18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słit focia

Szczam_na_Zakrystii • 2013-10-10, 02:54
W zasadzie chyba powinno iść na harda, ale co by zbyt miło się wam śniadania nie jadło ... ;)



Smacznego :mrgreen:

Ra...........py

2013-10-10, 03:08
Jajca sobie pogniótł

Irenvelle

2013-10-10, 03:46
A kto wpie**ala sniadanie o 3 w nocy

tr3mm0r

2013-10-10, 03:54
Sniadanie? Ja zaraz pizze zamawiam! U mnie 2:54 :P

Sayagin666

2013-10-10, 07:03
ja sie tylko zastanawiam nad jednym - co on kurde musial zrobic, jakie haki maja na niego sluzby. Jesli byl potrzebny im taki pajac do jakies polityki gender to watpie ja ktos taki jak bengowski dobrowolnie zgodzil sie na robienie z siebie pajaca. Przeciez on jezdzil po calym swiecie za komuny, ma bardzo bogaty zyciorys i poprostu nie wierze, ze zrobil to dla kasy. Mysle ,ze dali mu kilka wyborow w tym wiezienie, wiezienie + bonus przy niedzialajacej kamerze lub jakas akcja z rodzina ? tzn. albo robisz z siebie pajaca - albo...

bloodwar

2013-10-10, 07:22
@up A nie brałeś pod uwagę że mogło mu po prostu siąść coś pod kopułą na stare lata? Grodzkie jest najgorszą z możliwych "reklamą" całej popieprzonej filozofii gender bo pokazuje, że stary facet może dla właśnego widzimisię zmienić się w kobietę, mimo że pół życia przeżył jako facet i jakoś nie było mu źle. Jeszcze jak zmienia się jakiś zniewieściały nastolatek o wyglądzie cherubinka to ujdzie, jak zmieniają się tajlandzcy chłopcy to też ok, ale taki stary oblech jest po prostu odrażający! Kogo niby miałby on przekonać do zaakceptowania transgenderu?

Alphi

2013-10-10, 07:35
Ja wszystko zrozumiem, ale zeby z rana ludziom dzien sp***olic? :roll:

evilferber

2013-10-10, 08:03
Co do "smacznego" to...
AKURAT JEM k***A TOSTY I OGLĄDAM SADISTICA....
Także miłą mi niespodziankę zmalowałeś ; D, no ale dziękuję za "smacznego"

Brrr...
Cóż za upskirt ;D

Sayagin666

2013-10-10, 08:32
bloodwar napisał/a:

@up A nie brałeś pod uwagę że mogło mu po prostu siąść coś pod kopułą na stare lata? Grodzkie jest najgorszą z możliwych "reklamą" całej popieprzonej filozofii gender bo pokazuje, że stary facet może dla właśnego widzimisię zmienić się w kobietę, mimo że pół życia przeżył jako facet i jakoś nie było mu źle. Jeszcze jak zmienia się jakiś zniewieściały nastolatek o wyglądzie cherubinka to ujdzie, jak zmieniają się tajlandzcy chłopcy to też ok, ale taki stary oblech jest po prostu odrażający! Kogo niby miałby on przekonać do zaakceptowania transgenderu?



chodzi mi o to, ze wg filozofii KAZDY moze zmienic plec i ,ze KAZDY moze mianowac sie kobieta, mezczyzna czy napoleonem i ,ze tzreba szanowac jego uczucia itd. Jesli "wrzuciliby" do mediow jakiegos filipinczyka czy costam z azjii co wyglada w 99% (1% - penis) jak babka i to ladna to nie mowiloby sie o tym zabardzo. Chodzi mi o zabieg - pomalowania albinosa czarna farba i nakazanie by mowiono o nim - afroamerykanin, czarnoskory itd. Im wiekszy kontrast tym bardziej dopierdziela normalnym ludziom.

Smutas

2013-10-10, 08:38
Widać że fotograf polował na moment jak będzie nogę z nogi przekładać aby jaja sfotografować.

-=coma=-

2013-10-10, 08:56
@up

Podobno fotografa znaleziono w takim stanie:

TRQPL

2013-10-10, 10:51
ja pie**ole nagi instynkt w wykonaniu andriu.


PS trudno żeby facet umiał siedzieć w sukience

DamianG

2013-10-10, 10:56
Nie ma bata. Piwa za to nie będzie.