18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmierć szokującego blogera Pavela Petela

Salieri16000 • 2020-04-06, 23:01
Szokujący ukraiński bloger Pavel Petel, znany ze zdjęć jako "czarująca kobieta", zginął w wypadku w regionie moskiewskim.



Nagranie ukazuje, jak Mercedes-Benz, którego kierowca zabrał blogera, by podrzucić go na stację metra, wjeżdża pod zaparkowaną ciężarówkę z prędkością przekraczającą 160 kilometrów na godzinę. Zderzenie było śmiertelne dla trzech osób, w tym Petela, inna trafiła do szpitala.




BongMan1

2020-04-07, 20:11
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Skąd Ty k***a możesz wiedzieć, na kogo głosuję...



musialbys nie glosowac wcale zeby nie glosowac na kurdupli, a przyznales sie wlasnie, ze glosujesz wiec glosowales na kurdupli, proste. Wiekszosc w rzadzie ma okolo 170cm wzrostu

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-04-07, 21:17
SirMajkel napisał/a:

sadolki co się tak plują to chyba jednak krypto-pedałki i to w dodatku z kompleksami.... Ja tam mam wyjebkę, że jakiś typ chodzi w szpilkach, po prostu go nie śledzę, nie oglądam więc nie wiem o co macie ból dupy. Tacy ludzie zarabiają na kontrowersjach i swoimi reakcjami nakręcaliście mu biznes.



A co ty k***a dopiero wczoraj się urodziłeś?Wszyscy ci co tam sie zapluli marzą o czarnym grubym ku*asie z serem.Tak naprawdę są wk***ieni bo juz nie zbiją konia do sesji Pawła :)