18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skuterzysta po wypadku

de_Sade • 2019-09-27, 00:38
Nie wiem, czy to już drgawki przedśmiertne, czy tylko konsekwencje uszkodzenia rdzenia kręgowego, ale pan dyga zacnie:


smuzg

2019-09-27, 18:28
Dzwonił już ktoś na pogotowie? On tam pewnie dalej leży.

Myxxer

2019-09-27, 20:03
Nellum napisał/a:

ja pie**ole żadna k***a nawet do niego nie podejdzie i go nie przytrzyma te skośnookie k***y wk***iają mnie wpie**alaniem psów i tą wyjeb ką na wszystko



W jakim celu miałby ktoś go przytrzymać? Żeby nie sp***olił?

Staycity

2019-09-27, 20:04
Widzę że wyjebka na tym samy poziomie co zawsze... jeszcze z 20lat to selfi będą sobie ribic z poszkodowanym:D tak jak ten ziomek podszedł chyba chciał zdjęcie zrobić ale bateria mu pewnie padła to poszedł dalej A już myślałem że chodz jeden okaże się na poziomie

dogip

2019-09-27, 20:41
Leży w pozycji bezpiecznej, profesjonalna nazwa - pozycja boczna ustalona. Nic mu nie będzie.

varimas

2019-09-28, 01:01
może on go na kopkę pali?

KKuubbaa

2019-09-28, 15:41
Dobrze, że szybko przyszli mu z pomocą.

otomin napisał/a:

A u nas jakby to wyglądało ? Pierwsze co to idą telefony k***a. A w necie każdy mądry i dobroduszny. Prawda jest taka że połowa ludzi jest fałszywych. pie**olicie co innego a robicie co innego problem w tym jest ze u kogoś widzicie a u siebie nie. Taka prawda, drogie polaczki. Nie jesteście Polakami tylko polaczkami, mądre to k***a w necie



W Polsce jest o wiele lepiej dużo więcej osób przyjdzie z pomocą niż tam w tym chińskim zadupiu.
Wystarczy zobaczyć kilka filmików z Polski lub z własnego doświadczenia.
Dam ci przykład z życia wzięty
Jechałem autem i nagle jakiegoś typa na rowerze auto potrąciło i chyba 10 osób się zleciało kilka osób mu pomagało a (chyba) aż 3 osoby dzwoniły po karetkę
Więc nie pie**ol mi tu, że w Polsce jest tak samo bo jest o wiele lepiej.