18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skutki brania metamfetaminy

krystiann90 • 2013-12-06, 21:38
Skutki brania metamfetaminy


Krótko o metamfetaminie...
Metamfetamina to popularny narkotyk, odmiana amfetaminy. Metamfetamina jest silnie działającym narkotykiem, już niewielkie jej ilości dają ogromny wpływ na układ nerwowy. W porównaniu do amfetaminy posiada znacznie silniejsze działanie ośrodkowe, natomiast słabsze obwodowe. Ma właściwości halucynogenne, pobudzające (jest stymulatorem centralnego systemu nerwowego, uwalnia dopaminę) i daje krótkotrwały efekt, tak zwany "high" pozostawia za sobą uczucie pragnienia kolejnej dawki.
Metamfetamina została po raz pierwszy zsyntetyzowana w 1893 r. poprzedniczka (amfetamina) została zsyntetyzowana w Niemczech w roku 1887 przez Lazara Edeleanu.


A tutaj kilka zdjęć (po lewej - przed, po prawej - po kilku latach brania narkotyku)



Charakterystycznie zmiany w wyglądnie:
- zapadniecie oczu
- znaczne infekcje i zmiany skórne, rany i wypryski
- szybka utrata zębów i stopniowa utrata włosów


A tutaj macie mały bonus :mrgreen:
spoiler

Evangelion00

2013-12-09, 00:17
Nie to żebym twierdził, że piko jest zdrowe ale...

Jak chcesz by ktoś wierzył w to co przekazujesz to po jeden używaj sprawdzonych informacji(NIE ZE STRON RZĄDOWYCH/STOP ABORCJI ITP.) Po dwa nie kopiuj, wklej tylko chociaż popraw to co te trzeźwe ćwoki nie umiały napisać dobrze.

Na youtubie oglądałem program o gościu który jarał piko przez 20 lat i nic po nim nie widać, oczywiście układ nerwowy to ma zjechany na maksa. Ale te efekty typu wygląd wywołuje wypłukanie witamin i nie jedzenie. Można ich było uniknąć. Hitler walił podobno mete, nawet program o tym oglądałem ale on żarł i nie wyglądał jak wrak.



A tak po za tym uwielbiam ten rush <3 YEEEEEEEEAHHHH
Jak szukacie rzetelnych informacji to zapraszam na hyperreal info

xts

2013-12-09, 13:14
Evangelion00 napisał/a:

wypłukanie witamin i nie jedzenie. Można ich było uniknąć. Hitler walił podobno mete, nawet program o tym oglądałem ale on żarł i nie wyglądał jak wrak.


info



Hitla to był człowiek apteka i swiecił w ciemnościach, tego doktorek robił mu takie mixy, że wyj***na na pare dni =D

dOpieca

2013-12-09, 21:35
ustawiane w ch*j , jak robili te zdjecia ,, ej dziewczyno masz zamiar walić mete? , zróbmy ci zdjęcie i zobaczymy jak bedziesz wyglądać jak już to cie zje ,, . Moim zdaniem reklama ,,sluszna reklama,, ale wciaz reklama. Kiedyś przedawkowałem aspiryne znam sie na tym.

fireelem

2013-12-09, 22:19
Dobrzy aktorzy do the walking dead :D