18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jonek00

2010-04-01, 14:20
Jakoś mnie nie rozbawiło. nie dlatego że z papieżem czy z kimkolwiek, widywałem tutaj dobre żarty z papieżem w roli głównej. ten jest po prostu ch*jowieńki.

a tak na serio to śmieszniejsze od obrońców jedynej słusznej wiary są komentarze typu "to jest sadistic! śmiejmy się z papieża bo to niepoprawne! ha ha! martwy papież, ale sadystyczny dowcip! w sam raz na sadistic! boki zrywać bo to żart z papieża (co prawda nie skapowałem o co chodziło, ale to szczegół, śmiejmy się, bo sadystyczne! ha ha!)" bo podobne komentarze tu bywają. jak dla mnie to w ch*j wymuszone i sztuczne.

jacjac

2010-04-01, 15:00
...no coz, panie i panowie, w takim kraju ciemnym mieszkamy, ze na papieza (polskiego oczywiscie) i malysza (polskiego oczywiscie) zlego slowa powiedziec nie wolno... i zwröccie uwage na to, ze t zadyma jest na "sadistic.pl" - a co by sie dzialo na " teleexpresie" ?

ciemnota....

ale po zydach i homosiach sobie pojezdzic, to potrafimy ;)

kmexxx

2010-04-01, 15:03
Tabac ty masz swoje zdanie i jesteś wporzo. A teraz idź na demotywatory. I tam zostań.

Oskarek

2010-04-01, 15:06
więcej takich żartów może w końcu przestaną tu wchodzić

kicek016

2010-04-01, 15:16
Gawith napisał/a:


A wyróżnienia też będą?

Kurde, ludzie. Śmiejemy się tutaj ze wszystkiego. Nie ma czegoś takiego, że nie ciśniemy z JPII bo był Polakiem i bliblabla inne pierdoły. Zauważcie, że ciśniecie z Mahometa i jego pobratymców. A z JPII nie można? BA! Można można, i też nie ma granic :evil:

A więc spokój już jedni i drudzy. Nie chcesz się śmiać z papieża? To nie oglądaj. Chcesz się śmiać? To się śmiej do łez! I zero kłótni. Bo jak się Cent z ekipą rozgniewają to zamiast żydów pójdziecie do pieca, albo zastąpicie czarnych w Czarnej Kompanii Sadistic.pl


nie no, nie przesadzaj, porownujesz Wojtyle z Mahometem? Naprawde przesada..

to tak jakbys porownal Stalina z Hitlerem conajmniej ;/

jonek00

2010-04-01, 15:23
EveryDayMosh- odrobineczkę. co prawda ciężko mi porównywać, bo ten co wysłałeś widziałem już jakiś czas temu (być może nawet tutaj ale głowy nie dam), a wiesz jak to bywa z żartami oglądanymi któryś raz. aczkolwiek wolałbym widzieć na głównej ten twój niż ten z prima aprilis (może by się mniej dzieci udzielało w dyskusji, mniej zaśmiecało temat).

Centurion

2010-04-01, 15:49
Yeeah kolejny wspaniały flamewar który:
- nie zmieni niczyich poglądów na temat wiary
- nie nakarmi żadnego głodnego dziecka ani w Polsce ani w Afryce
- nie rozwiąże problemu AIDS
- w zasadzie nie zmieni niczego poza tym, że pewnym ludziom o mały włos żyłka nie pęknie na czole

A wiecie co jest w tym wszystkim najśmieszniejsze?
Wy, użytkownicy którzy się napinacie, a zwłaszcza Ci, którzy zamordowaliby ludzi którzy śmią mieć odmienne zdanie w sprawie (nieżyjącego już) papieża (a z obecnego sami się śmieją).
Szkoda że Ci ludzie nie szanują innych ludzi, ich poglądów, ich poczucia humoru. Szkoda że rośnie nam strasznie tępę i ograniczone pokolenie. Strasznie agresywna ta religia pokoju i jej wyznawcy. A wystarczy być mądrym i zignorować to z czym się nie zgadzasz. Zwłaszcza na tego typu portalu.
Z drugiej strony Ci którzy próbują być anty-katoliccy na siłę też są nudni, ale przynajmniej nieszkodliwi.

A co do respektu dla religii:







Sam osobiście żadnej religii nie szanuję, ale szanuję ludzi dopóki oni mnie szanują. Pozwala mi to mieć znajomych którzy są osobami wierzącymi i nie zionąć do siebie nienawiścią. Acha - i nie wyznając religi nie jestem mordercą i nie mam ochoty nikomu szkodzić.

Temat dobry do żartowania i krytykowania jak każdy, jak ktoś tego nie rozumie to niech wejdzie na katolistic.pl albo sadistic-bez-zartow-o-papiezu.pl
W Polsce jest wolność słowa i żaden żałosny pseudo-katol-napinacz z klapkami na oczach tego nie zmieni.

Sk...........el

2010-04-01, 16:12
nie napinajcie sie tak bo znowu was zhakują....

Brunetka

2010-04-01, 16:12
dokładnie jak Centurion mówi katolicy uważają że ateiści nie szanują księży itp. idp no to mają racje ale ja jako osoba nie wierząca mam szacunek dla papieża po prostu i tyle ;) a co do obrazka to taki sobie lepszy był ten z kłebkiem wełny ;p

SweetTooth

2010-04-01, 16:28
kicek016 napisał/a:


nie no, nie przesadzaj, porownujesz Wojtyle z Mahometem? Naprawde przesada..

to tak jakbys porownal Stalina z Hitlerem conajmniej ;/




Wojtyła nie chciałby chyba być przez ciebie wywyższany, myślę że stawianie Mahometa i Jana Pawła II to nie jest zły pomysł.

EveryDayMosh

2010-04-01, 16:32
@Cent racja twoja,ale to nic w porównaniu z flamewar'em jaki jutro będzie na każdym większym portalu z powodu wiadomej daty.Jutro na Vichanie dzień trolla i będą Cenzopapieża wieszać wszędzie.

No może wieszać to nieodpowiednie określenie :-D

CHWDJP2

2010-04-01, 17:00
a moj nick mowi wszystko :pijaki: :plzdie:

Centurion

2010-04-01, 17:01
CHciałbym W Dupce Jurne Penisy Dwa? :D

CHWDJP2

2010-04-01, 17:07
ch*j w dupe jebac policje (na) 2%