18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skutki braku poszanowania przepisów

Polskie_Drogi • 2021-01-01, 18:52
Uważają siebie za ponadprzeciętnych kierowców, są przekonani, że przepisy ruchu drogowego ich nie obowiązują, wydaje im się również, że są nieomylni i niezniszczalni – niebezpieczni egoiści drogowi.

Oto skutki braku poszanowania przepisów oraz innych ludzi na drodze.


kzf

2021-01-01, 21:03
Czy mi się wydaje, czy im większa i wyższa osobówka, tym większy debil za kierownicą?

juderaus

2021-01-01, 22:21
kzf napisał/a:

Czy mi się wydaje, czy im większa i wyższa osobówka, tym większy debil za kierownicą?



Wydaje Ci się.

r061071

2021-01-02, 01:45
kzf napisał/a:

Czy mi się wydaje, czy im większa i wyższa osobówka, tym większy debil za kierownicą?



dotyczy ciężarówek

Jacek86s

2021-01-02, 07:19
Chyba nawet zaczął uciekać

Mazi118d

2021-01-02, 09:08
To są skutki martwego pola i głupiej chęci wjechania na skrajnie lewy pas kierowcy w Jeepie, ogólnie chęć jechania lewym pasem jest u nas silniejsza od zdrowego rozsądku przez głupie myślenie
-skoro lewy pas jest dla szybszych(do wyprzedzania) to znaczy że jest lepszy to dlaczego mam być gorszy i jechać prawym(myślenie większości debili)
A odpowiedz jest bardzo prosta „lewy jest do wyprzedzania”
I nie ma to nic wspólnego z prędkością czytaj (jeżeli jedziesz np 220km/h i są dla pasy to jedź k***a prawym bo ktoś może jechać 250 i potrzebować lewego do wyprzedzania)

MajsterCF

2021-01-02, 10:20
Tytuł dłuższy niż film. Brawo.

P(r)OLAND

2021-01-02, 10:26
Im nowsze auto, tym bezmózgim kierowcą wydaje się, że mogą wszystko.

gu...........er

2021-01-02, 10:56
Mazi118d napisał/a:

To są skutki martwego pola i głupiej chęci wjechania na skrajnie lewy pas kierowcy w Jeepie, ogólnie chęć jechania lewym pasem jest u nas silniejsza od zdrowego rozsądku przez głupie myślenie
-skoro lewy pas jest dla szybszych(do wyprzedzania) to znaczy że jest lepszy to dlaczego mam być gorszy i jechać prawym(myślenie większości debili)
A odpowiedz jest bardzo prosta „lewy jest do wyprzedzania”
I nie ma to nic wspólnego z prędkością czytaj (jeżeli jedziesz np 220km/h i są dla pasy to jedź k***a prawym bo ktoś może jechać 250 i potrzebować lewego do wyprzedzania)




Jakie martwe pole ? Raczej martwy mózg tego kierowcy . Przeleciał przez część wyłączoną z ruchu , przekroczył ciągłą linię i się wpierniczył w ciemno na lewy pas . Jak widać przerywana zaczyna się już na odcinku gdzie wszystkie pasy lecą równolegle do siebie tak aby łatwiej było zobaczyć czy można zmienić pas . Takiemu debilowi pozostaje wsadzić w dupę gaśnicę i nacisnąć spust .

ch...........ik

2021-01-02, 14:17
Czy dobrze widzę, że typ uderzył i otarł się przodem samochodu o barierę i nie zbiły mu się reflektory?

Pykacz

2021-01-02, 17:58
Co za łeb... wystarczyło głowe odwrócić w lewo jak miał zamiar się tak wj***ć. 0 wyobraźni. I nie martwe pole tylko martwica mózgu.

avalanch

2021-01-03, 17:25
gufer napisał/a:

Jakie martwe pole ? Raczej martwy mózg tego kierowcy . Przeleciał przez część wyłączoną z ruchu , przekroczył ciągłą linię i się wpierniczył w ciemno na lewy pas . Jak widać przerywana zaczyna się już na odcinku gdzie wszystkie pasy lecą równolegle do siebie tak aby łatwiej było zobaczyć czy można zmienić pas . Takiemu debilowi pozostaje wsadzić w dupę gaśnicę i nacisnąć spust .



Łeb by odwrócił i by może wystarczyło ;)

mazga50

2021-01-03, 18:32
Jak znam życie, jeszcze próbował zwalić winę na busiarza.