18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Słaba prostytutka

BongMan • 2015-05-04, 16:11
Zamówiłem ostatnio prostytutkę – narzekała, że wszystko ją boli, w łóżku była beznadziejna, a po wszystkim skasowała kosmiczne pieniądze. Gdy kulturalnie zwróciłem jej na to wszystko uwagę okazało się, że niedługo wychodzi za mąż i chce nabrać trochę praktyki.

BongMan

2015-05-05, 16:33
Na tym, gdzie się ogłaszasz. No, chyba że to twój "manager" ci ogłoszenia pisze, a ty tylko odwalasz mokrą i czasem też brudną robotę :D

Gizmolka

2015-05-05, 18:43
Chyba ty.

Widzę, że jesteś ekspertem w dziedzinie portali k***owo-randkowych. Gratuluję i żegnam. Znudziły mnie dyskusje z takim prostakiem.

BongMan

2015-05-05, 19:45
No jak to tak? Sama zaczepiasz, obrzucasz obelgami i chamskimi, uszczypliwymi uwagami pod 10-ma tematami naraz, a teraz się obrażasz? :emo:

moonelq

2015-05-05, 22:25
@up

Jak kobieta. O ch*j jej chodzi, nie odgadniesz.

Gizmolka

2015-05-06, 00:01
Babcia mówiła, żebym nie dyskutowała z idiotą, bo ktoś mógłby nas pomylić.

BongMan

2015-05-06, 06:39
moonelq, koło kobiety to to nawet nie leżało :D

p*zdolka, zatem wyjaśnij - po ch*j zaczepiasz?

Gizmolka

2015-05-06, 13:28
BongMan napisał/a:

moonelq, koło kobiety to to nawet nie leżało :D

p*zdolka, zatem wyjaśnij - po ch*j zaczepiasz?



Koło kobiety to ty nie leżałeś.
Ps. martwe się nie liczą. Kraby też nie.

Nie zaczepiam, nie pochlebiaj sobie. Po prostu lubię wytykać ludziom ich głupotę.

BongMan

2015-05-06, 16:11
Nie pochlebia mi bycie zaczepianym przez jakąś sfrustrowaną laskę w internecie :D Bardziej mnie to bawi, ale też trochę mi cię szkoda, p*zdolka, choć lubię się z ciebie pośmiać :D

Gizmolka

2015-05-06, 23:29
BongMan napisał/a:

Nie pochlebia mi bycie zaczepianym przez jakąś sfrustrowaną laskę w internecie :D Bardziej mnie to bawi, ale też trochę mi cię szkoda, p*zdolka, choć lubię się z ciebie pośmiać :D



Z tego co widzę, to ty tu jesteś dobrym tematem żartów i pojazdówek. Nie śmieją się z tobą tylko z ciebie.

St...........ke

2015-05-06, 23:50
Gizmolka napisał/a:



Z tego co widzę, to ty tu jesteś dobrym tematem żartów i pojazdówek. Nie śmieją się z tobą tylko z ciebie.



Z Bogusiem nie ma sensu dyskutować. To jakieś sfrustrowane dziecko, które nie potrafi przyjąć nawet najmniejszej krytyki. Może jest sporo osób, które go lubią albo popierają, jest jednak tyle samo osób, które mają go dosyć.

Skwituję to jednym powiedzonkiem: nie tykaj gówna, bo zacznie śmierdzieć. :-P

Gizmolka

2015-05-07, 01:06
;-)
SteelMike napisał/a:



Z Bogusiem nie ma sensu dyskutować. To jakieś sfrustrowane dziecko, które nie potrafi przyjąć nawet najmniejszej krytyki. Może jest sporo osób, które go lubią albo popierają, jest jednak tyle samo osób, które mają go dosyć.

Skwituję to jednym powiedzonkiem: nie tykaj gówna, bo zacznie śmierdzieć. :-P

podroczę się z nim trochę, niech ma po co żyć :D

BongMan

2015-05-07, 08:07
Ten pedzik ostatnio na mnie szczekał, ale mu nie poszło jak k***ie w deszcz, to teraz próbuje grupowo :D

St...........ke

2015-05-07, 09:42
BongMan napisał/a:

Ten pedzik ostatnio na mnie szczekał, ale mu nie poszło jak k***ie w deszcz, to teraz próbuje grupowo :D



Jedyne co się nie udało, to Ty rodzicom. No, ale to nie mój problem. :mrgreen:

BongMan

2015-05-07, 16:21
Ty się nie udałeś, bo ojciec wcześniej wrócił z pracy i musiałem się ewakuować nim zdążyłem ejakulować.

St...........ke

2015-05-07, 17:24
BongMan napisał/a:

Ty się nie udałeś, bo ojciec wcześniej wrócił z pracy i musiałem się ewakuować nim zdążyłem ejakulować.



Bardzo ciekawe, zważywszy że jestem od Ciebie starszy. ;) Więc co najwyżej mogę powiedzieć: Bong, I am your father. :lol: