18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smerf Patriota i Wioska Smerfów Walcząca

mi...........80 • 2016-02-26, 17:15
Co najczęściej pisze marudny Smerf Patriota na Smerfdistic?


"Jak ja nie cierpię lewactwa"

"Czołem Wielkiej Wiosce Smerfów"

"Myślałem że Smerfetka ma ku*asa"

"Jaranie się Gargamelem to ciota a Klakier to ch*j"

"Teletubisie wypie**alać"

"Gumisie niech sp***alają do swojego Gumilasu, ze swoją księgą"

Chorusek

2016-02-26, 17:20
Ale się rozbrykałeś, przyznaj się, że dostałeś po piździe na mieście i teraz wylewasz swe żale :D

mi...........80

2016-02-26, 17:22
brawo Szerloku rozszyfrowałeś mnie :-D

MaratHS

2016-02-26, 17:23
mitrus80 napisał/a:

"Jak ja nie cierpię lewactwa"


Żadna w miarę logicznie myśląca istota nie cierpi lewactwa. ;-)

TB303

2016-02-26, 17:24
MaratHS napisał/a:


Żadna w miarę logicznie myśląca istota nie cierpi lewactwa. ;-)


Dokładnie tak. Bo jak wiadomo, brak logicznego myślenia jest zarezerwowany dla lewactwa :amused:

MaratHS

2016-02-26, 17:26
@up

Wystarczy spojrzeć na to jakie poglądy głosi lewactwo. To jest tak utopijne, że tylko cymbały w to wierzą.

Pierwszy przykład - Równość.
To jest tak poj***ne, że aż niemożliwe. Społeczeństwo musi być różnorodne... musi być biedota, klasa średnia i bogaci, bo to napędza, bo to motywuje i jeśli widzimy bogatego w porsche, to marzymy i robimy wszystko, aby też mieć to porsche, więc idziemy do pracy, oszczędzamy, zakładamy firmę, a jeśli wszyscy są równi... wszyscy jeżdżą tico i nie ma do czego dążyć, a jeśli zarobiłeś na lanosa to przychodzi państwo zabiera ci lanosa i daje tico, bo tego lanosa muszą spieniężyć aby dać innemu tico, bo nierobowi nie chce się pracować.

mi...........80

2016-02-26, 17:33
Dokładnie, logiczne myślenie jest zarezerwowane jest dla Smerfów w Smerfistycznej odzieży z symbolem WSW (Wioska Smerfów Walcząca), chodzących na Marsze Smerfów. :-D

myjek

2016-02-26, 17:40
@up

Ahhhh Ty Mądrusiu :amused:

Ale popieram :D

HO...........OR

2016-02-26, 17:55
Smerfy mają w swojej wiosce Mądrale który gówno wie i pie**oli różne farmazony a na sadolu mamy w tej roli mitrusa80.

TB303

2016-02-26, 17:59
Jedno jednak trzeba mu przyznać - potrafi wywołać gównoburzę, głównie swoją osobą :amused:
Wchodzisz i myślisz sobie: "O, mitrus założył temat i pewnie napisał coś głupiego ten marny troll". Potem ktoś odpowiada mu na post/temat, potem mitrus odpowiada odpowiadającemu i tak to idzie dalej, aż ludzie spamują postami w nieskończoność. Taki to typ :amused:

mi...........80

2016-02-26, 18:40
TB303 napisał/a:

Jedno jednak trzeba mu przyznać - potrafi wywołać gównoburzę, głównie swoją osobą :amused:
Wchodzisz i myślisz sobie: "O, mitrus założył temat i pewnie napisał coś głupiego ten marny troll". Potem ktoś odpowiada mu na post/temat, potem mitrus odpowiada odpowiadającemu i tak to idzie dalej, aż ludzie spamują postami w nieskończoność. Taki to typ :amused:



Byłbyś dobrym Smerfem jasnowidzem :mrgreen:

weezo

2016-02-27, 01:58
Dwa gównoburzowe tematy pod rząd, aż się k***a spuściłem ze szczęścia :amused:

khejit

2016-02-28, 12:54
MaratHS napisał/a:

@up

Wystarczy spojrzeć na to jakie poglądy głosi lewactwo. To jest tak utopijne, że tylko cymbały w to wierzą.

Pierwszy przykład - Równość.
To jest tak poj***ne, że aż niemożliwe. Społeczeństwo musi być różnorodne... musi być biedota, klasa średnia i bogaci, bo to napędza, bo to motywuje i jeśli widzimy bogatego w porsche, to marzymy i robimy wszystko, aby też mieć to porsche, więc idziemy do pracy, oszczędzamy, zakładamy firmę, a jeśli wszyscy są równi... wszyscy jeżdżą tico i nie ma do czego dążyć, a jeśli zarobiłeś na lanosa to przychodzi państwo zabiera ci lanosa i daje tico, bo tego lanosa muszą spieniężyć aby dać innemu tico, bo nierobowi nie chce się pracować.



To przykre że taki model równości jako pierwszy przychodzi ci do głowy. To pewnie wina socjalistycznych reżimów które przewinęły się w historii.
Równość nie jest niemożliwa, jest tylko trudna to wyegzekwowania ze względu na sk***iałą naturę człowieka. Każdy ma równe prawo do zarobienia sobie na porsche, a jeśli ktoś na nie zapracuje a kto inny dostanie za darmo, to równości oczywiście nie ma. To nie znaczy że "musi" być biedota i cośtam się wtedy napędza, wystarczy nie kraść pieniędzy ludziom którzy je zarobili; wtedy będzie widać że niestety musisz sobie sam zarobić.

ramirezi

2016-02-28, 19:23
jak ja nienawidzę tej cioty mitrusa...

Vivrael

2016-02-28, 19:25
Problem jeszcze taki, że ogromna część ludzi tutaj na wrogów PiSu mówi lewactwo mimo, że PiS jest idealnym przykładem socjalizmu.