18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skrillex Drops One

Amol.the.Herbal.Liquor • 2013-02-24, 14:35
Kazam! tajemnica ujawniona!



Nie przepadam za większością kawałków dupstep'owych, ale muszę przyznać że jest kilka przyjemnych dla ucha (tj. dźwięk spokojnego wypróżnienia się podczas sraczki, własnej oczywiście :D )

tr3mm0r

2013-02-25, 13:47
komax3 napisał/a:





Przypomnę:
4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.



Dokladnie. Wiec jak ktos ma xywke "Sramnapolske" sra tez i na Polakow. Hejtowanie Polakow za to, ze nimi sa = rasizm prawda?
Do tego kolo sra w ten sposob na polska historie, tradycje, kulture itp. Kumulacja powodow do bana.

Sprawa druga. Tak jak BrK. napisal. Mieszkam w UK i posiadam oryginalny angielski windows 7 home premium (bez mozliwosci zmiany jezyka interfejsu). Szok nie? Pewnie nie wiedziales, ze Windowsa mozna kupic....

erpi

2013-02-25, 15:41
brK. napisał/a:


Też przeczytaj całość, gość ma English system and British keyboard, a Twój wiek jest zdumiewający, wpisałeś tyle, żeby ukryć swoje 15lat?
btw. i tak chyba nie przeczytałeś całości, bo bronisz typa który powinien mieć bana za sam nick. Elo.



Też mi problem przestawić :idzwch*j:

Amol.the.Herbal.Liquor

2013-02-25, 18:28
Widać że potrzeba wam tylko iskierki by zapoczątkować ciężkie batalie między sobą,
Ja osobiście nic nie mam do dubstep'u, nawet podoba mi się kilka kawałków( rodzime gatunki : metalu, reggae, i różnych alternatywnych odmian popu, rock'a i metalu) i zamieściłem tutaj ten film z czysto humorystycznych motywów, ponieważ jak każdy z was sam zdążył zauważyć, jest to humorystyczne podejście do tematu, wręcz należy patrzeć przez palce na tego typu filmy. Lecz okazuje się że niektórzy tylko czekali na kolejny "motyw" by skłócić wielu użytkowników między sobą.

W sumie lepiej jeśli robicie to tutaj ani jeżeli byście tak psioczyli na ulicy :D

:offtopic:
może zacznę na tym zarabiać, jeśli ktoś z was chciałby się o coś pospierać to nich napisze pm do mnie podając temat, wtedy ja podam cenę za owy post :krawaciarz:

Pozdrowienia dla internetowych napinaczy, ale wy musicie wszystko brać na serio :) troll na trollu kijem drugiego trolla pogania :roll:

brK.

2013-02-26, 01:38
erpi napisał/a:



Też mi problem przestawić :idzwch*j:


Jest problem zjebie, bo pewnie nigdy oryginalnego windowsa nie miałeś.
A co do trollowania to Polska to jest poj***ny naród i tyle powiem. Elo, elo 320.