18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

skrócony nick??? what the...

BALOTELLIxMARIO • 2016-01-25, 22:27
Cześć. Mam pytanie odnosnie pewnego zjawiska ktore zauwazylem doslownie przed chwila, postaram sie kulturalnie i bez osobistych wycieczek.

Mianowicie chodzi o mój nick. Zauwazylem ze został skrócony. I to k***a bez mojej wiedzy.

Ale od poczatku. Od momentu rejestracji az do drugiej połowy stycznia br. firmowałem się nickiem BALOTELLIMARIOMB45. Prosze szczegolna uwage zwrocic na koncowke nicku. Sama koncowke. A teraz prosze spojrzec aktualny nick. I teraz szybka zagadka : znajdz różnice!

Już?
No to przechodzimy do sedna!

Wielu zbagatelizuje ten problem ale, gdyz jest to niby pierdółka na 1-wszy rzut oka i sam próbowałem powrócić do mojego wcześniejszego nicku, bo jest tutaj mozliwosc zmiany. No to wchodze w tą zakładke a tam info że nick mozna zmieniac co 3 miesiace!!! I ja najwczesniej moge zrobic to 20 kwietnia o godz. 18.51. Pewnie pomyślicie że debil sie uchlał, nick zmienił i teraz pie**oli, tylko że jak to obliczyłem to wychodzi na to że ktoś majstrował przy moim nicku 20 stycznia o godz 18.51 ( sherlock j***ny ze mnie ) i tu rodzi sie problem bo w tyg to mnie conajmniej od 17 do 19 nie ma w domu, z reszta to ze juz jestem w domu nie znaczy siedze na sadolu :roll:
Wykluczam włamanie bo gdyby tak było to ktoś by albo usunal to konto, albo pie**olil kocopoły za które by dostał w5 i przy najblizszej wizycie czekala by mnie niemila niespodzianka...

Obstawiam ze to administrator wszedl i skrócił mi nick, ze wzgledu na dlugosc. Mi nie chodzi o te dwie zaj***ne cyfry ale ZASADY, dlaczego do k***y nędzy nie zostałem poinformowany o edycji mojego nicka oraz powodu, zadnego info, ani co, ani jak, ani ch*j ci do dupy, naprawde mam wypie**olone w ten nick ale tu musi być jakis porzadek. A druga rzecz z jakiej ktos mi skraca nick. Przy rejestracji bylo wszystko ok i teraz wielce ktos musial gnoju narobić.

~LeweOkoSaurona

2016-01-25, 22:38
Nie czytałem całego posta, bo mi się nie chciało, ale moja odpowiedź w pigułce: zbyt długie nicki rozciągają niepotrzebnie ramki po tematami i listę online esbe, a to irytuje. Dziękuję.

MichaU

2016-01-26, 04:43
BALOTELLIMARIOMB napisał/a:

Wykluczam włamanie bo gdyby tak było to ktoś by albo usunal to konto, albo pie**olil kocopoły za które by dostał w5 i przy najblizszej wizycie czekala by mnie niemila niespodzianka...



To, że ty byś się zachował jak debil, włamawszy się na czyjeś konto, nie znaczy, że ktoś inny by tak zrobił, włamując się na twoje.

BALOTELLIxMARIO

2016-01-26, 10:37
Michau - widząc że odpowiadasz na mój problem wiedziałem ze nie udzielisz rzeczowej odpowiedzi bo twoje legendarne wpisy słyną właśnie z braku nawet grama intelektu ale czasem przechodzisz sam siebie, nieprawdopodobne...

LeweOkoSaurona - dzięki, ale dlaczego nie dostałem info na pw, ktos mogl sie ze mna skontaktowac choćby zeby spytac czy będzie mi pasował taki nick itp. itd., poza tym przy rejestracji nie było problemu z długością mojego nicku, teraz po pół roku komuś sie nie spodobał???

golip

2016-01-26, 10:44
BALOTELLIMARIOMB, jeżeli Cię to pocieszy to mi się nie podobał od razu :-P

~Bambi~

2016-01-26, 14:17
Drogi użytkowniku BALOTELLIMARIOMB

Witam serdecznie. Na wstępie chciałbym z całego serca przeprosić za niedogodności związane z zaistniałą sytuacją. Cała administracja i moderacja portalu Sadistic.pl śle wyrazy współczucia.
Problem, który wystąpił w trakcie funkcjonowania portalu Sadistic.pl sprawił, iż administracja musiała wkroczyć w wolności i prawa użytkowników portalu, zdeptać podstawowe zasady w imię poprawy technicznej strony działania w/w portalu internetowego.
Cieszymy się niezmiernie, iż zauważywszy problem zwróciłeś się bezzwłocznie do nas. Śpieszymy wyjaśnić, iż skrócenie twojego nicka nie nastąpiło poprzez włamanie się na twoje konto, a tym bardziej nie było to celowe i świadome działanie, aby uprzykrzyć twój żywot. Poprawiono wiele nicków od czasu pewnej zmiany w działaniu portalu tak, aby ilość znaków nie powodowała zakłóceń i błędów we wczytywaniu stron na w/w forum. Prosimy o wyrozumiałość i łaskawość, iż informowanie każdego użytkownika o takowej zmianie byłoby niezmiernie czasochłonne i utrudniało ciągłość administrowania i moderacji w/w portalu.
Pragniemy również poinformować, iż w każdej chwili użytkownik ma możliwość zmienić nick na nowy. W tym miejscu wychodzimy z niezmierną prośbą do pana o zastosowaniu małych liter i niewielkiej ilości znaków tak, aby jego długość nie powodowała zakłóceń w działaniu portalu.

Z wyrazami szacunku, ukłonami i podziękowaniami za dotychczasowy wkład w działanie portalu

Administracja i Moderacja Sadistic.pl

golip

2016-01-26, 18:56
@~Bambi, k***a trochę kultury bo czytać nie idzie :amused:

~Bambi~

2016-01-26, 19:04
:amused: można? I temat do zamknięcia :jezdziec:

dymion

2016-04-27, 01:20
jakim cudem to się trzyma kupy/dupy...
no bo przecież po co poświęcić całe 5 minut na zmianę w arkuszu stylów, który nawiasem mówiąc jest śmiesznie krótki (pomijam reguły przy znacznikach - pełna profeska!) albo przy weryfikacji formularza potraktować pole z nickiem jakimś wyrażeniem regularnym...
ech, przeszło mi - obejdzie się bez maści.