18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skośnooki Amatorski Sztangista

T3RMINATOR • 2020-09-06, 14:13
Na sztandze jest 195 funtów to jakieś 88 kg.



Kolanko się trochę posypało.

Lobo24

2020-09-06, 15:12
Szapo ba .

bercisko

2020-09-06, 16:39
Kurła, za pierwszym razem nie wyszło to po co próbował kilka razy?

cz...........ek

2020-09-06, 17:47
Akurat oglądałem na kiblu i powiem, że jak włączyć odrobinę empatii to widok jak chiński chudy koksu zamienia się w chińskiego kalekę naprawdę ułatwia wypróżnienie, polecam i pozdrawiam

ellsworth

2020-09-06, 18:00
Nie wiem co ludzie widzą w tym całym podnoszeniu cieżarów. Wyniszczające w p*zdu. Można tak tragicznych kontuzji się nabawić że boli od samego patrzenia.

Feder

2020-09-06, 18:22
ellsworth napisał/a:

Nie wiem co ludzie widzą w tym całym podnoszeniu cieżarów. Wyniszczające w p*zdu. Można tak tragicznych kontuzji się nabawić że boli od samego patrzenia.



Dokładnie! najlepiej siedzieć na piździe i nic nie robić!

Tryper

2020-09-06, 19:02
k***a na ch*ju bum wincyj dźwignął.

waka91ajmw

2020-09-06, 19:11
A to nie przypadkiem proteza? Pod koniec trochę nienaturalnie odbija światło.

bartek-jp

2020-09-06, 20:47
Jako specjalista od rozwalonych kolan powiem wam w tejemnicy że pękła mu łękotka :-P :mrgreen:

polakwrocek

2020-09-06, 21:23
[quote="Feder"]Dokładnie! najlepiej siedzieć na piździe i nic nie robić![/quote
Są atlasy do bezpiecznego podnoszenia. Jak jesteś wieszak to nie udajesz Rambo tylko idziesz na siłownię.
Ten zapłacił za zlekceważenie zagrożenia.

Diggerx

2020-09-06, 21:27
fejk jak ch*j

TorkilKoval

2020-09-06, 21:51
[quote="polakwrocek"]
Feder napisał/a:

Dokładnie! najlepiej siedzieć na piździe i nic nie robić![/quote
Są atlasy do bezpiecznego podnoszenia. Jak jesteś wieszak to nie udajesz Rambo tylko idziesz na siłownię.
Ten zapłacił za zlekceważenie zagrożenia.



Przestań! Bo kompletnie się nie znasz. Ten gość to jakiś żart. 88 na kiju a on taśmy ma na kolanach...

takisobie2

2020-09-06, 23:03
Pracuję z typem , który całe życie spędził ze sztangą. W tym roku kończy 62 lata i nie chciałbym aby mnie po przyjacielsku klepnął w plecy, bo pewnie wylądowałbym na wózku. W martwym ciągu bierze 300, pompuje na 200, a setke zarzuca nad głowę i to nie raz, a seriami po naście. Hantle ma wyspawane z jakiegoś żelaza po 30 kg sztuka i macha nimi, jak dzieciak watą cukrową. Na siłce już niejednego małolata skasował więc śmiem twierdzić, że jak coś robisz z głową, to i starości dożyjesz.. Heh. Tyle, że to nie Polak. Większość Polaków w tym wieku,to przy sraniu już się trawy trzyma., a ten gość jest z lasów dalekiej północy gdzie taka krzepa w jego wieku i u starszych jest normą.

Adae

2020-09-07, 11:39
takisobie2 napisał/a:

aby mnie po przyjacielsku klepnął w plecy, bo pewnie wylądowałbym na wózku. W martwym ciągu bierze 300, pompuje na 200, a setke zarzuca nad głowę i to nie raz, a seriami po naście. Hantle ma wyspawane z jakiegoś żelaza po 30 kg sztuka i macha nimi, jak dzieciak watą cukrową. Na siłce już niejednego małolata skasował więc śmiem twierdzić, że jak coś robisz z głową, to i starości dożyjesz.. Heh. Tyle, że to nie Polak. Większość Polaków w tym wieku,to przy sraniu już się trawy trzyma., a ten gość jest z lasów dalekiej północy gdzie tak



buahahahahaha Slowianie to najsilniejsi ludzie na tej planecie, twoj przyjaciel z dalekiej polnocy to chocby w siebie przez 40 lat zycia apteke pompowal to by nie mogl konkurowac chociazby ze mna.

Pompuje na 200? chyba ku*asow w twoja dupe.