18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmieci na drodze

huncfot130 • 2020-09-30, 20:50
Gość wyrzuca śmieci do wiaty przystankowej.... A potem na drogę.


mazga50

2020-10-01, 04:41
Jaki ulaniec tępy. Dobrze, że zawału nie dostał.
A na policję to po pierwszym zajechaniu drogi się dzwoni, a nie po którymś razie...

żmij

2020-10-01, 06:06
TRQPL napisał/a:

Nie wszyscy uznają przemoc jako najlepszy sposób rozwiązywania problemów.
Nie bądźmy murzynami.



Jeśli uważasz, że przemoc nie jest rozwiązaniem, to zapewne bijesz jak p*zda. :)

Pod koniec nagrania kierowca użył nieprawidłowego określenia "niemieckie tablice rejestracyjne", prawidłowo i w zgodzie z obowiązującym trendem powinno to brzmieć "nazistowskie tablice rejestracyjne".

Dziękuję za uwagę, miłego dnia życzę.


Żmij

200kgnaklate

2020-10-01, 06:13
Czemu mnie takie akcje omijają? Ten przypływ adrenaliny.. zajebiste uczucie

CzerstWybut

2020-10-01, 07:07
Akcja jak z serialu na 5 sezonów. Troche przydługawe :roll:

Sierioża

2020-10-01, 07:11
Zamiast zwałować grubasa... Ten facet gorsza p*zda niż jego żona... Poza tym taki smalec ledwo toczący się byłby na strzała dla przeciętniaka nawet. Ech, rurkowcy i ci delikatni faceci..

Juda-Mordechaj

2020-10-01, 07:28
Zaciekawiony nazwą miejscowość postanowiłem sprawdzić, jak daleko za Uralem znajduje się Biłgoraj. Jakie moje zdziwienie było, kiedy okazało się, że to zachodnia Ukraina.

DoubleBorger

2020-10-01, 07:48
zawsze dobrze mieć metalową pałkę w boczku drzwi, chociaż ja bym nawet nie zatrąbił, anitym pomóc, ani zaszkodzić.

zdun

2020-10-01, 08:44
czym on jedzie? przyspieszenie jak w seicento...

Cichyx

2020-10-01, 09:24
Coordinator napisał/a:

Jak można nie wyjść do takiej spasionej świni? Droga w lesie, nikt nie widzi to przecież można go przerobić na golonkę i masz zapas na cały rok



Widzisz, albo nie słuchałeś o czym rozmawiali na nagraniu, albo myślisz jak patologia z której się tu często śmiejemy. W aucie było małe dziecko, bił byś się przy swoim dziecku, bo ktoś Ci auto uderzył? Naprawdę uważasz że warte jest to tego warte? By pokazać że jesteś większym kozakiem niż ta świnia? k***a, przemoc to nie jest rozwiązanie, a przynajmniej nie zawsze, rozumiem jeśli ktoś by uderzył twoja żonę/dziewczynę, wtedy jak najbardziej jest to wskazane, ale rzucać się na siemienia bo sto uderzył? Pójdziesz do pie**ole, zapłacisz karę j na tym się skończy.

Justynka99

2020-10-01, 09:50
Coordinator napisał/a:

Jak można nie wyjść do takiej spasionej świni? Droga w lesie, nikt nie widzi to przecież można go przerobić na golonkę i masz zapas na cały rok



Mam nadzieję, że nie masz dzieci, bo z wychowania przez patola bijącego się przy dziecku nic nadającego się do życia poza dżunglą nie wyjdzie.

enek

2020-10-01, 09:53
weźcie się nie kompromitujcie tymi tekstami co wy byście grubasowi nie zrobili. pie**olicie jak przemarznięci

Kooondor2000

2020-10-01, 10:21
Szkoda, że nie ma dalszego nagrania, nie wiadomo czy ich złapali czy nie

Obejszłem_system

2020-10-01, 14:10
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Ty,a co ty tu w ogóle robisz? nie poj***ły ci się portale teletubisiu??



Zrobiłem risercz k***a Twoich wypowiedzi bo mi się nudziło i zalatujesz hipokrytą. bang

TRQPL

2020-10-01, 16:14
żmij napisał/a:

Jeśli uważasz, że przemoc nie jest rozwiązaniem, to zapewne bijesz jak p*zda.
Pod koniec nagrania kierowca użył nieprawidłowego określenia "niemieckie tablice rejestracyjne", prawidłowo i w zgodzie z obowiązującym trendem powinno to brzmieć "nazistowskie tablice rejestracyjne".
Dziękuję za uwagę, miłego dnia życzę.
Żmij



Czy jak p*zda to trzeba zapytać tych co dostali "Też w ryj dać mogę dać."
Nie zdażyło się to od dawna bo mam już tyle lat i oleju w głowie że nauczyłem się rozwiazywać konflikty bez mordobicia i na razie to się udaje.

Ps
Zapewne to z p*zdy twardszego ku*asa wyciągam niż ty wkładasz.
Pozdrawiam serdecznie

:-D

razak

2020-10-01, 17:20
i tak Was drogie panie właśnie obronią te p*zdeczki w rurkach z pedalskim głosem :) Naj***ny gość który się wyłoży sam w momencie jak będzie chciał zadać cios a ten beczy, że mu szybe wybiją i drze morde, że ma kamere hahaha Nzawet jeśli się nie potrafisz bić to lekko go k***a puknij tym samochodem, zrób cokolwiek by Twoja kobieta nie czuła się zagrożona j***na p*zdo !! :)