18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słoik w dupie

akrobatyczny daniel • 2012-02-11, 16:42
Zdjęcie ze szpitala w Gnieźnie. Więzień wielokrotny recydywista, wpakował sobie słoik 0,7l :ok***a:


Sylarr

2014-01-14, 16:32
Przecież gdyby odkładał se jakiekolwiek pieniądze to nie dość, że byłoby widać wcześniej czy później w jakiś samochodach, domach to skarbówka by go ścigneła. Jakieś powtarzane bez przemyśleń frazesy PiSuarów i bycie lemingiem robią swoje.

Madroxx

2014-01-14, 16:32
Dla wszystkich wystarczy:


Zeece

2014-01-14, 16:34
ch*j ich wszystkich obchodzi na co wydaje moją kasę. Uważają go za złodzieja to niech przelewają hajs Rydzykowi. Dopiero jak im potomek zachoruję na jakieś rzadkie gówno i okaże się że sprzęt od WOŚP uratował mu życie, to posypią głowy popiołem. Pozdrawiam

le...........11

2014-01-14, 16:37
panowie i panie, Owsiak to pionek polityczny, nieważne czy kradnie narazie ale zobaczcie:
-jawnie rozwija lewacką działalność i stworzył "nowy jarocin" gdzie wmawia młodym bunt do zasad i kościoła (w jarocinie był bunt do włądzy komunistycznej)
-kaczyńskiemy odmówił wizyty na woodstocku, ale komorowski był
-zaprosił Tomasza Lisa jako gościa,
-gdy trzeba było to o macierewiczu się wypowiedział, żeby jako autorytet uciąć jakąkolwiek rozmowę o Smoleńsku (wojewódzki też)
-jego ojciec był ZOMOwcem, mama udzielałą sie w partii,
-pojawił się znikąd w TV zaraz po okrągłym stole (w jaki sposób?)
-ma nienaganną opinię w TV tylko dlatego że myślisz że robi to dla dzieci,

polecam film: https://www.youtube.com/watch?v=0Th6CtoIwzg

Madroxx

2014-01-14, 16:39
PS. Caritas do kieszenie ile kasy bierze ? I jakoś każdy cichutko, nikt o tym nie mówi ?

Nie jestem przeciwnikiem ani zwolennikiem Owsiaka ale jeżeli jesteś przeciwko bo PISuary mają problem, że to nie do ich kieszeni wpada kasa to miej przy sobie oświadczenie, że w razie czegoś nie chcesz korzystać urządzeń zakupionych przez WOŚP.

op...........ve

2014-01-14, 16:40
lem111 napisał/a:

panowie i panie, Owsiak to pionek polityczny, nieważne czy kradnie narazie ale zobaczcie:
-jawnie rozwija lewacką działalność i stworzył "nowy jarocin" gdzie wmawia młodym bunt do zasad i kościoła (w jarocinie był bunt do włądzy komunistycznej)
-kaczyńskiemy odmówił wizyty na woodstocku, ale komorowski był
-zaprosił Tomasza Lisa jako gościa,
-gdy trzeba było to o macierewiczu się wypowiedział, żeby jako autorytet uciąć jakąkolwiek rozmowę o Smoleńsku (wojewódzki też)
-jego ojciec był ZOMOwcem, mama udzielałą sie w partii,
-pojawił się znikąd w TV zaraz po okrągłym stole (w jaki sposób?)
-ma nienaganną opinię w TV tylko dlatego że myślisz że robi to dla dzieci,

polecam film: https://www.youtube.com/watch?v=0Th6CtoIwzg


idź zobacz czy ksiądz nie puka do drzwi przypadkiem....i kopertę naszykuj tam

obersturmbannführer

2014-01-14, 16:45
hansiolansio napisał/a:

@obersturmbannführer Brawo, wiesz, że istnieje taka instytucja jak szkoła. Warto skorzystać, przyda Ci się. Teraz załóż majtki i idź zrobić coś dla innych.


pie**ol pie**ol...

kenzol

2014-01-14, 16:46
@Madroxx

To maść na ból dupy jest prawdziwa???

Ja...........ro

2014-01-14, 16:47
A gdzie drobne ze słoika? znikły czy już strawił? ;-)

mhrocznakaszana

2014-01-14, 16:48
opusative napisał/a:


idź zobacz czy ksiądz nie puka do drzwi przypadkiem....i kopertę naszykuj tam



Aaaale żeś mu doj***ł, iście lewacki styl 0 merytorycznej treści 100% głupoty

Sick_Stick

2014-01-14, 16:49
-jego ojciec był ZOMOwcem, mama udzielałą sie w partii,

no k***a, i może to jego wina, że jego ojciec był zomowcem, a matka była w partii?

op...........ve

2014-01-14, 16:52
najlepsze w tym jest to że zamęt sieją największe k***y i złodzieje :mrgreen:

mhrocznakaszana napisał/a:



Aaaale żeś mu doj***ł, iście lewacki styl 0 merytorycznej treści 100% głupoty


tak k***a teraz wszystko jest lewackie...nie wiesz co napisać to najlepiej doj***ć że coś jest lewackie :homer:
ps wieczorynka też musiała być chyba lewacka bo z tego co widzę to usunęli :roll:

donkrzys

2014-01-14, 17:02
sk***ysyny jak by nie on to byście h*ja mieli w szpitalach bando judaistyczna

femi666

2014-01-14, 17:05
Wytykanie komuś, że jest pisuarem tylko dlatego, że zauważa brak przejrzystości w podziale kasy ze zbiórki WOŚP jest poniżej poziomu... Ja nie jestem "pisuarem", nie lubię pisu ale wypowiadam się o tych ludziach z pewnym szacunkiem ale gimby takiego czegoś nie znajo.
Wytykanie, że komuś żeby mu dziecko zachorowało, żeby użyć sprzętu WOŚP, to już nie wypowiedzi ludzi tylko skrajnych debili. Dam na WOŚP ale innym życzę tragedii w rodzinie. Ja daje, więc niech temu co nie da dziecko umrze ... To tylko pokazuje jakim społeczeństwem są polacy a wszędzie właśnie takie komentarze dominują.
Jak sam owsiak powiedział ze nawet za charytatywną prace jakaś zapłata się należy i z tym się zgadzam. Zabrałby dla siebie pół miliona za to bo dużo dobrego robi ale tylko 50% kasy z WOŚP trafia na sprzęt a to jest przegięcie.
A zachowanie owsiaka zapytanego o kase i wchodzenie na stół to piękny zabieg PR aby mu uwierzyć bez żadnego ale. Sami nawet jak o tym pomyślicie to zauważycie, że macie obraz krystalicznego owsiaka. Skoro robi konferencje to powinien odpowiadać na wszystkie pytania odnośnie WOŚP i wyjaśnić na spokojnie wszystkie "ale".

Leouch

2014-01-14, 17:06
zrobił co zrobił, w szpitalu w którym leżałem było sporo sprzętu od nich. Z drugiej strony zachowuje się jak cham, co osobie reprezentującej taka działalność i takiej która tak dużo osób ogląda(nie wiem czy słowo 'medialna' tu pasuje) nie wypada.