Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmierć na murawie

~Angel • 2017-10-16, 13:12
W niedzielę doszło do tragicznej sytuacji w meczu ligi indonezyjskiej. Choirul Huda, bramkarz drużyny Persela Lamongan, zderzył się z obrońcą swojego zespołu. Zawodnik zmarł po przewiezieniu do szpitala.
Persela wygrała 2:0 z Semen Padang, ale po spotkaniu 29. kolejki ligi indonezyjskiej mówiono tylko o jednym zdarzeniu - śmierci 38-letniego bramkarza. W 45. minucie meczu podczas interwencji na bramkarza wpadł rozpędzony obrońca Ramon Rodrigues i kolanem uderzył go w klatkę piersiową.
Huda był przytomny, ale wkrótce niezbędne okazało się przewiezienie go do szpitala. Tam 38-letni bramkarz zmarł. Lekarze ze szpitala w Lamongan oświadczyli, że uderzenie w klatkę piersiową i szczękę spowodowało uszkodzenie szyi, głowy i klatki piersiowej. Przyczyną śmierci było zatrzymanie akcji serca.

Huda był legendą Persela. Reprezentował barwy tej drużyny od 1999 roku. W jego barwach rozegrał ponad 500 meczów.

Pa...........or

2017-10-16, 14:27
Nie trzeba być z Indonezji, żeby se umrzeć w niedzielę od biegania. W Poznaniu w trakcie maratonu też się zdarzyło .

2017-10-16, 18:09
Obstawiam na pękniętą śledzionę . Byłem świadkiem jak koleś odj***ł po otrzymaniu solidnego kopa właśnie w śledzionę

Dzisiaj

2017-10-16, 23:07
sport to zdrowie ta.... po 15 latach przerwy pogralem 30min w pilke na hali. :homer: k***a myślałem, że pożegnam się z tym światem. pie**ole sport ;)