18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmierć pod kołami

Jesse.Pinkman • 2022-02-26, 21:34
Hinduska drogowa codzienność.

siuras666

2022-02-26, 22:48
k***a ale wyobraźcie sobie jedziecie z kims i po 5 sekundach widzicie zlepek flakow miesa i krwi zamiast swojego idk przyjaciela czy zonyXDDD

Kris891

2022-02-26, 22:56
Woow ale go wycisnął jak tubkę :shock:

Znawca_Cipek

2022-02-26, 23:02
Ale gruby wyczerpal limit szczescia. Nie radze mu zainfekowac sie smiercionosnym wirusem. A propos, gdzie od 3 dni jest plandemia? Dane dotyczace zarazen, szpitali, zgonow? Czyzby Putin w pojedynke zatrzymal plandemie??? Powinien zatem dostac Pokojowa Nagrode Nobla! Obrazanie mam wiecie gdzie. Czekam na kontrargumenty Koronafilow i chapaczy zachodniej propagandy siejacej smieszne sankcje. Nie bronie putina, ale nie wykluczam, ze ta wojna zostala zaplanowana wraz z Zachodem. Nie wyszlo do konca z plandemia, to wymyslono na inny sposob zmiany porzadku swiata. Gdzie byly sluzby wywiadowcze calego swiata, sie pytam. W dzisiejszych czasach, przy dzisiejszej technologii? Wojna i zadnej ewakuacji ludnosci cywilnej z Kijowa?? Cos mi tu nie gra.

kietlak

2022-02-26, 23:57
Znawca_Cipek napisał/a:

Ale gruby wyczerpal limit szczescia. Nie radze mu zainfekowac sie smiercionosnym wirusem. A propos, gdzie od 3 dni jest plandemia? Dane dotyczace zarazen, szpitali, zgonow? Czyzby Putin w pojedynke zatrzymal plandemie??? Powinien zatem dostac Pokojowa Nagrode Nobla! Obrazanie mam wiecie gdzie. Czekam na kontrargumenty Koronafilow i chapaczy zachodniej propagandy siejacej smieszne sankcje. Nie bronie putina, ale nie wykluczam, ze ta wojna zostala zaplanowana wraz z Zachodem. Nie wyszlo do konca z plandemia, to wymyslono na inny sposob zmiany porzadku swiata. Gdzie byly sluzby wywiadowcze calego swiata, sie pytam. W dzisiejszych czasach, przy dzisiejszej technologii? Wojna i zadnej ewakuacji ludnosci cywilnej z Kijowa?? Cos mi tu nie gra.



no tak jestes za glupi Cipek zeby znac co kolwiek o zyciu moi znajomi z ukrainy tak o pojechali po dzieci do ukrainy zeby ich stamtad zabrac :D

tommitmx

2022-02-27, 09:08
kietlak napisał/a:

no tak jestes za glupi Cipek zeby znac co kolwiek o zyciu moi znajomi z ukrainy tak o pojechali po dzieci do ukrainy zeby ich stamtad zabrac



Cytując klasyka "Póki nie było internetu, tylko rodzina wiedziała żeś debil"

k***a to mialo być do tego matoła o nicu Znawca_Cipek

jomjest

2022-02-27, 21:23
Oglądam to 4 razy i nie ogarniam jak ten terminator ,pasażer w różowej koszuli to przeżył i nic mu nie jest.

ElemZS

2022-02-28, 00:47
siuras666 napisał/a:

k***a ale wyobraźcie sobie jedziecie z kims i po 5 sekundach widzicie zlepek flakow miesa i krwi zamiast swojego idk przyjaciela czy zonyXDDD



A najlepiej jak z grzeczności odwoziłeś "kumpla" z roboty, co gra miłego, ale podpie**ala. Cóż, nieszczęśliwy wypadek.

WysuszoneGronoweTruchła

2022-02-28, 11:10
Jakaś niewidzialna siła zawsze przyciąga te motocykle tak, że pasażerowie przewracają się prosto po koła.

to...........10

2022-03-26, 03:07
Znawca_Cipek napisał/a:

10



Kolejny antyszczep się rozbeczał :D