18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

xts

2014-01-24, 15:05
no k***a musiało tu już być, ni ch*ja

oxygenium92

2014-01-24, 15:10
k***a... jednoręczny miecz na plecach...

nieubezpieczony

2014-01-24, 16:03
Ja pierdzielę, ten krótki filmik jest lepiej zrobiony niż wszystkie polskie superprodukcje razem wzięte!

parolpl

2014-01-24, 16:14
a tak w ogóle z żelaznym sprzętem raczej ciężko się by rozpie**alało smoka.

P.S. W
abbajack rządzi, reszta to ch*j

białywęgorz

2014-01-24, 16:28
TES to chyba najlepsza seria RPG'ów. Gothicki mogą się schować. A filmik ma już ponad 3 lata i aż dziw,że go to jeszcze dzie było. Wielka krata piwa za przypomnienie :D

Deus-Ex-Machina

2014-01-24, 16:40
Było bo sam wrzucałem jakiś rok temu. Wyj***ł to jakiś mod do było, zajawek czy czegoś takiego. Bo muzyka, bo gierka, bo są to zainteresowania, czy coś w ten deseń... :-/

Tassadar

2014-01-24, 17:09
W skyrimie smok był słabszy od niedźwiedzia, przynajmniej jedne z pierwszych. Ale gra zajebista. Czekam na kolejną część z niecierpliwością. Żeby móc znów pozwiedzać parę dni. Eh wspaniała gra. Co do filmu do naprawdę prezentuje klase. Przeglądam tutaj masę rzeczy, dużo z nich to szrot ale ten to perełka moim zdaniem. Trzyma klimat

McSzczery

2014-01-24, 18:45
Skyrim to słabiak, nawet na najwyższym poziomie nie było satysfakcji z ubijania smoków. Skyrim przeszedłem chyba w Dwarven armie... Oblivion i Morrowind były dużo lepsze. Poza tym ten zasrany gps w Skyrim... Masz za zadanie znaleźć jakąś cholerną książkę, ale oczywiście nie ma żadnego szukania, bo gpsik dokładnie pokazuję Ci gdzie książkę można znaleźć.
Dark Brotherhood to tylko gwoźdź do trumny, zamiast ciekawych misji serwują graczom zabicie samego Cesarza.
Nie zmienia to faktu, iż Skyrim pod wieloma względami jest naprawdę zajebisty. Grafika zachwyca, a z modami (które akurat przy tym tytule zachęciły mnie do dalszej gry po zakończeniu głównego wątku) jest po postu nie do przebicia.
Mam nadzieję, że kolejna część będzie lepsza niż jej poprzedniczka, no i z chęcią zobaczyłbym krainę murzynów, lub elfów.
Sorry, że tak chaotycznie, ale niedawno wstałem i wciąż jestem lekko naj***ny.

Leouch

2014-01-24, 18:53
@up. nie licz na kolejna cześć. Jesli sie nie okaze ze tes online to niewypał to nie będzie kolejnej czesci

pi...........ja

2014-01-24, 23:09
Kto pisze brednie o niedźwiedziu silniejszym od smoka, chyba nie walczył z gigantem. Pięknie wystrzeliwują słabą postać w powietrze.

Mirex

2014-01-24, 23:33
"I tak oto Dovakhin w żelaznym secie znając trzy podstawowe Thu'um zaj***ł smoka nie będąc draśniętym" Gdyby gra tak wyglądała samego Alduina można by zadrapać paznokciami na śmierć :-D Wracając filmik znów świetnie obejrzeć 8-)