18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiertelny wypadek spod Murmańska.

Lobo24 • 2020-12-23, 21:57
Ich troje z hyundaia zginęło. Kierowca toyoty po kontroli w szpitalu został puszczony do domu.

bodzio9391

2020-12-23, 22:02
Zaraz widać co nie oszukiwało na testach na gwiazdki

Czerstwy

2020-12-23, 22:36
Gdzie Ty tu widzisz Toyote?

dżonyłojlker

2020-12-23, 22:45
Czerstwy napisał/a:

Gdzie Ty tu widzisz Toyote?



A Ty ślepy czy upośledzony?
Toyota Land Cruiser Prado


Nie gniewaj się za tego "upośledzonego", straciłem dzisiaj kupę kasy i jestem lekko poddenerwowany.

Dummster

2020-12-24, 00:00
Ja jebie co ten h*jdaj odj***ł, zak***ił jak by chciał samobuja :roll:

Jacek86s

2020-12-24, 09:06

Nie gniewaj się za tego "upośledzonego", straciłem dzisiaj kupę kasy i jestem lekko poddenerwowany.[/quote]

Zakup skarpet dla starej pod .choinkę mocno nadwyrezylo budżet?

Adae

2020-12-24, 15:20
Czy tylko ja zauwazylem, ze kierowcy gowno suvow to zazwyczaj nadasani "nowobogaccy" biedacy? Codziennie spotykam jakiegos frajera albo szlaufa w nowym kia, hyundaiu, renault czy fordzie, ktory w salonie kosztowal 1/3 tego co moje 5 letnie auto uzywane, ktorzy zachowuja sie na drodze jakby byli wyzszej klasy czlowiekiem.

j***ny zaaszczany biedacki dzbanie jeden z drugim, to ze kupiles gowno w salonie na raty robi z ciebie jeszcze wiekszego robaka niz ludzie w 20 letnich passatach. Jak chcesz sie frajerze pokazac, to raz, naucz sie jezdzic asertywnie i agresywnie, a nie pasywno agresywnie jak p*zda na kasie w biedronce, a po drugie, kup auto, ktore kosztuje tyle co mieszkanie, a nie szopa na dzialke.

Dziekuje, nie pozdrawiam, ciesze sie ze idiota wyprzedzajacy h*jowym , powolnym samochodem umarl.

batons0

2020-12-24, 17:02
Adae napisał/a:

Czy tylko ja zauwazylem, ze kierowcy gowno suvow to zazwyczaj nadasani "nowobogaccy" biedacy? Codziennie spotykam jakiegos frajera albo szlaufa w nowym kia, hyundaiu, renault czy fordzie, ktory w salonie kosztowal 1/3 tego co moje 5 letnie auto uzywane, ktorzy zachowuja sie na drodze jakby byli wyzszej klasy czlowiekiem.
j***ny zaaszczany biedacki dzbanie jeden z drugim, to ze kupiles gowno w salonie na raty robi z ciebie jeszcze wiekszego robaka niz ludzie w 20 letnich passatach. Jak chcesz sie frajerze pokazac, to raz, naucz sie jezdzic asertywnie i agresywnie, a nie pasywno agresywnie jak p*zda na kasie w biedronce, a po drugie, kup auto, ktore kosztuje tyle co mieszkanie, a nie szopa na dzialke.
Dziekuje, nie pozdrawiam, ciesze sie ze idiota wyprzedzajacy h*jowym , powolnym samochodem umarl.



Toś się popisał...

Andrzejas

2020-12-25, 03:35
Adae napisał/a:

(...) j***ny zaaszczany biedacki dzbanie jeden z drugim, to ze kupiles gowno w salonie na raty robi z ciebie jeszcze wiekszego robaka niz ludzie w 20 letnich passatach. Jak chcesz sie frajerze pokazac, to raz, naucz sie jezdzic asertywnie i agresywnie, a nie pasywno agresywnie jak p*zda na kasie w biedronce, a po drugie, kup auto, ktore kosztuje tyle co mieszkanie, a nie szopa na dzialke.
Dziekuje, nie pozdrawiam, ciesze sie ze idiota wyprzedzajacy h*jowym , powolnym samochodem umarl.



Ja pie**olę! To, że kupiłeś używanego Civica z 2001 za 250 000 zł nie oznacza, że jesteś gościem. Jak chcesz się "pokazać", jak to mówisz, łysy dzbanie, to kup mamie kwiaty bez okazji, przynieś sąsiadce węgiel z piwnicy i szczym ryj, jak Cię nie pytają, a jak pytają, to też się, k***a, nie odzywaj, tylko skromnie uśmiechaj, bo ktoś się kapnie, żeś zj***ny i cały plan w bombki strzelił!

Dżizas_kurde

2020-12-26, 17:57
Jazda bez pasów ? Nie widze poduszek odpalonych...

StereoTyp

2020-12-27, 05:55
Adae napisał/a:

Czy tylko ja zauwazylem, ze kierowcy gowno suvow to zazwyczaj nadasani "nowobogaccy" biedacy? Codziennie spotykam jakiegos frajera albo szlaufa w nowym kia, hyundaiu, renault czy fordzie, ktory w salonie kosztowal 1/3 tego co moje 5 letnie auto uzywane, ktorzy zachowuja sie na drodze jakby byli wyzszej klasy czlowiekiem.
j***ny zaaszczany biedacki dzbanie jeden z drugim, to ze kupiles gowno w salonie na raty robi z ciebie jeszcze wiekszego robaka niz ludzie w 20 letnich passatach. Jak chcesz sie frajerze pokazac, to raz, naucz sie jezdzic asertywnie i agresywnie, a nie pasywno agresywnie jak p*zda na kasie w biedronce, a po drugie, kup auto, ktore kosztuje tyle co mieszkanie, a nie szopa na dzialke.
Dziekuje, nie pozdrawiam, ciesze sie ze idiota wyprzedzajacy h*jowym , powolnym samochodem umarl.



Nie jestem jakimś terapeutą, ale Ty masz ze sobą jakiś problem, facet. ;)