18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skuterocipy na śniegu ...

~McSadol • 2023-06-26, 08:52
niezależnie na jakim podłożu efekt zawsze taki sam ... :mrgreen:


flejtuch

2023-06-26, 10:18
Motoseksualiści jeżdżą na 2 kółkach... Tutaj są płozy i gąsienica więc nie p*zdy.. poza tym śniegowcy nie odpie**alają jak motoc**y.

SlimShady

2023-06-26, 11:12
Pomyślałem, że mam przyśpieszone odtwarzanie. Gdy się okazało, że jednak nie to już wiedziałem, że będzie dobre wideo :lol:

jkllll485

2023-06-26, 11:26
flejtuch napisał/a:

Motoseksualiści jeżdżą na 2 kółkach... Tutaj są płozy i gąsienica więc nie p*zdy.. poza tym śniegowcy nie odpie**alają jak motoc**y.



Taaa... A, to nagranie to k***a zacięcie przy goleniu piczy? :d

bercisko

2023-06-26, 12:38
Jak się siedzi okrakiem i jedzie na czymkolwiek to "-p*zda" jest na miejscu. Kiedyś na dzikim zachodzie jeżdziły koniop*zdy? :-)

Lee225

2023-06-26, 12:39
Mnie to bardziej zastanawia co tutaj jest uważane jako prawdziwy męski sport do którego trzeba mieć cohones? Siedzenie przed komputerem i wypisywanie steku bzdur tak jak w takim przypadku? Użalanie się ,że odj***ło Ci nogę po cukrzycy? Siedzenie na dupie i nic nie robienie? Granie w gry komputerowe?

Mam wrażenie ,że większość która tak pisze o tych całych moto p*zdach chciałaby uprawiać taki sport ale brak mu wyżej wspomnianych cohones, brak funduszy stąd kurewska zawiść bo przecież inni się zajebiście bawią ,a Ty siedzisz przed kompem i ch*j Cię strzela. Powiesz rozpie**alanie się to zabawa? Jest to część ryzyka tego sportu i trzeba zajebiście uważać po prostu.

Co lepsze... ilu jest motocyklistów i ludzi uprawiających ten sport w stosunku do kierowców czterech kółek? Ile jest śmiertelnych wypadków, kolizji osób prowadzących pojazdy czterokołowe? Wychodzi na to ,że każdy kto jeździ samochodem jest auto p*zdą.


smc

2023-06-26, 13:44
Prawdziwie męski sport to whisky i cygara w egzotycznym miejscu.


Hałasowanie na skuterkach i rozwalanie sobie łba, to dobre dla hołoty.

Budrys2000

2023-06-26, 16:21
To nie c**y, to zwykłe p*zdy ;-)

pankruk

2023-06-26, 21:05
Lee225 napisał/a:

Mnie to bardziej zastanawia co tutaj jest uważane jako prawdziwy męski sport do którego trzeba mieć cohones? Siedzenie przed komputerem i wypisywanie steku bzdur tak jak w takim przypadku? Użalanie się ,że odj***ło Ci nogę po cukrzycy? Siedzenie na dupie i nic nie robienie? Granie w gry komputerowe?
Mam wrażenie ,że większość która tak pisze o tych całych moto p*zdach chciałaby uprawiać taki sport ale brak mu wyżej wspomnianych cohones, brak funduszy stąd kurewska zawiść bo przecież inni się zajebiście bawią ,a Ty siedzisz przed kompem i ch*j Cię strzela. Powiesz rozpie**alanie się to zabawa? Jest to część ryzyka tego sportu i trzeba zajebiście uważać po prostu.
Co lepsze... ilu jest motocyklistów i ludzi uprawiających ten sport w stosunku do kierowców czterech kółek? Ile jest śmiertelnych wypadków, kolizji osób prowadzących pojazdy czterokołowe? Wychodzi na to ,że każdy kto jeździ samochodem jest auto p*zdą.



Nabierz więcej dystansu do debili proszę bo się wykończysz jak będziesz brał dosłownie wysrywy osób, które za dzieciaka musiały na głos czytać instrukcje obsługi zjeżdżalni przed starym pijanym żeby móc wejść na plac zabaw.

Lee225

2023-06-26, 23:15
pankruk napisał/a:

Nabierz więcej dystansu do debili proszę bo się wykończysz jak będziesz brał dosłownie wysrywy osób, które za dzieciaka musiały na głos czytać instrukcje obsługi zjeżdżalni przed starym pijanym żeby móc wejść na plac zabaw.



Dystans poniekąd jest tylko ,że coś co jest powtarzane do bólu staje się często realne. Jest tutaj kilka takich niedorobionych matołów którzy piszą tekstu w stylu " jak będę miał okazję to przypie**olę w takiego, nie zahamuję, zajadę". Martwi mnie to bo wyjedziesz na drogę, typ z radarem w oczach stwierdzi ,że lecisz za szybko i Ci wypie**oli żeby wyeliminować chwasta czyli w tym przypadku moto p*zdę.