18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ślepa kurwa...

aaaaaaaaaaaaaa • 2020-05-29, 19:35
Motocyklista zatrzymuje się przed przejściem aby przepuścić pieszych.
Z tyłu najeżdża na niego osobówka. Motocyklista wylatuje w powietrze i zostaje przewieziony na masce samochodu. Rannego motocyklistę karetka zabrała do szpitala.
09.05.2020 Radom


35i

2020-05-30, 22:41
Hrabia Drapula napisał/a:

a co ma do tego gdzie kupiony samochód jak kierowca p*zda, widać dokładnie kiedy zaczyna hamować
ale zgadza się z tymi ulepami, rywalizują z trójkątem poznań, gniezno, września



Kierowca mógł zacząć hamować wcześniej, ale samochód tego nie ogarnął. Tak na serio widać, że gościu lekko depnął puścił i dopiero dał po heblach. Dzięki za info o trójkącie Wielkopolskim, nie znałem.

dżonyłojlker

2020-05-30, 23:11
Trudny0707 napisał/a:

Chamuj



Do szkoły, k***a.

pochminick napisał/a:

Nie wal tyle konia do takich filmów, bo ślepniesz.
Motocyklista hamuje, bo auto po prawej zatrzymuje się przed przejściem.





brakmaila napisał/a:

zatrzymał się debilu bo zatrzymał się samochód na prawym pasie... za mało było repleyów





s0pel napisał/a:

Jakbyś nie był zjebem to zauważyłbyś, że samochód na prawym pasie zatrzymał się pierwszy. Więc motocyklista zachował się w prawidłowy sposób.



Widzę chłopcy, że nic nie zrozumieliście z mojej wypowiedzi.
Motop*zda się zatrzymała, bo jest p*zdą (jak sama nazwa wskazuje) i bardzo dobrze, bo dzięki temu dobry człowiek w aucie go pie**olnął, a p*zdocyklista śmiesznie poszybował w przestworza. Gdyby nie był p*zdą i idiotą, to by się nie zatrzymywał, a tak mamy śmieszny filmik i przestrogę dla głupich pedałów, że pieszych nie wolno puszczać - karaluchy mają stać i czekać, aż będzie wolne.

tyczka333

2020-05-31, 00:45
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Dobra... jeśli dzięki temu będziesz lepiej robił minetę swojej matce niech ci będzie.
Zamiast pie**olić jakieś farmazony, wyartykułuj o h*j ci chodzi? Bo tak to tylko na debila wychodzisz dzieciaku.


Ty naprawde nie rozumiesz co chcialem ci przekazac :facepalm2: . Przepraszam cię za to, nie wiedziałem ze jestes umysłowo niedorozwinięty :-)

aaaaaaaaaaaaaa

2020-05-31, 02:37
up
Tak debilu, twój ból jest lepszy niż mój.
EOT

tyczka333

2020-05-31, 02:44
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

up
Tak debilu, twój ból jest lepszy niż mój.
EOT



Epitetów czy argumentów zabrakło w główce ze kończysz. Śmiem twierdzić ze zabrakło ale ROZUMU :ubawdolez:

ZgRyZ

2020-05-31, 23:14
a wy rosji albo brazylii szukacie?

damianizo

2020-06-01, 14:49
słaba reakcja, mógła skręcić i uderzyć w auto obok