18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmiało-powoli-góra i zobaczymy co się będzie działo

~Sunday • 2020-04-27, 08:00
Gdańsk 23.04.2020

Mówiłem?! :rofl:

markop4321

2020-04-27, 23:27
Co to w ogóle jest co oni chcieli przenieść i w jakim celu ?

sens_

2020-04-28, 00:25
PS6 napisał/a:

Mam pytanie: i kto k***a za takie pomysły zapłaci??? Ano pracodawca!! Bo jak obciąży kosztami pomysłodawcę dzwigowego majstra i innych to k***a wszyscy się zwolnią i kto będzie robił? A daj takiemu kary 100 zł to będzie się mścił. Cwaniak j***ne. Takich durni jest pełno.
Kase chcą a zero odpowiedzialności w k***e jego mać !!!
....ale się nakręciłem



kij ci w kakaowe ...bede robił jak se bede chciał

Seligos

2020-04-28, 02:35
PS6 napisał/a:

Mam pytanie: i kto k***a za takie pomysły zapłaci??? Ano pracodawca!! Bo jak obciąży kosztami pomysłodawcę dzwigowego majstra i innych to k***a wszyscy się zwolnią i kto będzie robił? A daj takiemu kary 100 zł to będzie się mścił. Cwaniak j***ne. Takich durni jest pełno.
Kase chcą a zero odpowiedzialności w k***e jego mać !!!
....ale się nakręciłem



Nic się nie przejmuj, niech kwarantanna potrwa jeszcze ze 2-3 miesiące a będziemy mogli oficjalnie pożegnać erę pracownika (albo bardziej erę roszczeniowych darmozjadów). Nareszcie będzie można powiedzieć do takiego pajaca jak na filmiku: odj***łeś, drugie drzwi na prawo jest kasa, Pani Basia wystawi ci rachunek - albo rozłoży na raty, spakuj swoje śmieci do plecaka i wypie**alaj!

bakus1233

2020-04-28, 09:44
Seligos napisał/a:

Nic się nie przejmuj, niech kwarantanna potrwa jeszcze ze 2-3 miesiące a będziemy mogli oficjalnie pożegnać erę pracownika (albo bardziej erę roszczeniowych darmozjadów). Nareszcie będzie można powiedzieć do takiego pajaca jak na filmiku: odj***łeś, drugie drzwi na prawo jest kasa, Pani Basia wystawi ci rachunek - albo rozłoży na raty, spakuj swoje śmieci do plecaka i wypie**alaj!



Myślisz, że zrobił to celowo, bo tak sobie chciał coś rozj***ć w pracy? A co ma do tego era pracownika, że nie można komuś powiedzieć wypie**alaj?? Czy jest czy jej nie ma można wypie**olić kogoś. Era pracownika powinna być zawsze, bo bez niej tworzą się patologie, że pracodawca mowi masz 5zl za godzine a jak nie to wypie**alaj bo mam milion chetnych i wtedy trzeba trzymać takiego pracodawce za mordę grożąc mu lub jego rodzinie :krejzi: (oczywiście żartuję, nie wolno takich rzeczy robić).

slimek16

2020-04-28, 11:58
to bylo do przewidzenia ze jezeli podniosa szalunek z calej sciany to sie bedzie w powietrzu wyginac i puluzuja sie kliny mocujace elementy, i przerwie sie na 2 czesci. Robilem takie szalunki i tez demontowalem dzwigiem ale nigdy wiecej jak 3 najwieksze elementy sie nie rozbieralo.

Pankracy_Młot

2020-04-28, 22:26
to już te murzyny co przerzucały sobie załadowaną łopatę są więcej warte, bo nie przynoszą strat

Dziad_Inżynier

2020-04-29, 21:33
k***ipikkolo napisał/a:

Gdyby idiotow wysyłać w kosmos byłbyś tam przed Gagarinem, pojęcia nie masz o zawodzie kierowcy a kierowanie się stereotypami tworzonymi przez stulejarzy stawia cie samego w gronie głupich.



Robota jak machanie łopatą, byle śmierdzącym ukrem was można zastąpić. Dziad was r*cha, sąsiad wam r*cha żony, ale wielcy zbawcy narodu.

pankruk

2020-04-30, 18:05
Dziad_Inżynier napisał/a:

Robota jak machanie łopatą, byle śmierdzącym ukrem was można zastąpić. Dziad was r*cha, sąsiad wam r*cha żony, ale wielcy zbawcy narodu.



Uwierz mi, że co drugi w każdym korpo czasem chce to wszystko pie**olnąć i iść jeździć. Przynajmniej jakieś pieniądze z tego są. Ja mam w rodzinie zawodowego kierowcę ADR, który jeździ w Niemczech. Nikt tam nie trzyma człowieka w samochodzie 2 tygodnie i zarobki i same samochody na których się pracuje to inna bajka. Facet kupił już 2 mieszkania we Wrocławiu za gotówkę i wynajmuje studentom, taki dochodzik pasywny na emeryturkę.

Dziad_Inżynier

2020-04-30, 23:21
kienzler napisał/a:

Uwierz mi, że co drugi w każdym korpo czasem chce to wszystko pie**olnąć i iść jeździć. Przynajmniej jakieś pieniądze z tego są. Ja mam w rodzinie zawodowego kierowcę ADR, który jeździ w Niemczech. Nikt tam nie trzyma człowieka w samochodzie 2 tygodnie i zarobki i same samochody na których się pracuje to inna bajka. Facet kupił już 2 mieszkania we Wrocławiu za gotówkę i wynajmuje studentom, taki dochodzik pasywny na emeryturkę.



Wierz w bajki dalej. Zarobi ok 2k eur i ma zdolność kredytową, bo wypłata legalnie, a nie pod stołem.