18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

weryfikator4

2018-08-24, 09:18
MullenLDZ napisał/a:

Przynajmniej nie wchodzi na krzesła i nie woła Szogunów jak tamten gruby cwe*.


Nawet tutaj, wśród tej zbieraniny dewiantów i pozytywnych pojebańców - "PIS" jest peryferyjną partyjką. Zatem stawiam zapytanie - kto do qrwy nędzy głosuje na nich?!.

spinaczel

2018-08-24, 09:27
to są te łopaty z tych nowo budowanych łagrów przez PiS?

SinceAge

2018-08-24, 10:27
wole Dude niz komucha komora który by wpuścił psedudo uchodźców. przynajmniej cos sobą reprezentuje bo nie wiem czy wiecie prezydent sprawuje tez funkcje reprezentatywną. i nie włazi na krzesło podczas wizyt międzynarodowych

skywalker75

2018-08-24, 10:32
"Nawet tutaj, wśród tej zbieraniny dewiantów i pozytywnych pojebańców - "PIS" jest peryferyjną partyjką. Zatem stawiam zapytanie - kto do qrwy nędzy głosuje na nich?!."

hmm... najwyraźniej nie dewianci i pojebańcy ;)

TB303

2018-08-24, 12:11
Marko89 napisał/a:

@Abraxus
Kretynem to jesteś ty i ten co cie zrobił. BTW Ty pewnie wolałbyś pedała Biedronia na prezydenta bo na na jego widok mógłbyś walić te 8 cm co masz w spodniach. OMG na moim kochanym sadolu lewacto z wyborczej albo innego neesweeka się panoszy Boże widzisz i nie grzmisz.


Dlaczego takie jednozerunkowe ameby chodzą po tym świecie? Dlaczego nie można do was legalnie strzelać?

Marko89

2018-08-24, 13:32
@TB303
Cieszę się, że takie takie lewactwo umysłowe jakie reprezentujesz jest bezpłodne/spedalone (niepotrzebne skreślić) to nie pozostawicie po sobie nawet śladu na naszej planecie.

TB303

2018-08-24, 13:33
Marko89 napisał/a:

@TB303
Cieszę się, że takie takie lewactwo umysłowe jakie reprezentujesz jest bezpłodne/spedalone (niepotrzebne skreślić) to nie pozostawicie po sobie nawet śladu na naszej planecie.


Widać, że mam do czynienia z typowym idiotą. Nie jesteś godny jakiekolwiek rozmowy z takimi jak ja.

Wiewór

2018-08-24, 13:47
Marko89 napisał/a:

@Abraxus
BTW Ty pewnie wolałbyś pedała Biedronia na prezydenta OMG na moim kochanym sadolu lewacto z wyborczej albo innego neesweeka się panoszy Boże widzisz i nie grzmisz.


Oczywiście, że tak! Biedroń jest wykształcony, kulturalny i jak pokazał na przykładzie Słupska potrafi rządzić. Wyciągnął miasto z długów, skończył z kolesiowymi układami i marnotrawstwem miejskiego pieniądza.
A to, że lubi chłopaków? Co mnie to k***a obchodzi.
Adrian podobno jest doktorem. Ciekawe czy chociaż wie na jaki temat napisał magistra i pracę doktorską bo patrząc na jego podejście do prawa to chyba nie był na żadnych zajęciach.

Marko89 napisał/a:


lewacto z wyborczej albo innego neesweeka się panoszy Boże widzisz i nie grzmisz.


Lewactwo to PIS.
Widzisz. Ja jestem za całkowitym zabraniem jakiegokolwiek socjalu. Sprywatyzowaniem absolutnie wszystkiego.
Rola państwa to sprzątanie ulic, zapewnienie bezpieczeństwa i stanowienie prawa, które spowoduje, że wszyscy będą równi i nikt nie będzie nikogo wykorzystywał.
Czyli moje poglądy to centrolewica.

We j***ne bolszewickie gnidy natomiast chcecie wszytko znacjonalizować, chcecie gospodarki centralnie sterowanej, państwowej służby zdrowia, podziału ludzi ze względu na orientację seksualną, stan posiadania i narodowość. Plujecie na ludzie wykształconych, rodzi się kult tępego robola. Chamstwo staje się cnotą.
Toczka w toczkę komuna.
Więc z nas dwóch to ty jesteś lewakiem.

Marko89

2018-08-24, 13:48
TB303 napisał/a:


Widać, że mam do czynienia z typowym idiotą. Nie jesteś godny jakiekolwiek rozmowy z takimi jak ja.



Tak tak zamilcz na wieki i jak na lewactwo przystało zajmij się "dogłębną od tylną analizą" jedynej godnej ciebie istoty którą jest koza sąsiada.

TB303

2018-08-24, 13:50
Marko89 napisał/a:



Tak tak zamilcz na wieki i jak na lewactwo przystało zajmij się "dogłębną od tylną analizą" jedynej godnej ciebie istoty którą jest koza sąsiada.



Skrajnego debila poznasz po tym, że nazywa lewakami innych, nie znając ich poglądów. Czy ty jesteś poważny, że człowieka, u którego dominują poglądy prawicowe jak ja, nazywasz lewakiem? Ja pie**ole :lol:

Marko89

2018-08-24, 13:58
Abraxus napisał/a:


Oczywiście, że tak! Biedroń jest wykształcony, kulturalny i jak pokazał na przykładzie Słupska potrafi rządzić. Wyciągnął miasto z długów, skończył z kolesiowymi układami i marnotrawstwem miejskiego pieniądza.
A to, że lubi chłopaków? Co mnie to k***a obchodzi.
.



Widać, żę tvn ci zrobił papkę z mózgu. To dla twojej wiadomości sprawdź sobie który z prezydentów miast ma największy procent nieobecności w pracy i wykorzystanych urlopów.
Wcale tak wspaniale tym Słupskiem nie rządzi bo po tej kadencji już stamtąd ucieka bo wie, że nie ma najmniejszych szans na reelekcje. Mam kolegę ze słupska i wstydzi się, że gdzie nie pojedzie to wszyscy jak usłyszą Słupsk to śmieją z niego, że pochodzi z pedałolandu.

TB303 napisał/a:


Skrajnego debila poznasz po tym, że nazywa lewakami innych, nie znając ich poglądów. Czy ty jesteś poważny, że człowieka, u którego dominują poglądy prawicowe jak ja, nazywasz lewakiem? Ja pie**ole :lol:



Ok sorry nie bedziemy dalej kontynuować dyskusji nie zauważyłem że masz w miejscu zamieszkania.... "Skąd: ze szpitala psychiatrycznego".
Mam jedną zasadę z chorymi psychicznie się nie dyskutuje.

TB303

2018-08-24, 14:01
Nareszcie kończysz! Trzeba było tak od razu, może uniknąłbyś kompromitacji amebo, bawiąc się w jakieś argumentum ad personam. Chociaż nie powiem, miałem niezły ubaw.
A teraz Idź i z godnością głoś sobie podobnym, o rzekomym "zmasakrowaniu lewaka" :amused:

Marko89

2018-08-24, 14:40
TB303 napisał/a:

Nareszcie kończysz! Trzeba było tak od razu, może uniknąłbyś kompromitacji amebo, bawiąc się w jakieś argumentum ad personam. Chociaż nie powiem, miałem niezły ubaw.
A teraz Idź i z godnością głoś sobie podobnym, o rzekomym "zmasakrowaniu lewaka" :amused:



Nie denerwuj się wszyscy wiemy, że w pokojach bez klamek nazywacie amebami sobie podobnych których słychać przez ściany.
Aha i nie zapomnij poprosić Pana doktora o zwiększoną dawkę lekarstw bo te co bierzesz są zdecydowanie za słabe.
Pozdro i życzę powrotu do zdrowia.

Wiewór

2018-08-24, 14:40
Cytat:

Widać, żę tvn ci zrobił papkę z mózgu. To dla twojej wiadomości sprawdź sobie który z prezydentów miast ma największy procent nieobecności w pracy i wykorzystanych urlopów.
Wcale tak wspaniale tym Słupskiem nie rządzi bo po tej kadencji już stamtąd ucieka bo wie, że nie ma najmniejszych szans na reelekcje.


Urlop należy się każdemu pracującemu Takie jest prawo w krajach cywilizowanych.
Ty jako komuch powinieneś popierać urlopy bo przecież wy się lubicie wylegiwać całymi dniami.

Byłem w Słupsku i wiem, że faceta tam uwielbiają. Nie mają wcale ochoty, żeby kandydował na prezydenta bo chcą, żeby został.
Nigdzie nie ucieka tylko ludzie go proszą, żeby kandydował bo z opozycji do pisbolszewii nie ma żadnego kandydata.