widać, że dziewczyna albo zaczyna ze sztukami walki albo po prostu łazi na treningi aby udawać na dzielni fifarafa.

KebabRemover

2020-10-13, 10:00
jebac bijace sie k***y i te ich konskie mordy. czemu kazda bijaca sie "kobieta" ma konski ryj?

bloodwar

2020-10-13, 10:47
KebabRemover napisał/a:

jebac bijace sie k***y i te ich konskie mordy. czemu kazda bijaca sie "kobieta" ma konski ryj?



Bo te z buziami jak anioły k***ią się na Instagramie i Tinderze

Czaczek83

2020-10-13, 12:51
castagir napisał/a:

Tobie na pewno.
Jeśli miałbyś pojęcie o sztukach walki to wiedziałbyś, że właśnie w tej dłuższej chwili gdy ona robi jakąś dziwną pozycję na jednej nodze(może to jakiś styl bociana z kung fu - nie wiem) każdy nawet początkujący fighter wykorzystałby okazję i zaj***ł by jej kosę po girze i dokończył ją punktując z góry albo w parterze.
Widać, że dziewczyna albo zaczyna ze sztukami walki albo po prostu łazi na treningi aby udawać na dzielni fifarafa.



co Ty pie**olisz haha

Serkowski

2020-10-13, 20:28
Gdybys ty miał pojecie o sztukach walki to wiedziałbyś ze to muay thai i taka pozycja jest normą, spodziewała się kopnięcia wiec czekała z blokiem. Tam jest sama stójka wiec nikt nikogo nie sprowadza zjebie. Zanim coś napiszesz to się doucz pseudo znawco.
castagir napisał/a:

Tobie na pewno.
Jeśli miałbyś pojęcie o sztukach walki to wiedziałbyś, że właśnie w tej dłuższej chwili gdy ona robi jakąś dziwną pozycję na jednej nodze(może to jakiś styl bociana z kung fu - nie wiem) każdy nawet początkujący fighter wykorzystałby okazję i zaj***ł by jej kosę po girze i dokończył ją punktując z góry albo w parterze.
Widać, że dziewczyna albo zaczyna ze sztukami walki albo po prostu łazi na treningi aby udawać na dzielni fifarafa.