18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skutki codziennego ... siedzenia

Bober • 2014-12-21, 11:57
Znajomość języka ang na poziomie gimnazjum...



bloodwar

2014-12-21, 12:37
Ci dwaj goście wyglądają jakby cierpieli notorycznie na problemy z hemoroidami, spowodowane bynajmniej nie zbyt długim siedzeniem tylko pedałowaniem :)

teken

2014-12-21, 13:10
a jak leżę z padem ?

Dragonov

2014-12-21, 15:03
A ch*j tam znajomość na poziomie gimnazjum. Jak ześ taki lingwista, to weź k***a i przetłumacz i wstaw na swoim kanale i jeszcze zgarnij trochę pln za wyświetlenia. A nie tu będzie pie**olił. Ja rozumiem jakby to nie miało sensu wszystko co on mówi po angielsku, bo jakiś dowcip czy coś. Nie to, że nie umiem, ale jestem leniwy i chcę po polsku.

Ork.Fajny

2014-12-21, 16:54
Jak ja kurczę uwielbiam wielkich specjalistów, co wszystkim mówią np. jakie to siedzenie jest złe, co się dzieje po jakimś czasie siedzenia i jak to dobrze za długo nie siedzieć... Tylko że co z tego do jasnej cholery kiedy praca większości ludzi opiera się o siedzenie...?
Poza tym widać że autorzy tego filmiku nigdy nie zajmowali się poważną stojącą/chodzącą pracą fizyczną. Jakby odeszli od swoich biureczek i robienie filmików, po tyrali tak z tydzień albo dwa tak to jakby wtedy na dupę usiedli to by cały weekend się nie ruszyli ani o centymetr...

RockyWood

2014-12-21, 17:35
ufff dobrze że mi to nie grozi - 10h/dzień to dla mnie standard ale na szczęście mam lodówkę daleko i co godzinę muszę iść po browar :)

maoRys

2014-12-30, 10:36
Nalezaloby jeszcze dodac ze siedzenie rozpie**ala kregoslup( nacisk an kregi jest wiekdszy podcas siedzenia). Wiekszosc ludzi nie ma wyrobionej dobrej postawy podczas gdy siedzi, krzywi sie , garbi.