18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smerf

zwierzak30 • 2020-03-18, 19:47
Się naj***ł i odważniak mu się włączył. :)

:idzwch*j:

Wiewór

2020-03-19, 00:10
Czemu nikt mu nie jebnal?

pve11

2020-03-19, 01:30
Nikt mu nie jebnął, bo by się później okazało że to jakiś aktywista LPG robił swój performens i by ten ktoś miał przej***ne.

Darkwaterfall

2020-03-19, 06:09
To ja wam powiem dlaczego nikt mu nie jebnął. Jak kogoś jebniesz możesz mu zrobić krzywdę. Następnie możesz za to odpowiadać przed sądem. Nikt nie chce mieć problemów i tyle. W powyższej sytuacji żaden sąd nie zgodziłby się z wersją, że jebnięcie było w granicach obrony koniecznej. Żaden.

Rogrog

2020-03-19, 07:57
Darkwaterfall napisał/a:

To ja wam powiem dlaczego nikt mu nie jebnął. Jak kogoś jebniesz możesz mu zrobić krzywdę. Następnie możesz za to odpowiadać przed sądem. Nikt nie chce mieć problemów i tyle. W powyższej sytuacji żaden sąd nie zgodziłby się z wersją, że jebnięcie było w granicach obrony koniecznej. Żaden.



W końcu jest jeden który wie dlaczego mu nie wyj***li. Widać że reszta sadola pierw napie**ala a później myśli, typowe myślenie dla tępaków.

IOI

2020-03-19, 09:10
Rogrog napisał/a:

W końcu jest jeden który wie dlaczego mu nie wyj***li. Widać że reszta sadola pierw napie**ala a później myśli, typowe myślenie dla tępaków.



nikt z tych krzykaczy by nic nie zrobil, to jak z psami im mniejsze gowno tym glosniej szczeka

koras24

2020-03-19, 10:45
SzychaRKS napisał/a:

nie mam wujka i nie jestem twoim kolegą



Tak naprawde to h*j mnie obchodzi kto Cie uczył zakładania dzwigni na h*ja. A napisałem kolego bo chciałem być miły ale jak widać jesteś j***nym bucem więc h*j ci w morde.

BongMan1

2020-03-19, 11:46
SzychaRKS napisał/a:

nie mam wujka i nie jestem twoim kolegą


"Znajomy to ktoś, kogo się zna lub taki ktoś, o którym ktoś coś wie, z którym się zetknął.
Kolega to inaczej towarzysz pracy, nauki, zabawy.
Przyjaciel to osoba pozostająca z kimś w bliskich, serdecznych stosunkach lub osoba okazująca komuś lub czemuś swoją sympatię, sprzyjająca czemuś."

Kolego czy tego chcesz czy nie, zgodnie z definicja tego slowa jestes jego kolega bo siedzicie razem na tym samym "forum" czyli uczestniczycie razem w zabawie. Pozdrawiam,
Twoj kolega z sadistic.pl


nastuh

2020-03-19, 12:22
jeden szybki zalatwil by sprawe, nie kminie na co oni czekaja..

StachuStach121

2020-03-19, 12:36
kwas79 napisał/a:

Hulka popie**oliło.



Promienie Gamma za mocno weszły :D

silwerbalk

2020-03-19, 13:18
Uliczny wojownik aż mi się przypomniała taka bijatyka co szłeś i napie**alałeś w samochody i leszczy na gameboya... :lol:

Hrabia Drapula

2020-03-19, 17:57
kolesie z małymi fitami i grube brzydkie babsztyle zrobią wszystko że by zwrócić na siebie uwagę i być chociaż chwilę w centrum zainteresowania

Armid

2020-03-19, 18:52
Oj tam oj tam... czepiacie się normalnego, naj***nego, nagiego, pół niebieskiej maści anglika bawiącego się jak na swój kraj przystało. Obstawiam, że gdyby film był dłuższy to w około 1 minucie i 30 sekundzie podziwialibyśmy pięknego dorodnego brytyjskiego pawia.

Justynka99

2020-03-19, 22:48
Tak przekleję z innych komentarzy:
"Kolor skóry zupełnie przypadkowy proszę nie insynuować że jest inaczej."