18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmierć we Wrocławskiej Renomie, mężczyzna nie żyje

AnnonymousCritic • 2013-11-14, 00:34
Niektórzy na sadistica wrzucają fotki z "My little pony" inni sweetaśne fotki ze śmiejącymi się bobaskami. <--- Tępe **uje

Przeglądając codzienną prasę natrafiłem na taką oto perełkę, debilizm autora oceńcie sami.

Gdybym to ja tak sobie spontanicznie jebnął z tych schodów ,a potem pośmiertnie przeczytał na gazetce jego komentarz, to przychodził bym do sku****a co noc, do końca jego dni i kazał wpie**alać gówna jego starej.

Laomedont

2013-11-14, 17:04
co się dziwić, Renoma to najbardziej pedalskie miejsce we Wrocławiu, miejsce spodka pedałów ( i to takich prawdziwych). Bylem tam 2 razy i 2 razy za dużo, sam myślałem o samobójstwie gdy zobaczyłem tych kolorowych sk***ysynów

WYREW0LWER0WANY

2013-11-14, 17:16
Wyskoczył najzwyczajniej w świecie na zakupy.

KMD

2013-11-14, 20:19
No i ch*j, jeden nie żyje, drugiemu spadnie masa. Dwie największe możliwe tragedie na świecie w jednym.

ArkaSzatana

2013-11-14, 22:54
AnnonymousCritic napisał/a:

Niektórzy na sadistica wrzucają fotki z "My little pony" inni sweetaśne fotki ze śmiejącymi się bobaskami. <--- Tępe **uje

Przeglądając codzienną prasę natrafiłem na taką oto perełkę, debilizm autora oceńcie sami.

Gdybym to ja tak sobie spontanicznie jebnął z tych schodów ,a potem pośmiertnie przeczytał na gazetce jego komentarz, to przychodził bym do sku****a co noc, do końca jego dni i kazał wpie**alać gówna jego starej.


Nie zesraj się.

V3ase

2013-11-15, 00:27
Czekam na nagranie z monitoringu ;)

LiquidKaczor

2013-11-15, 11:43
autor chce ostrzeżenie widzę.

MaczoJuh

2013-11-15, 13:24
ma ktos foty ? podobno duzo osob robilo...