18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śmialiście się z Niemców kilka lat temu? Dziś to samo u nas.

kroguletz • 2022-11-18, 23:59
Ukraińcy nie chcą opuścić 3-gwaizdkowego hotelu w ścisłym centrum Poznania. To do czego oni tu przyjechali po schronienie czy na wakacje?


Oponka

2022-11-19, 00:10
to co oni robili przez prawie rok? skoro są zdrowi fizycznie i psychicznie (nawet jesli to w wiekszosci kobiety z dziecmi) to czemu sie przez ten czas nie ogarneli? leniwe pasożytnicze p*zdy

Smartghetto

2022-11-19, 00:15
Priorytet polacy później reszta bez względu na wszystko... patrz Europa Zachodnia odwrotność - kary za gwałty i zabójstwa jak za kradzieże do tego to prowadzi...

silwerbalk

2022-11-19, 00:24
Niech się jebią mieli być czasowo tam zakwaterowani ... I mają do gadania co żyd za okupacji o tym czy chcą czy nie
Wyj***li z drewnianych chatek z p*zdojarska poczuli luxus i teraz nie chcą przestać .... Niech się jebią. Jak się nie podoba to pakuj mandzur i wyk***iaj do siebie. :evil:
Wk***iają ludzi na maxa już. Bo oni wojnę mają ch*ja tam a wojnę bo na świeta czy wakacje potrafią calą bandą wypierodlić do siebie i nie wracać na tydzień. Wtedy bomb i rakiet się nie lękają. j***ne pasożyty a Polacy też jebnienty naród że daje się tak r*chać. :roll:

bodzio9391

2022-11-19, 00:25
IKAR w końcu dupnie bankruta i tyle w temacie Hotel nie zarabia i sypie się Pani dyrektor powinna powiedzieć normalnie ale poprawność polityczna

Frytas12

2022-11-19, 00:27
Mieli tyle czasu na znalezienie pracy i ogar. Teraz to wypie**alać do siebie jak się nie podoba.

darek1234

2022-11-19, 03:36
ruSSkie kurewstwo na Sadisticu, aż szkoda komentować. Nie oszukujmy się, wojnę na Ukrainie wzniecił zachód i zachód, włącznie z Polską, ma obowiązek dbać o ludzi, w którym kraju toczy się wojna z ruSSkimi bandytami. Tyle w temacie

Vexxus

2022-11-19, 06:28
Przez ta poprawnosc polityczna i reszte bzdur cywilizacje zamienia sie w gowno,zniesli apartheid to teraz zra piach i kamienuja bialych. Mi dop*****la jeszcze z 5 podatkow zeby te scierwo roszczeniowe utrzymac a im 12km ciezko do pracy dojechac...

KuKuKa

2022-11-19, 06:38
"Niektórzy znaleźli prace"- No tak hotel 3*, żarcie za darmo, media za darmo, wszystko za darmo a w pracy kasa leci na czysto bo za nic płacić nie muszą. Fajnie się tak siedzi.. I ten płacz bo chcą ich tylko przenieść a nie wysiedlić. Moja reakcja na to jak tego gościa z 1:55

~Velture

2022-11-19, 07:10
jak mają problem z przeniesieniem z prywatnego hotelu do odpowiednich placówek/lokali to proponuję się przenieść tam gdzie zielone kółko na mapie.

a dzisiaj tano w radio słyszałem, że szykuje się rząd na kolejną falę 150tys ukrów do nas zmierzającą... k***a mać.
Sram tym powoli i już mam ich dość.

barni123pl

2022-11-19, 08:05
tego na wózku można wypożyczyć jak ktoś chce

Hetman_Wielki

2022-11-19, 08:21
tylko nie r*chajcie tych bab, wiekszosc roznosi HIV, wzrost zachorowań po rozpoczęciu wojny...

Wujeked89

2022-11-19, 09:42
Polska dla Polaków reszta do wora a wór do jeziora !! Mieszkam w małej miejscowości bo coś ok. 10 tys mieszkańców to teraz dwa razy więcej , wszędzie słychać to ich pie**olenie ukraińskie i panoszenie się, żądają wszystkiego za darmo" bo im się należy" , wiecznie k***a naj***ni a tępe p*zdy wypindrzone lepiej od modelek, pierwszeństwo ich dzieci do żłobków i przedszkoli to k***a gruba przesada!!! A MY OBYWATELE RP NA SZARYM KOŃCU!! JEBAĆ TE k***Y!!

gownozdupy

2022-11-19, 11:07
Wiem z jednego źródła, że ta bladź z flagą upainy co się najbardziej pruje, dorabia sobie czysty piniondz xD

Teraz już wiecie, dlaczego dla pani tak ważna jest lokalizacja xD




SZOSZONY WON!


jak ktoś chce linka do tej bladzi moge wyslac pw :mrgreen:
hiv gratis