18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiertelne potrącenie

~_Yarko_ • 2020-05-08, 21:59

Niewidoczny, bez odblasków, na środku ulicy.

SupremeLeader

2020-05-09, 00:36
Szkoda tylko kierowcy, bo k***a tak ciężko założyć j***ną koszulkę odblaskową, czy chociaż nawet jakiś brelok z odblaskiem. Tym bardziej że to groszowe sprawy, A niektóre firmy nawet rozdają to za darmo w ramach reklamy czy promocji, ale gdzie tam bo to obciach i takie nieeleganckie. Najgorsze jest to że tym "cichociemnym" wydaje się że przecież masz światła, to ich widzisz.

sciagaszmajtkidlaruskich

2020-05-09, 01:14
maksymilian45 napisał/a:

Psycha zryta do końca życia.



czemu psycha zryta? jak ktoś jest debilem, to siebie nie można winić za błędy innych :)

MichaelDeSanta

2020-05-09, 01:24
No i po to są długie, żeby w pieszych nie napie**alać, w ogóle jakoś słabiutko mu te światła świeciły, no cóż jednego idiotę mniej.

neonpmi

2020-05-09, 02:22
Nawet to oglądając dopiero po ponownym obejrzeniu go zobaczyłem

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-05-09, 07:22
SupremeLeader napisał/a:

Szkoda tylko kierowcy, bo k***a tak ciężko założyć j***ną koszulkę odblaskową, czy chociaż nawet jakiś brelok z odblaskiem. Tym bardziej że to groszowe sprawy, A niektóre firmy nawet rozdają to za darmo w ramach reklamy czy promocji, ale gdzie tam bo to obciach i takie nieeleganckie. Najgorsze jest to że tym "cichociemnym" wydaje się że przecież masz światła, to ich widzisz.



Chłopie zabił ją specjalnie,a jakby była to twoja matka??Clopie apanuj się wszystko widać oglądałem 10 razy,że beret się świeci widać wszystko.Chłopy będę tak pisać słowem chłopie bo tu tak wszyscy do siebie mówią,a do składni się przypie**alają HAHAHAHAHAHA

PS
Wiadomo kto k***a przesiaduje Chłopie to Clopie tam to,to nara Chłopaki ciepluchy,ciotunie Chłopy

Justynka99

2020-05-09, 09:23
MichaelDeSanta napisał/a:

No i po to są długie, żeby w pieszych nie napie**alać, w ogóle jakoś słabiutko mu te światła świeciły, no cóż jednego idiotę mniej.



Ty chyba nigdy samochodem nie jechałeś.

MichaelDeSanta

2020-05-09, 10:30
Justynka99 napisał/a:

Ty chyba nigdy samochodem nie jechałeś.



takim gratem to jeszcze nie