18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Słownik

Hrodgar • 2013-12-01, 18:30
Jeżeli kiedyś jakiś pedał zarzuci wam brak tolerancji, to odeślijcie debila do słownika j. polskiego, bo pie**olą im się pojęcia Tolerancji z Akceptacją i/lub Aprobatą.

Tolerancja - poszanowanie czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, różniących się od własnych.

Akceptacja - pogodzenie się z czymś, czego nie można zmienić, uznanie czyichś cech, czyjegoś postępowania za zgodne z oczekiwaniami.

Aprobata - uznanie czegoś za dobre, słuszne, godne poparcia i zgoda na to.

brudny

2013-12-01, 18:42
Ale ja pedałów nawet nie toleruje.

SamSobieBogiem

2013-12-01, 18:48
widziasz ja toleruje innych dopóki nie zaczynają szukać u mnie akceptacji w taki sposób bym zaaprobował to co robią i kim są :)

pi...........ja

2013-12-01, 19:47
Pedał wyzywający od nietolerancyjnych sam popełnia nietolerancję wg wytycznych ZSRE o nietolerancji. Lawina skarg do europejskiego trybunału lewackości na takie zachowania wpędziłaby lewaków w mega hipokryzję.

aleksiej

2013-12-01, 20:31
Mam wrażenie, że w dzisiejszych czasach tolerancja to już tylko taki ochłap na zasadzie - no masz, ciesz się, tolerują cię, nie ma innego wyjścia... A teraz idź się wmieszać w tłum nim ci wpie*dolę. Tolerancja = opóźnienie pocisku. A szkoda.

BongMan

2013-12-01, 20:42
Z pedałami się nie gada.

goldtigrera

2013-12-01, 21:48
dałbym tutaj tego gościa to klaszcze, ae nie wiem jak ;'c

Sets

2013-12-01, 22:29
Abstrah*jąc od pedałów i takich tam... Ja zapraszam Ciebie do sięgnięcia po jakiekolwiek inne źródło, mówiące szerzej o znaczeniu słowa "tolerancja". Ot choćby i Wikipedia:
Tolerancja (łac. tolerantia – „cierpliwa wytrwałość”; od łac. czasownika tolerare – „wytrzymywać”, „znosić”, „przecierpieć”) – w mowie potocznej i naukach społecznych postawa społeczna i osobista odznaczająca się poszanowaniem poglądów, zachowań i cech innych ludzi, a także ich samych.

P.S. Powołując się na źródło, warto je podać. W szkołach raczej tego uczą.

Krak

2013-12-02, 09:26
Piwo za pracę u podstaw :)
A byłby dwa za podanie z jakiego słownika korzystałeś.

Hrodgar

2013-12-02, 10:05
Sets, Wikipedia jest źródłem wiedzy do klasy 3 gimnazjum, od szkoły średniej szuka się poważnych źródeł.

Krak napisał/a:

Piwo za pracę u podstaw :)
A byłby dwa za podanie z jakiego słownika korzystałeś.



Proszę Cię bardzo -><-.

krokiett

2013-12-02, 17:28
sadistic: bawi i uczy :krejzi:

Sets

2013-12-03, 17:37
Hrodgar napisał/a:

Sets, Wikipedia jest źródłem wiedzy do klasy 3 gimnazjum, od szkoły średniej szuka się poważnych źródeł.



Proszę Cię bardzo -><-.


Słownik języka polskiego to również źródło wiedzy, którym posługują się dzieci w podstawówce.
Jeżeli chcesz odnosić się do zagadnień socjologicznych, to korzystaj ze źródeł socjologicznych, a nie językowych :)