18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skośny kiblarz...

Jesse.Pinkman • 2021-11-30, 11:12
...rozjechał małego chinola i rzucił się do pieszej ucieczki.

Quassar

2021-11-30, 11:26
Mały Kitajec sie wpie**olił z nienacka pod skuter. Gościu miał dobry refleks bo widać że od razu kontrował skrętem aby jakoś ominać, ale gówniak tak szybko biegł że i tak wpadł pod koła pomimo wywodu kiblarza.. szkoda że gościu spanikował i uciekł z miejsca wypadku teraz może mieć poważniejsze problemy po mimo tego że to on nie jest winny tego wypadku.

No i też szkoda dziewczynki która chyba próbowała gówniaka złapać ale tak wystartował z nienacka przez co już nie dała rady gnojka złapać.

Sierioża

2021-11-30, 13:11
Wina tego zjeba na skuterze. I już ch*j z tym, czy motop*zda czy nie. Zbliżając się do przejścia dla pieszych musisz zachować ostrożność a nie jechać jak ślepy. Wie to każdy, kto robił kurs prawa jazdy, wie to każdy, kto choć raz kogoś jebnął. Miałem tą wątpliwą przyjemność przewieźć gościa na masce, który mi wbił na pasy zza żywopłotu (swoją drogą w ch*j mądre posunięcie sadzić to gówno przed przejściem... brawo k***a) i co?? jechałem 30km/h, wyhamowałem na tyle, że gość dupą siadł mi na masce, przewiozłem go 3m i tyle, nic mu się nie stało. Policja skierowała sprawę do sądu, który pozbawił mnie prawa jazdy na okres 12 miesięcy.

Każdy kto kieruje jakimkolwiek pojazdem, mający prawo jazdy czy też nie, jest zobowiązany do zachowania ostrożności, bez względu na okoliczności dlatego skończcie pie**olić farmazony. Mało tego, w polskim wspaniałym kraju i z polskim wspaniałym prawem, gówniak do 10 lat może z pełnej p*zdy przejeżdżać przez przejścia dla pieszych i nadal jest traktowany jako pieszy.

Elowina

Quassar

2021-11-30, 14:41
Sierioża napisał/a:

Wina tego zjeba na skuterze. I już ch*j z tym, czy motop*zda czy nie. Zbliżając się do przejścia dla pieszych musisz zachować ostrożność a nie jechać jak ślepy. Wie to każdy, kto robił kurs prawa jazdy, wie to każdy, kto choć raz kogoś jebnął. Miałem tą wątpliwą przyjemność przewieźć gościa na masce, który mi wbił na pasy zza żywopłotu (swoją drogą w ch*j mądre posunięcie sadzić to gówno przed przejściem... brawo k***a) i co?? jechałem 30km/h, wyhamowałem na tyle, że gość dupą siadł mi na masce, przewiozłem go 3m i tyle, nic mu się nie stało. Policja skierowała sprawę do sądu, który pozbawił mnie prawa jazdy na okres 12 miesięcy.
Każdy kto kieruje jakimkolwiek pojazdem, mający prawo jazdy czy też nie, jest zobowiązany do zachowania ostrożności, bez względu na okoliczności dlatego skończcie pie**olić farmazony. Mało tego, w polskim wspaniałym kraju i z polskim wspaniałym prawem, gówniak do 10 lat może z pełnej p*zdy przejeżdżać przez przejścia dla pieszych i nadal jest traktowany jako pieszy.
Elowina



Ty zdajesz sobie sprawę że prawo w wielu warstwach jest zakłamane i nie ścisłe i nie zawsze ma wiele wspólnego z sprawiedliwością.
My sie tu nie spuszczamy nad prawem ustalonym przez "rząd" ale racją winy samej osoby..

Dodatkowo pamiętaj że to azja tam mogą być trochę inne przepisy albo i takie same ale to nie ważne w każdym razie nie zmienia to faktu że gówniak się wpie**olił pod koła i tyle w temacie, gościu zj***ł uciekając z miejsca zdarzenia,

Co do żywopłotu widać tutaj na filmiku też taki zajebisty pomysł :D

Lobo24

2021-11-30, 15:05
Podono tam straszna znieczulica a kierowca od razu pobiegł po pomoc.

Folur

2021-11-30, 15:59
od kiedy na przejście się wbiega? gówniak ma nauczkę na całe życie

Pralpunkt

2021-11-30, 16:45
Folur napisał/a:

od kiedy na przejście się wbiega? gówniak ma nauczkę na całe życie



Czyli na całe 2 minuty co mu zostało...myślę że wywarło to nanim ogromne wrażenie

Pewnie przeżyje ...

jebać_pis_w_dupsko

2021-11-30, 19:58
i po co sp***ala jeżeli ten mały k*** sam mu się wj***ł pod skuter.

Skurax

2021-12-01, 01:23
Sierioża napisał/a:

Wina tego zjeba na skuterze. I już ch*j z tym, czy motop*zda czy nie. Zbliżając się do przejścia dla pieszych musisz zachować ostrożność a nie jechać jak ślepy. Wie to każdy, kto robił kurs prawa jazdy, wie to każdy, kto choć raz kogoś jebnął. Miałem tą wątpliwą przyjemność przewieźć gościa na masce, który mi wbił na pasy zza żywopłotu (swoją drogą w ch*j mądre posunięcie sadzić to gówno przed przejściem... brawo k***a) i co?? jechałem 30km/h, wyhamowałem na tyle, że gość dupą siadł mi na masce, przewiozłem go 3m i tyle, nic mu się nie stało. Policja skierowała sprawę do sądu, który pozbawił mnie prawa jazdy na okres 12 miesięcy.
Każdy kto kieruje jakimkolwiek pojazdem, mający prawo jazdy czy też nie, jest zobowiązany do zachowania ostrożności, bez względu na okoliczności dlatego skończcie pie**olić farmazony. Mało tego, w polskim wspaniałym kraju i z polskim wspaniałym prawem, gówniak do 10 lat może z pełnej p*zdy przejeżdżać przez przejścia dla pieszych i nadal jest traktowany jako pieszy.
Elowina



To nie było w Polsce także 90% twoich wypocin można zignorować.
Elowina

Sierioża

2021-12-29, 20:15
Skurax napisał/a:

To nie było w Polsce także 90% twoich wypocin można zignorować.
Elowina



Jesteś idiotą, to nie grzech... to wstyd.