18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Śmierdząca zbrodnia absolutna

lycon5 • 2016-03-12, 18:26
Tego pięknego sobotniego popołudnia naszła mnie myśl, aby podzielić się z Wami, drodzy sadole, historią która przydarzyła mi się ostatniego lata.

Delegacja. 7 osobowy Fiat Ducato z kompletem osób, frunie przez Polskę. Siedziałem na tylnych siedzeniach wraz z trzema innymi kolegami aż tu nagle jeden z nich (siedzący obok mnie) zasadził głośnego bącura. To był jeden z tych naprawdę głośnych (nie wiem, czy nie poszło z gruzem). Ciśnienie musiało mieć spore bo przysiągłbym, że widziałem odrzut. Reakcja pasażerów standardowa. Prewencyjnie każdy chowa nos w koszulkę bo woli wąchać swój smród spod pachy niż zawartość jelit kolegi obok. Kolega-sprawca wszystkich uspokaja bo przecież powszechnie wiadomo, że "głośne nie śmierdzą". Prawda to, ale jako, że siedziałem tuż obok postanowiłem wykorzystać sytuację i podłączyłem się do dzieła, dodając swój wkład.

Bezszelestnie.

W końcu rozeszło się po samochodzie - i faktycznie - było przed czym chować nozdrza. Zapach rozkładu połączony z sierpniowym upałem i sporą wilgotnością powietrza tworzył zacny bukiet smrodu. Musiała to być zasługa kebaba opanowanego przed wyjazdem. Kolega który pierwotnie rozluźnił jelita siedział zadowolony. Wręcz żądny pochwał. Gdy sam poczuł mój wkład, rzekł: -"No, ten mi się udał". A gdy go uświadomiłem (bo nie mogłem już trzymać tego tylko dla siebie) minę miał nietęgą. Powiedział smutnie:

- Mogłeś powiedzieć wcześniej to bym się tak nie delektował....

Przyznam, że byłem wtedy z siebie dumny. :kupa: :diabel:

MiszkaZubow

2016-03-12, 18:53
Ale z Ciebie szczwany lis. Jesteś sprytnym człowiekiem.

PanKukuruźnik82

2016-03-12, 19:55
TY! z takim potencjałem zapisz się do jakiejś partii... może do KODu :D

lycon5

2016-03-12, 20:08
Czemu nie, chętnie bym im podłożył jakąś świnie :D

argen

2016-03-12, 21:28
Jakie to k***a głupie... Piwo! :D

koxu42

2016-03-12, 21:41
k***a śmiałem sie jak głupi,piwko,ale jakieś porządne,nie komercyjny sikacz.

ho...........zo

2016-03-12, 21:41
Delegacja? Ładnie mówisz na robili jadących na budowę. Bo po normalnych ludziach to bym się nie spodziewał pierdzenia w towarzystwie. Margines.

CJ...........ac

2016-03-12, 21:44
hoszo napisał/a:

Delegacja? Ładnie mówisz na robili jadących na budowę. Bo po normalnych ludziach to bym się nie spodziewał pierdzenia w towarzystwie. Margines.



o widzę pan ę ą

W............R.

2016-03-12, 21:44
Człowiek Smródwiel.

BulaKSSG

2016-03-12, 21:57
Ale co to za delegacja? Mama jednego z was ma duże auto i rano wozi wszystkie dzieci z klatki do przedszkola, czy jak?

itozga

2016-03-12, 22:07
k***a co za marginesy
jak dorabiałem w soboty przy łopacie to z takimi robiłem
teraz k***a w soboty dorabiam jak mechanik ja mgr inż a kolega po zawodówce i nic do niego nie mam, ale k***a czasem nie da się nie zauważyć, że to 'lekki margines'

Jamaleq94

2016-03-12, 22:37
@up taki magister j***ny, że dorabiać musi po weekendach ;)

szymek455

2016-03-12, 22:37
Kierowca zatrzymał się i zaczął klaskać. Śmiechom nie było końca.

lycon5

2016-03-12, 23:01
itozga napisał/a:

k***a co za marginesy
jak dorabiałem w soboty przy łopacie to z takimi robiłem
teraz k***a w soboty dorabiam jak mechanik ja mgr inż a kolega po zawodówce i nic do niego nie mam, ale k***a czasem nie da się nie zauważyć, że to 'lekki margines'



Mgr inż. mając 23 lata ? Wyższa szkoła lansu i bansu ? :)
Zadziwię was, moi drodzy. 1 x student, 4 x inżynier, 1 x magister oraz perełka na torcie: doktorant. Wszyscy z branży automatyki procesowej.

Widzę, że niektórzy naprawdę są Ą Ę. Dziewczyny, wrzućcie na luz ;]