18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ślepy magazynier

CrazyEdek • 2023-12-16, 19:59
Jak widać nie miał głowy.


Dymson30

2023-12-16, 20:17
Czasami k***a się zastanawiam czy ja wszedłem na sadola czy na pudelek

kubol

2023-12-16, 20:23
Zycie jest szalenie niebezpieczne, jestes sobie jakims magazynierem a za chwile spadasz z krawedzi ziemi w nicość bezkresną. :mrgreen:

smc

2023-12-16, 23:01
Albo w drugą stronę. Byłem magazynierem w Castoramie. Miałem klienta, który robił zakupy za 100k miesięcznie. Okazało się, że buduje szeregówki, po jednym domku i sprzedaje. Postanowiłem go naśladować. Kupiłem kawałek pola, projekt i dostałem WZ. Zacząłem od jednego domku. Przyjechali pierwsi klienci, ale trochę marudzili. Na szczęście miałem dużo cierpliwości I postanowiłem zaczekać. Byłem wytrwały, bo długo to trwało. Wtedy dostałem spadek od ciotki z USA i już nie muszę pracować.
JESTEM NA SZCZYCIE!!!

miedzion

2023-12-17, 01:14
smc napisał/a:

Albo w drugą stronę. Byłem magazynierem w Castoramie. Miałem klienta, który robił zakupy za 100k miesięcznie. Okazało się, że buduje szeregówki, po jednym domku i sprzedaje. Postanowiłem go naśladować. Kupiłem kawałek pola, projekt i dostałem WZ. Zacząłem od jednego domku. Przyjechali pierwsi klienci, ale trochę marudzili. Na szczęście miałem dużo cierpliwości I postanowiłem zaczekać. Byłem wytrwały, bo długo to trwało. Wtedy dostałem spadek od ciotki z USA i już nie muszę pracować.
JESTEM NA SZCZYCIE!!!



Dokładnie, myślałem że tylko ja tak ciężko miałem.

Rytualnie zdjął sobie scalp. Na pewno kradł bo łapy czarne

kris1978

2023-12-17, 11:23
smc napisał/a:

Albo w drugą stronę. Byłem magazynierem w Castoramie. Miałem klienta, który robił zakupy za 100k miesięcznie. Okazało się, że buduje szeregówki, po jednym domku i sprzedaje. Postanowiłem go naśladować. Kupiłem kawałek pola, projekt i dostałem WZ. Zacząłem od jednego domku. Przyjechali pierwsi klienci, ale trochę marudzili. Na szczęście miałem dużo cierpliwości I postanowiłem zaczekać. Byłem wytrwały, bo długo to trwało. Wtedy dostałem spadek od ciotki z USA i już nie muszę pracować.
JESTEM NA SZCZYCIE!!!



Pole kupiłeś za kasę zarobioną w Castoramie?
W której tak dobrze płacą?

kris1978

2023-12-17, 13:03
Jaki ślepy? Po prostu optymista, chodzi z głową do góry