18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skurwesyn

TT4 • 2017-07-22, 05:52
Air show w Moskwie, Su-35.


karakal

2017-07-22, 18:39
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Su-35 jest POTĘŻNYM KLOCEM.... Fajnie wygląda jego zwrotność gdy nie mamy zestawienia obok z innym samolotem np z F-22 który jest ze dwa razy mniejszy i tego typu manewry jak powyżej wykonuje z dużo lepszą zwrotnością i pokazem zmiennej dynamiki... Jednymi słowy F-22 jest jak szybko latająca mucha przy niemrawo poruszającym się tłustym gołębiu... a do tego maszyneria do mordowania na F-22 dużo lepsza... No F-22 by sprowadził raz dwa na ziemie Su-35... ale co tam F-22... Su zostanie ściągnięty na ziemie przez takie maszyny jak EuroFighter czy F-16 bez większych problemów tak jak to było nad Turcją.




Ziomuś, musze zareagować bo pie**olisz jakbyś sie tvn-u naoglądał. F22 jest cięższy od Su35 o 1300kg. Różnica w zwrotności pewnie pochodzi od 30 letniej różnicy w projektach samolotów. Nad Turcją strącili Su24. A co do technologii to sie nie wypowiadaj, bo ruscy już nie raz niejednego zaskoczyli. Jakby przyszło co do czego to wyleciałyby takie ptaszki, że numerki to mógłbyś sobie z dupy losować, wszystko co dobre jest tajne w uj. A Raptory czy Bekruty to zwykłe pokazówki.

RmX

2017-07-23, 18:09
F-22 to automat SU-35 to manual pewnych rzeczy automatem nie zrobisz, nie wiem co wy tu porównujecie.

~Angel

2017-07-24, 09:02
Pffff... wielkie mi HALOOOO ręczny zaciągnął to mu dupę zarzuciło