18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słoń tańczy

maksymilian45 • 2015-08-22, 21:10
w rytm gangnam style, ja pie**olę :mrgreen:

ClariceStarling

2015-08-23, 22:13
Czytałam kiedyś jak uczą słonia aby stał na dwóch łapach. Zastanawialiście się? Bat to za mało, przez tak grubą skórę nawet tego nie poczuje.
Więc powiem Wam jak to robią. Przypalają im podeszwy, aż słoń zacznie kojarzyć jakiś znak, czy dźwięk z bólem i koniecznością podnoszenia nóg.
Miłego oglądania.

KoMo_TDi

2015-08-23, 23:00
widzę, że gangbang stajl dotarł do krajów trzeciego świata :D

MożeTak

2015-08-24, 00:07
Nie widzę w tym niczego fajnego, bo niestety wiadomo w jaki sposób zazwyczaj uczą słonie i wiele innych zwierząt różnych "sztuczek".

subject1

2015-08-24, 07:10
Ms.Hellsing napisał/a:

oho i zaczął się ból dupy obrońców praw zwierząt.jak uczycie swoje psy takich sztuczek jak 'podaj łapę" albo "siad" to wszystko jest w porządku, tak? pie**oleni hipokryci. to jest sadistic do k***y nędzy, teraz możecie mnie zlinczować.



No debil.... Żeby nauczyć psa sztuczek, nie trzeba go napie**alać batem ani przypalać mu k***a nóg.

BloonF1

2015-08-24, 19:58
Stereotypie – ciągłe powtarzanie bezcelowych ruchów-to najczęściej obserwowane nienaturalne zachowania wśród zwierząt trzymanych w niewoli. Zachowania te są szczególnie często zauważane przy monotonnych warunkach. Są wynikiem nudy i frustracji, źródłem dostarczającym bodźców, których brakuje z powodu braku stymulacji. Zwierzęta pozbawione towarzystwa innych osobników, wyizolowane przez zamknięcie i transport w cyrkowych klatkach, przejawiają nietypowe zachowania. Objawami są: kołysanie głową, bujanie się, kiwanie, lizanie, żucie własnych ciał, chodzenie w tę i z powrotem, gryzienie prętów klatki, skręcanie szyi, odrzucanie głowy w tył. Zachowania stereotypowe dotyczą niemal każdego gatunku zwierząt wykorzystywanych na arenach cyrkowych.

Pablito231

2015-08-24, 22:09
Ten słoń po lewej albo mi się wydaje albo zaczyna twerkować :D