18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

eL_AdameK

2013-12-19, 20:29
Nie chce być Captain Obvious, ale fotka jest z filmu od komentarza MrKinggston, poza tym kto by jebnął w sarnę na polu w dzień?

spiepszaj_dzbanie

2013-12-19, 21:11
czarnyblack napisał/a:

Ale jezdzijcie dalej swoimi bezpiecznymi 1.9tdi z milionem kilometrow po 10 dzwonach i zamiast poduszki podwietrznej wyskoczy wam karteczka z napisem "tu kiedys byla poduszka". |Adios!


Najpierw zainstaluj polskie znaki do tej ruskiej klawiatury, bo kaleczysz. [Gdzie do ch*ja warny za brak polskich znaków]
Milion kilometrów to pikuś. Twój smark się rozpadnie a TDI jeszcze będzie działać długo po tym, jak mi się "buda" rozleci hehehe.
Dzwon? Pfff Młotek, parę śrubek, dwie trytytki i jadę dalej - z gównolitowego smarka zostałby fotel po pie**olinęciu w dzika przy prędkości ~70km/h.

#sudo ból dupy off

Crossblade

2013-12-19, 21:43
@up nie znasz się a gadka, tych którzy zaraz poronią, bo mają problem z brakiem polskich znaków lub, że są błędy ort. w postach innych świadczy o jakiejś chorobie psychicznej i kompleksach...ważny jest przekaz młotku...i ten text -"gdzie do ch*ja warny za brak polskich znaków"...ja jebie co za idiota :D - czcigodnych moderatorów poproszę o warna za obrażanie dzbana...pododzEM się z tym :D

pawelkrk00

2013-12-19, 23:03
Cytat:

czarnyblack @ Dzisiaj 19:52
0Daj piwo
tak sie sklada, ze w wiekszosci gowien po takim dzwonie w betonowy mur za ch*ja bys drzwi nie otworzyl. W smarcie natomiast, ktory jest wielkosci pudelka od zapalek, to nie dosc ze przezyjesz, to na dodatek samodzielnie otworzysz drzwi i sie wydostaniesz. Jezdzilem tym samochodem i w srodku jest zadziwiajaco duzo miejsca. Ale jezdzijcie dalej swoimi bezpiecznymi 1.9tdi z milionem kilometrow po 10 dzwonach i zamiast poduszki podwietrznej wyskoczy wam karteczka z napisem "tu kiedys byla poduszka". |Adios!




Tak wydostaniesz się ale w foliowym worku z porozwalanymi organami.
Ps. Wpisz w google 'przeciążenie'

Cytat:

czarnyblack @ Dzisiaj 19:52
0Daj piwo
tak sie sklada, ze w wiekszosci gowien po takim dzwonie w betonowy mur za ch*ja bys drzwi nie otworzyl. W smarcie natomiast, ktory jest wielkosci pudelka od zapalek, to nie dosc ze przezyjesz, to na dodatek samodzielnie otworzysz drzwi i sie wydostaniesz. Jezdzilem tym samochodem i w srodku jest zadziwiajaco duzo miejsca. Ale jezdzijcie dalej swoimi bezpiecznymi 1.9tdi z milionem kilometrow po 10 dzwonach i zamiast poduszki podwietrznej wyskoczy wam karteczka z napisem "tu kiedys byla poduszka". |Adios!




Tak wydostaniesz się ale w foliowym worku z porozwalanymi organami.
Ps. Wpisz w google 'przeciążenie'

tr3mm0r

2013-12-19, 23:47
SpiepRZaj Dzbanie. Ty tak na powaznie to napisales? Jesli tak to czas zmienic leki bo te, ktore uzywasz przestaly juz dzialac. Koles sie do polskich znakow przypie**ala, a sam ma w nicku blad ortograficzny. Co za dzban.

stonefenix

2013-12-19, 23:56
w wy głupi jesteście. Nie trzeba być motoekspertem by zrozumieć ze smart to auto miejskie. Mało kto wyjedzie na autostradę bo po prostu będzie się bał nim rozpędzić. To auto może się przewrócić, może być niestabilne i nie komfortowe powyżej 80 km/h. Nikt też nie będzie go naprawiał po stłuczce bo to się nie opłaci. Lepiej kupić drugie. A generalnie rzecz biorąc, to auto po kilku latach użytkowania, spali tyle mniej paliwa, że kupisz takich kolejnych 5 jakbyś miał śmigać jakimś 1.9 lub 2.2. Generalnie autko do 1 osobowego, bezbagażowego dojazdu do miejsc jest świetne i przy 50 km/h w zderzeniu wyjdziesz raczej cało.
Silniki 1.9 oraz wyżej są paliwożerne na mieście jak i same rozmiary pojazdu są niekomfortowe by się zmieścić w tłoku lub na parkingach. Duże silniki i auta są mocne ale wymagające czasu, pieniędzy i poświęcenia.
Smarta naprawisz z smartfonem i google w ręku. Merca, BMW, Audi już raczej nie .

kalinka21

2013-12-19, 23:56
Zaletą tego gówna jest to, że jest lekki i szybko traci siłę. Zamiast się wbić to się odbija, nawet od sarny :D .

płk_opos

2013-12-20, 00:06
Podpiwek napisał/a:

A tak chińskie gówno po zderzeniu ze ścianą.



"nie znam się to się wypowiem"

To nie jest "chińskie gunwo". To jest VW T3. Co więcej to nawet nie jest crash-test tego auta, a crash-test toru. Znowu jakiś geniusz wyciągnął filmik z kontekstu. Auto z Twojego filmiku zostało dociążone na pace (bodajże betonem) i rozpędzone do ok 90 km/h. Więc nie dziwota że składa się jak akordeon brudasa. Wk***ia mnie to strasznie bo sam takim jeżdżę i jestem bardzo drażliwy na tym punkcie. Masz tu filmik tłumaczący wszystko.


Krak

2013-12-20, 10:35
Podpiwek napisał/a:

A tak chińskie gówno po zderzeniu ze ścianą.



Wygląda jak vw doka

chylek

2013-12-20, 10:35
eL_AdameK, ma całkowitą racje, fotka z filmu i do tego bajka o sarnie. Brawa dla autora za niezłe gówno :facepalm:

Krak

2013-12-20, 10:39
A to co pozostaje po smarcie F2 to tridon-taka klatka bezpieczeństwa.
Jednak nie warto na nią liczyć, ona jest do łatwego uprzątania złomu. Brak strefy wyhamowywania ciała zabija każdego.

zioolo

2013-12-20, 13:11
Podobno je*nął w sarne ?? Dobrze ze nie nazwałeś tego
"Wypadek BongMana w Sosnowcu..."

Pawlak2.0

2013-12-20, 14:32
``Im więcej energii zostanie zneutralizowane tym większa szansa na przeżycie kierowcy.``





X-D od kiedy to sie neutralizuje energie? .....