18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słuszna decyzja

Flodzia • 2023-04-18, 08:43
gorzej z wykonaniem :facepalm2:


Bul_od_bytu

2023-04-18, 14:07
pytolsky napisał/a:

Ja tylko przypomnę, że mimo większej ilości prób samobójczych u kobiet, to trupów-samobójców jest więcej u facetów.



Bo faceci najwyraźniej lepiej ogarniają fizykę i mechanikę. Wystarczyło powiesić się bliżej ściany a nie na środku tego kija od szczotki i efekt byłby zadowalający. Mam nadzieję, że to drobne niepowodzenie jej nie zniechęciło do dalszych prób :D

Majhulec

2023-04-18, 14:42
Baronessa napisał/a:

Pewnie ku*asa jej nikt nie chciał dać do ssania...



w razie czego dzwoń przyjade żeby tobie takie pomysły nie przyszły do głowy

Bugi0785

2023-04-18, 15:07
Jeszcze dostanie wpie**ala za zerwanie parawanu.

Baronessa

2023-04-18, 16:01
Majhulec napisał/a:

w razie czego dzwoń przyjade żeby tobie takie pomysły nie przyszły do głowy



Samica na zdjęciu profilowym to nie ja, tylko moja ulubiona modelka XXXL. Jak cię kręcą puszyste, to podaj gmaila. Udostępnię ci całą galerię z jej fotami i filmikami i kilka innych fajnych świnek. :lol:

darek1234

2023-04-18, 16:31
Fizycznie dupcia super zdrowa, o psychice lepiej nie wspominać. Z taką być to życie przej***ne

itswrong

2023-04-18, 17:36
Na bank nie fajkowa próba xd kto z was podczas wieszania sie na czymś, co nie utrzyma większego psa, trzyma sie za linę, żeby czasem ciężar ciała jej nie zacisnął, bo jeszcze by były obtarcia xd wieszalem sie już 4 razy, za każdym razem sie udało. I za każdym razem w ten sam sposób. Serio, nie zmyślam.

Bul_od_bytu

2023-04-18, 18:45
itswrong napisał/a:

Na bank nie fajkowa próba xd kto z was podczas wieszania sie na czymś, co nie utrzyma większego psa, trzyma sie za linę, żeby czasem ciężar ciała jej nie zacisnął, bo jeszcze by były obtarcia xd wieszalem sie już 4 razy, za każdym razem sie udało. I za każdym razem w ten sam sposób. Serio, nie zmyślam.



Może zamiast tego wieszania lepiej wyjechać z Sosnowca? :D

itswrong

2023-04-18, 20:24
Bul_od_bytu napisał/a:

Może zamiast tego wieszania lepiej wyjechać z Sosnowca?



Dziękuje za radę, wyjechałem, a raczej wyleciałem dwa lata temu. Nie wiem czy jesteś debilem, czy udajesz. Ale współczuje Ci, ze poświęciłeś chwile na sprawdzenie pochodzenia, a jeszcze mniejsza chwile na jakiś konstruktywny komentarz xd napisałbym Ci, co mógłbyś z sobą zrobić, ale mógłbyś mnie pozwać xd

swiderEK1

2023-04-18, 21:18
ona sie zabije zanim sie zabije

Bul_od_bytu

2023-04-18, 23:06
itswrong napisał/a:

Dziękuje za radę, wyjechałem, a raczej wyleciałem dwa lata temu. Nie wiem czy jesteś debilem, czy udajesz. Ale współczuje Ci, ze poświęciłeś chwile na sprawdzenie pochodzenia, a jeszcze mniejsza chwile na jakiś konstruktywny komentarz xd napisałbym Ci, co mógłbyś z sobą zrobić, ale mógłbyś mnie pozwać xd



Chyba jednak Sosnowiec został w tobie mimo tej migracji. Osobiście w dupie mam skąd jesteś i gdzie cię zakopią - twoja wiocha wyświetla się obok nicka przy postach na forum, a że pieprzysz jakieś smuty o wieszaniu się 4 razy to człowiek się niepotrzebnie zlitował i zmarnował na ciebie trochę darmowego internetu :D Skoro 4 razy nie dałeś rady się powiesić to najwyraźniej jesteś zwykłym atencjuszem, który szuka uwagi. Do 5 razy sztuka więc pokaż, że nie jesteś miękka faja :D

itswrong

2023-04-19, 06:56
Bul_od_bytu napisał/a:

Chyba jednak Sosnowiec został w tobie mimo tej migracji. Osobiście w dupie mam skąd jesteś i gdzie cię zakopią - twoja wiocha wyświetla się obok nicka przy postach na forum, a że pieprzysz jakieś smuty o wieszaniu się 4 razy to człowiek się niepotrzebnie zlitował i zmarnował na ciebie trochę darmowego internetu Skoro 4 razy nie dałeś rady się powiesić to najwyraźniej jesteś zwykłym atencjuszem, który szuka uwagi. Do 5 razy sztuka więc pokaż, że nie jesteś miękka faja





Bul_od_bytu napisał/a:

Chyba jednak Sosnowiec został w tobie mimo tej migracji. Osobiście w dupie mam skąd jesteś i gdzie cię zakopią - twoja wiocha wyświetla się obok nicka przy postach na forum, a że pieprzysz jakieś smuty o wieszaniu się 4 razy to człowiek się niepotrzebnie zlitował i zmarnował na ciebie trochę darmowego internetu Skoro 4 razy nie dałeś rady się powiesić to najwyraźniej jesteś zwykłym atencjuszem, który szuka uwagi. Do 5 razy sztuka więc pokaż, że nie jesteś miękka faja



A xd czyli jesteś głupi i nie zrozumiałeś sarkazmu.

kapelan_szturmowy

2023-04-19, 09:59
Siedzi dziewoja na barierce mostu, tuż przed skoczeniem, a tu podchodzi żul, i pyta:
-----------Ej, lala, i tak chcesz się zabić za chwilę, to dasz się wyr*chać przed skoczeniem? Szkoda żeby się zmarnowało takie fajne, młode ciało...-------------
-----------Tobie? Wyr*chać? nigdy! smierdzisz, i wogóle , zapomnij! -----------------
na to żul, pod nosem:
------------Ok, poczekam na dole... -----------