18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Smaczny włamywacz

iI...........Ii • 2016-03-25, 07:19
Dwa pitbulle żują zbira :ok:

(0:41)



Miejsce zdarzenia: Kapsztad, Południowa Afryka


Dodatkowe nagranie, dłuższe, ale mniej wyraźne:

spoiler


(ENG) Info:

spoiler


Źródło

Sonal

2016-03-25, 12:17
Ciekawe jakie są możliwości, żeby takiego większego pchlarza unieszkodliwić bez odpowiednich narzędzi. Np. podobna akcja ale zamiast murzyna - jest człowiek, np. Twoje dziecko... ciekawe co można w takiej sytuacji zrobić.

Razner

2016-03-25, 12:24
Ja to bym Młotkiem kręgosłup próbował rozwalić albo oczy wydłubać.

ho...........zo

2016-03-25, 12:34
Beny_Kuleczka napisał/a:

Przeczytałam 'dwa pitbulle piją żubra' :-?


Ja też tak przeczytałem, widzę, że wielkie umysły myślą podobnie :)

Sa5zka

2016-03-25, 12:46
Ten biały, dał namiętnego, soczystego buziaka :v

Schabovy

2016-03-25, 12:49
Każdy pies jest agresywny jak go się źle wychowa, tylko że pitbulle mogą zrobić więcej szkód niż yorki. Yorka kopniesz i pęknie, pitbulla kopniesz i baj baj noga odgryziona.

Jestem szczęśliwym posiadaczem psa mordercy i w życiu nikomu krzywdy nie zrobił. Może po za jedną akcją jak się szarpałem z kumplem dla zabawy, rzucił się w mojej obronie, ale szybko na dupie usiadł na komendę.

Co do piesków z filmiku... zachowały się dobrze, broniły posesji. Nie brońcie kolesia, nie mówcie, że psy mordercy się na niego rzuciły, mógł tam się nie wpie**alać.

HalfGod

2016-03-25, 12:57
Nawet białe psy nie lubią ciapatych i murzynów. Pełna puszka piwa dla tego psiaka

Ar...........ch

2016-03-25, 13:44
SpeedyG napisał/a:

Czekamy na ból dupy dresów, że to nie wina psów tylko właścicieli że je tak wychowali i w ogóle pitbulle to najbardziej przyjazna i spokojna rasa psów na świecie.



rotfl, dres to Cię zrobił.

Miroo

2016-03-25, 14:44
SpeedyG napisał/a:

Czekamy na ból dupy dresów, że to nie wina psów tylko właścicieli że je tak wychowali i w ogóle pitbulle to najbardziej przyjazna i spokojna rasa psów na świecie.



Jesteś j***nym idiotą. Psy zrobiły to co do nich należało. Bronisz śmiecia, który opie**ala ludziom chaty. Faktycznie lepiej by było uj***ć mu ręce przy samych łokciach ale los chciał inaczej.
Szkoda psiaka.

~Beny

2016-03-25, 14:45
Kot_Schrodingera napisał/a:

taaa przyjazne to są ratlerki albo chihuahua



Zgadza się. Niektóre gryzonie są naprawdę milusie :mom_please:

weztucoswymysl

2016-03-25, 15:03
Super zauważyłem napis że akcja zaczyna się w 41 sekundzie dopiero po 40 sekundach zmarnowanego życia

mikorys

2016-03-25, 16:29
pie**olony idiota, widać że w szkole to bąki zbijał, nie wiem czy ktoś pamięta, ale mnie uczona jak się zachować w takiej sytuacji skurczyć się i położyć ramiona na szyi zaplatając je na karku w ten sposób, narażamy się na pogryzienie rąk i innych części ciała ale najważniejsza szyja jest chroniona, gdyby tak zrobił to trafił by do szpitala, ale by przeżył a tak to umarł na własne życzenie :dead:

PoliteP

2016-03-25, 16:50
Wszyscy, komu los psiaka jest bliższy, niż człowieka (nawet złodzieja). Mam szczerą nadzieję, że kiedy już odkleicie brudne od spermy (kobiety też- od ojca) łapy od klawiatury, a natura znów coś popie**oli i zezwoli wam się rozmnożyć; wasze bękarty zostaną tak napadnięte (najlepiej w stosunkowo młodym wieku, żeby się życiem nie zdążyły nacieszyć), a ja mam nadzieję będę jedynym do pomocy. Wyciągnę wówczas telefon i będę się śmiał jednocześnie rzucając kamieniami w wasze śmiecie. Ale wydaję mi się, że kara jako taka już was spotkała- bowiem jak mówi stare przysłowie- z k***y i złodzieja dobrego potomka nie będzie.

oozyxak0o

2016-03-25, 19:05
Jak najskuteczniej uwolnić się od psa w takiej sytuacji o ile to w ogóle możliwe jest jakiś sposób? Czekam na opinie ekspertów

jehehej

2016-03-25, 20:22
do takich psów to tylko strzelać