18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słowiańscy woje Combat 18

Li...........on • 2009-10-21, 22:55
Oto prawdziwi słowiańscy woje, obrońcy białej ziemi - legendarny Mariusz Szczerski i polskie zaczątki dzielnych Combat 18 :lol:
Uwaga, jak widać, są uzbrojeni w miecze miażdżące antifę. Sława wszystkim dzielnym walczącym o aryjskość tego forum i wrzucającym na czarnych, żółtków itp i tym, którzy nabijają im za to piwa.






Ku ścisłości: to sesja ze splitu z Gravelandem, długowłosymi obrońcami tzw. naszej sprawy . Poza niesamowicie chłamowatą muzyką, tekstami o pradawnych przodkach, ziemiach i zwyczajach (panowie wiedzą więcej o wierzeniach słowiańskich przodków niż sam Brückner, np. że niby modlili się do germańskiego Odyna) mamy wspaniały tracklist z kaleczonym angielskim (wydanie MC, Fan Records) jak np. "Reiders of Revenge". Gorąco polecam, kupa śmiechu.

Nie wierzcie żydowskiemu kłamstwu, Słowianie wbrew wszelkiej nauce jednak pochodzą od Germanów. Ba, są lepsi od Germanów

(Uwaga, ostrożnie ze śmiechem, drenaż mózgu często nadrabia się siłą. W wypadku nazi - siłą w grupie, sterydową oraz sprzętową)

Ra...........og

2009-10-21, 23:04
aexalven to Ty?

Modliszka

2009-10-21, 23:07
Baalp napisał/a:

aexalven to Ty?



ten z mieczykiem? :D

On nie dal by takiej foty do avatara :P

yh...........ch

2009-10-21, 23:12
A potem się walą w dupę.

yarzapp

2009-10-21, 23:20
Liquid_Passion napisał/a:

germańskiego Odyna


A ja myślałem zawsze, że Odyn to bóg Wikingów...

vladimirro

2009-10-21, 23:26
Tylko, ze Graveland to projekt solowy wiec zadni tam "oni" tylko "on". Jedynym czlonkiem tego zespolu jest Robert Fudali, ktory urodzil sie na Gornym Slasku, jest narodowosci niemieckiej i spiewa glownie o germanskich bozkach. No i najwazniejsze. Jest to prawdopodobnie najlepszy zespol blackmetalowy w Polsce i jeden z lepszych na swiecie, wiec to, ze ty sluchasz dody nie znaczy ze kazda inna muzyka to chlam.

OCZYWISCIE teksty tego zespolu to stek bredni, podobnie jak teksty Arki Noego, Dody, Krzyska Krawczyka czy Behemothu (w ktorym notabene gral kiedys sam Robert Fudali).

Li...........on

2009-10-21, 23:54
@vladimirro:
Słuchaj koleś, sam słuchasz dody, jeśli wg ciebie graveland jest najlepszy. Muzycznie burzum, gorgoroth i kupa innych bije na głowę amatorski szit od gravelanda.
I doinformuj się z geografii. Lider Gravelanda jest z DOLNEGO Śląska (Wrocław), nie Górnego, a przez to jest najprawdopodobniej jakimś Lwowiakiem lub innym przesiedleńcem, a nie Niemcem.
Do Odyna odwołuje się sam Honor na wszystkich płytach, włącznie z bodaj najważniejszym albumem "Droga bez odwrotu".
I żaden solowy, bo grały tam inne NS-y jak Capricornus.
I w ogóle ch*j to ma do rzeczy.

@yarzapp:
Do ludów germańskich zalicza się wikingów. A to bóstewko ma kilka imion zależnie od plemiona. U wikingów Odyn i pochodne, u Niemców Wotan.

Bogna

2009-10-21, 23:57
Możecie sobie darować rozkminy 'moja muza jest fajniejsza, a Twoja ssie pałkę'? To do niczego nie prowadzi. De gustibus non disputantum est.

Romperek

2009-10-22, 00:25
Trochę tolerancji dla innych człowieku, czy ktoś jedzie na muzykę jaką Ty słuchasz ? Po co się tak spinasz w komentarzach, jak ktoś po czarnych jedzie to nagle wielcy obrońcy praw zwierząt a sami nie jesteście lepsi, ja tam nie widzę nic śmiesznego w piosenkach Honoru, Szczery poświęcił swoje życie dla idei i za to go cenie, po twoich wypowiedziach wnoszę, że jesteś jakimś betonowym lewakiem i strasznie cie to kuło w oczy a teraz jesteś dumny z Siebie bo powrzucasz sobie trochę na necie. Pogratulować !!

Li...........on

2009-10-22, 00:35
@Romperek:
A w którym miejscu dokładnie zauważyłeś lewactwo? ;) Chyba nie wiesz do końca co znaczy prawica, skoro rozróżnienie sprowadzasz tylko do kwestii rasowych. Słyszałeś o narodowej lewicy, rasistowskich czerwonych? Być może właśnie do niej należysz. Doczytaj, a nie obrażaj ludzi bez podstaw

vladimirro

2009-10-22, 01:23
Liquid_Passion

Powtorze. Robert Fudali urodzil sie na Gornym Slasku i jest narodowosci niemieckiej. Mniej wiecej tak samo jak Podolski jest narodowosci polskiej.

Li...........on

2009-10-22, 01:39
@vladimirro

Graveland założony został we Wrocławiu, gdzie się Darken urodził - nie kłócę się, bo nie wiem. Aczkolwiek Fudali to niezbyt niemieckie nazwisko i raczej też nie śląskie. Zobacz jak "wschodni" (i nie-śląski) rozkład ma ono rozkład: http://www.moikrewni.pl/mapa/kompletny/fudali.html tamże też możesz kliknąć, ile jest ich w Niemczech (prawie nic). Pytam się więc na co się powołujesz. Może odpowiedź mi na priv, by nie zaśmiecać tematu wątkiem pobocznym.

yarzapp

2009-10-22, 06:54
Liquid_Passion napisał/a:

Do ludów germańskich zalicza się wikingów. A to bóstewko ma kilka imion zależnie od plemiona. U wikingów Odyn i pochodne, u Niemców Wotan.


No w zasadzie to masz rację, jednak wydaje mi się, że lepiej napisać germański Wotan, a Odyn nordycki, ale to pewnie tylko pierdoła i czepiam się nie wiadomo o co.

Rh...........ox

2009-10-22, 09:39
Kilka sprostowań, avatar zoboiwiązuje.
Kod:
mamy wspaniały tracklist z kaleczonym angielskim (wydanie MC, Fan Records) jak np. "Reiders of Revenge".

Płyta nazywa się Raiders of Revenge: http://www.metal-archives.com/release.php?id=28591

Nie ma tam kawałka o tym samym tytule.

Kod:
legendarny Mariusz Szczerski i polskie zaczątki dzielnych Combat 18

Zdjęcia są z 2000 roku więc trochę nieaktualne "zaczątki dzielnych Combat 18". W Polsce tak naprawdę nigdy nie było C18 gdyż jest to terrorystyczna bojówka B&H, u nas B&H działa tak samo jak C18.
Kod:
W wypadku nazi - siłą w grupie, sterydową oraz sprzętową

Prawdziwi skini to nie dresy. Ich siła nie polega na ilości, bo jest ich niewielu i walczą honorowo, a tym bardziej na wspomagaczach, żaden prawdziwy skin nie bierze sterydów i narkotyków bo dbają o czystość krwi. Ze sprzętem bywa różnię 8-)
Kod:
I żaden solowy, bo grały tam inne NS-y jak Capricornus.

Projekt został założony przez Drakena i Capricornus grał tam tylko kilka lat, i tylko na perkusji resztę robił tamten gejuch.


Nie wiem skąd jest Darken i nie obchodzi mnie to. Nie interesuje mnie czy jego dziadek był w SS czy pomagał żydom i tak będzie najbardziej pie**olniętym człowiekiem jakiego znam. Ludzi jarają się jego muzyką bo jako jeden z pierwszych, ale naj-pierwszy był Xantotol z moich okolic, a tak naprawdę posysa. Virkness Zyskał sławę tylko dla tego że zabił Euronymous i zniszczył w ten sposób jedną z najlepszych kapel BM, jego muzyka nie jest aż tak zajebista jak ludzie się jarają, jest dobra ale nie zasługuje na 14 oficjalnych płyt tribute i setki nieoficjalnych.
[code]Do Odyna odwołuje się sam Honor na wszystkich płytach, włącznie z bodaj najważniejszym albumem "Droga bez odwrotu". [code]
Cała twórczość Honoru poświęcona jest nurtowi antychrześcijańskiemu i NS. Do mitologii germańskiej ( bogów, wikingów, valhalli itp.) odniósł się chyba w 3 utworach. Zmiana nastąpiła dopiero na płycie W Płomieniach Wschodzącej Siły gdzie nic nie jest wspomniane o NS a jedynie porusza temat słowiańskiej mitologii.


Zmusiłeś mnie do napisania bardzo długiego posta i za to połykaj :spermshot:

BTW. Czemu to wrzuciłeś do poczekalni? Nie ma tu nic śmiesznego (oprócz wstawki Centa :-P )... Jeszcze mógłbym zrozumieć gdyby temat znalazł się w klopie i tam wywołał dyskusję ale tutaj?