18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

skyrim badass

~Griszon • 2012-04-27, 14:04
Myślę, że tytuł powinien skutecznie odstraszyć tych, którzy mają już dość tej gry i filmików z nią związanych. Resztę zapraszam do obejrzenia.

Kępa

2012-04-27, 20:07
Film profesjonalnie zrobiony, lecz niepotrzebnie wali do wszystkich, nawet przyjaciół, jak rasowy newbie.

Earth

2012-04-27, 20:22
Marian Pudzianowski napisał/a:


Nie, nie, nie, chłopcze. To żadna prowokacja. Jak masz naście lat to spoko, pewnie takie gierki Ci się podobają i uważasz to casualowe gówno za RPG-a, a z prawdziwymi perełkami jak pierwsze trzy TES-y nie miałeś do czynienia.



Proszę, co ten internet robi z ludźmi. Nie mam nastu lat, ale skąd możesz to wiedzieć, sam wpisując błędny wiek. Denerwuje mnie to "pewnie". Nie znasz mnie, nie wiesz kim jestem, ale szukasz uznania u takich jak Ty najeżdżając na innych. Żałosne.

donRafael

2012-04-27, 21:23
wg mnie napinają się Ci, którym gierka zwyczajnie nie poszła, albo nie umieli sobie ściągnąć pirata. Żeby nie było- ja mam kupioną! Grałem w niejednego RPGa sprzed nawet 10 lat i co? Podobały mi się tamte, te dzisiejsze też mi się podobają (oczywiście nie wszystkie). No ale lepiej zgrywać takiego tró-gamera...

skandal89

2012-04-27, 22:45
Nasz rodzimy Wiedzmin 2 jest duzo lepsza grą.

Marian Pudzianowski

2012-04-27, 22:55
donRafael napisał/a:

wg mnie napinają się Ci, którym gierka zwyczajnie nie poszła, albo nie umieli sobie ściągnąć pirata.


To są tacy piraci-idioci, którzy gry nie umieją pobrać? :lol:

HEILicopter

2012-04-27, 23:59
Pan kapitan napisał/a:



Mody do tej gry zbliżają ją do ultra realizmu:




Jeszcze parę lat i rzeczywistość za oknem od tej z ekranu monitora będą nie do odróżnienia. :-)



Do tego nie trzeba nawet sciagac modow. W Nvidia Panelu (dla posiadaczy GeForce) mozna ustawic wlasna konfiguarcje karty jak ma renderowac tekstury, z jaka dokladnoscia. Tak samo z cieniami :p Do tego jakies HD texture pack i FXAA injector dla upartych - gra jak z realu.

wiktormuzyk

2012-04-28, 01:00
A ja piracko ściągnąłem (tpb rox), gram w Skyrima od święta bo nudny, a pierwsze trzy TESy - no sory, ale nie wiem kto w dobie obecnych możliwości tym się podnieca. Rozumiem pasjonatów starszych gier, ale takie naciągane jaranie się starym gównem jest słabe w ch*j. Doom 1 też wymiata w porównaniu do chociażby Skyrima...? Spoko...

Endrju360

2012-04-28, 14:14
pilaf666 napisał/a:

gra jak z realu.


W realu jakaś promocja na gry?

dzejkop21

2012-04-28, 14:17
Skyrim? Okej gra jest wporządku, nic więcej nic mniej, fabuła jak dla mnie w ch*j słaba, walka jak dla mnie nierealistyczna, tak jak kilka osób wyżej napisało, nadrabia tylko grafiką. k***a nie wiem dlaczego ludzie jarają sie skajrimem jakby to była nowa religia dla psychopatów, jest to nastepna przecietna gra która jak dla mnie wybiła sie tylko dlatego, że jej poprzednicy odniesli duzy sukces, bo poprzednie TESy były zajebiste. Skajrim może jak dla mnie lizać stopy grą typu Gothic I, II, IINC, a nawet 3 bo 4 juz byla ch*jowa.


W rpg nie chodzi o pie**olona grafike, tylko o fabułe. Skyrima przeszedlem na dosc wysokim levelu, pograłem troche, ale przeszedłem go raz, do sagi gothica wracam zawsze, IINC juz mam chyba z 40 razy oklepaną, a nigdy mi sie nie nudzi.


PS. Wiedzmin 2 ch*jówka, jedynka lepsza.

MCKosa

2012-04-28, 18:33
Pan kapitan napisał/a:




Widziałem i świetnie to wygląda, ale i tak nie ma startu do zmodowanego GTA IV ;-)



Nazwę moda można ? bo wpisując realism mod, albo realistic to trochę wyników wyskakuje, także byłbym wdzięczny