18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

VonHaiPaue

2014-04-13, 20:24
Gimbaza nie zna Tekkena, jak się grało na flipperach :D

Ne...........ro

2014-04-13, 20:34
tekken to gówno virtua fighter to jest gra!

sromojad

2014-04-13, 20:55
up
sam jesteś gówno, tekken to było to, a kto nie zna ten c**a

WhoCaresAboutNik

2014-04-13, 21:32
Sorry, ale systemowo najlepszą serią jest Guilty Gear. Zaraz po nim jest BlazBlue i Persona 4 Arena. Aby tylko do premiery GG Xrd.

Z gier 3D teraz tylko się gra w UMvC3 i SF4AE.

Danteee

2014-04-13, 22:37
WhoCaresAboutNik napisał/a:

Sorry, ale systemowo najlepszą serią jest Guilty Gear. Zaraz po nim jest BlazBlue i Persona 4 Arena. Aby tylko do premiery GG Xrd.

Z gier 3D teraz tylko się gra w UMvC3 i SF4AE.



Znajdz sobie k***a dziewczyne :facepalm:

ro...........k5

2014-04-13, 23:24
@up haha dokładnie typ pie**oli jak jakiś typowy nerd z lat 90 w okularach.

Ko...........in

2014-04-13, 23:26
Metal Slug 3 to było coś na flipperach :D Za Ziomka zawsze piwo!

zaboreq

2014-04-13, 23:41
Ziomek 2 z dubbingiem ?

blizzarder

2014-04-14, 00:05
Pamietam, ze mniej wiecej w tym okresie w ktorym powstawaly kafejki internetowe powstawaly tez salony gier z playstation czy playstation 2. Niektore kafejki zaopatrywaly sie w playstation. Na moim osiedlu byla kafejka gdzie siedzialo sie na fotelach kubelkowych i mozna bylo sobie ponapie**alac w tekkena 3, fife i jakies inne gierki przy dopingu kilkunastu, czasem kilkudziesieciu osob, szczegolnie w zimie. To byly fajne czasy. W dzien szlismy na sanki albo napie**alac sniezkami w ludzi, a wieczorem do kafejki pograc w CSa czy wlasnie Tekkena. W sumie cofnal by sie do tamtych lat.

thewhitestar

2014-04-14, 00:21
WhoCaresAboutNik napisał/a:

Sorry, ale systemowo najlepszą serią jest Guilty Gear. Zaraz po nim jest BlazBlue i Persona 4 Arena. Aby tylko do premiery GG Xrd.

Z gier 3D teraz tylko się gra w UMvC3 i SF4AE.


UWAGA! Zajebiście niebezpieczne stężenie chińskich bajek!

Niestety zgooglałem te tytuły, i k***a mać, sam widok mnie odrzuca...

ra...........el

2014-04-14, 00:34
Tekken 3 - najlepsza część serii. Virtua Fighter - o kosmos trudniejszy do opanowania i dobrze. w VF przypadkowa osoba zupełnie nic nie zdziała. szkoda, że nie ma więcej takich mordobić jak Tekken i VF.

ps. filmik pokazuje bardzo życiową sytuację. chociaż w czasie walki z leszczem nic nie przebije tekstu: "którym jestem?" :D

ll_Mario_ll

2014-04-14, 00:36
Bo ten HukersAbołtnik to jakiś homorurkoanimonerdus.



Nie ma to jak Baek przypie**oli z laczka. Ale Law i jego podwójna obrotówa :D
Tekken a nie jakieś pedalskie animy.

trane1

2014-04-14, 00:52
@ thewhitestar
Bo jak cie zaskocze wszystkie bijatyki sa robione przez japonczyków.

Fragless

2014-04-14, 01:03
Sporo jest dobrych bijatyk, ale zależy co kto czego szuka. Dla mnie osobiście króluje Tekken, Street Fighter, Dead or Alive i Soul Calibur.

P.S

Tym co uważają się za "bijatykowych" kozaków polecam Tekken Tag Tournament 2... przez neta. Czasem to do gości dojść się nie da bo walą takie combo, że całe hp schodzi i można odłożyć pada. Dodam jeszcze, że jeśli ktoś jest fanem takich gier na konsoli to polecam zainwestować w arcade stick bo łatwiej ogarnąć kombinacje.