18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ślązacy

Hauer88 • 2013-03-09, 17:49
Dla tych co w Ślązakach widzą wrogów [nie licząc RAŚ] co nie utożsamiają się z Polską:










http://www.walbrzyszek.com/news,single,init,article,18614

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/12060_467018153352953_15247972_n.jpg


I wiele innch

Melooksg

2013-03-10, 09:08
tyle debilów w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze ... sadol, oooo sadol.

Spinajcie się c*pki, ale wśród większości Ślązaków panuje hasło "Jesteśmy ze Śląska, ale najważniejsza jest Polska"
Jak widać na powyższych materiałach, większość ekip uroczyście obchodziła to święto, na googlach też pewnie znajdziecie transparenty, lub akcje takich ekip jak GKS Jastrzębie, BKS Bielsko - Biała, być może Góral Żywiec ...
To pokazuje, że na całym Śląsku są ludzie oddani swojej ojczyźnie, ale znajdą się też takie marginesy jak Ruch Chorzów -"hanysy-łowcy goroli", "Obershlesien" i inne hasła, którymi się propagują(nie wszyscy ! są tam też jednostki Polaków !).
W całej Polsce mnóstwo ekip upamiętniło to święto, ale i mnóstwo ludzi ma to po prostu w dupie.

KlinikaAborcyjna

2013-03-10, 09:29
Posłuchać i nie pie**olić farmazonów Ślązacy to tacy sami Polacy jak Podlasianie

Zet.

2013-03-10, 09:36
Ślązacy.... Wrocław i Wałbrzych ? :)

thez

2013-03-10, 09:40
Ślązacy są spoko, tylko k***a ciężko tych pierunów zrozumieć ;-)

oozyxak0o

2013-03-10, 09:42
No tak ale pod biały dom to nikt nie pójdzie. Lamusy i tyle. Piwa nie ma.

Onyx1

2013-03-10, 09:57
Mi i tak ślązacy się już źle kojarzą, ale to tylko moje skromne zdanie, które mam prawo wygłosić na forum. Dziękuję.

ik...........ea

2013-03-10, 10:03
Tak sobie czasem, myślę, że nie powinno być wolności słowa, bo 3/4 pie**oli takie głupoty, że się płakać chce. Autor tematu coś tam biadoli nad filmem, że prawdziwi Ślązacy oprócz RAŚ... Przepraszam Cię bardzo, ale jeździłem na GieKSe i mogę powiedzieć ile z tych krzykaczy w ogóle cokolwiek wie o historii Śląska. Jedyne co ich czyni Ślązakami to to, że mieszkają na Śląsku. Jedynie może jakieś 20% kibiców GieKSy może powiedzieć, że wie cokolwiek o swojej Ziemi/ robi cokolwiek na rzecz Śląska. RAŚ też święty nie jest, bo ma swój odłam skrajny, który coś tam przebąkuje o przyłączeniu do Niemiec. Na szczęście to jest garstka ludzi, a reszta jest zdroworozsądkowa i trzyma się prawdy historycznej, a co więcej działa dla Śląska w materiach, o których kibice nie dowiedzą się nawet za 100 lat.

Ludzie bądźcie poważni. Niech zwycięża zdrowy rozsądek. Nie mówmy o tym co się nam wydaje. Mówmy o tym co jest. I szanujmy się nawzajem.

NINJA69

2013-03-10, 10:31
GOROLE raus gorole won gorole wy....

POLONIA BYTOM

Wielki Śląsk, Złodziejska POlska

strzelec_

2013-03-10, 10:42
Jakoś specjalnie często się tutaj nie wypowiadam bo nie lubię jałowych dyskusji z mędrcami internetu ale jedno powiedzieć muszę... bloodwar... aleś ty jest przyj***ny

slonzok

2013-03-10, 11:02
hahaha pieronskie hanysy

daj spokoj z takimi wpisami, bo rownie dobrze mozna zaprezentowac proslaskie oprawy i flagi Polonii Bytom, GKSu Katowice czy Gornika Zabrze, juz nie mowiac o Ruchu Chorzow.


Po za tym rozwala mnie, ze osoby, ktorych rodzice przyjechali tutaj z innych regionow Polski robia z siebie wielkich patriotow i wielce chca pokazac polskosc Slaska, malo wiedzac o GS.

Suka_Blyat

2013-03-10, 11:03
Jestem z Zagłębia i znam wiele osób ze Śląska, są to normalne osoby, które mają wyj***ne na ten podział Zagłębiak/Ślązak idzie z nimi normalnie pogadać, nie spinają dupy jak niektórzy "wielcy ślunscy patrioci". A jak tak bardzo wam Polska się nie podoba to wyjedźcie do dojczlandii czy gdzie tam chcecie i nie psujcie normalnym Ślązakom opinii w oczach reszty Polaków

WiktorS

2013-03-10, 11:51
Mam pytanie do autora postu, do kiedy obchodzone jest to wydarzenie?

bonczas.

2013-03-10, 11:55
gorzkimajonez, jak widze co ty piszesz to we mnie już się gotuje.. Nie wiem czy wiesz ale gdyby nie śląsk to cała ta gówniana warszawa nie miała by z czego żyć i byłaby bieda jak na wschodzie. Większość dochodów jest właśnie z tej krainy. Ja jest za autonomią śląska bo jakby tak było to u nas jest raj gdyż nie musimy oddawać hajsu dla tej pie**olonej bandy idiotów.

a po 2, przyjdzie wojna, zobaczymy kto bedzie walczył.

taziu

2013-03-10, 12:04
Po ch*j autor tematu wrzuca tutaj te tępe dzikie małpy? Będę chciał pooglądać napinanie samców alfa wśród orangutanów, to pooglądam Animal Planet.

maniiiek

2013-03-10, 12:21
bonczas. napisał/a:

gorzkimajonez, jak widze co ty piszesz to we mnie już się gotuje.. Nie wiem czy wiesz ale gdyby nie śląsk to cała ta gówniana warszawa nie miała by z czego żyć i byłaby bieda jak na wschodzie.


A teraz przypomnij mi kto się składał na ten przemysł? Cała Polska wam za swoje fabryk i kopalni nastawiała a teraz wielcy pokrzywdzeni jesteście... Myślisz, że tylko u was węgiel jest? Oddajcie nam co w was zainwestowaliśmy i szerokiej drogi. Swoją drogą na prawdę ograniczony jesteś skoro wg ciebie Polska to tylko Śląsk, Warszawa no i pewnie Sosnowiec jeszcze się łapie...

bonczas. napisał/a:

Ja jest za autonomią śląska bo jakby tak było to u nas jest raj gdyż nie musimy oddawać hajsu dla tej pie**olonej bandy idiotów.

swoją drogą popracuj nad składnią. Gwara gwarą ale ty piszesz jak stereotypowy murzyn, który przyjechał z Afryki na studia do nas "Ja jest, ja chcieć, ty być ładna, duża krowa" itp.