18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Skoro jest Wilk to dlaczego Korwa?

Grzegorz.C • 2015-05-03, 13:50
Właściwie to nie tyle temat co zapytanie + pole do odpowiedzi :D Mam nadzieję że chociaż to drogi panie moderatorze nie trafi do sucharów. Może sobie tutaj wisieć bo to i tak gruby k***idołek nie czarujmy się.. do rzeczy.

Wczoraj naszła mnie taka oto myśl/refleksja. Skoro spośród kandydatów na prezydenta poglądy wolnościowe ma Korwusz, Kukeł, Brałn dałn oraz Wilk to dlaczego większość z was wybiera wszystkich oprócz Wilka startującego notabene z listy KNP? Skupmy się na Korwie bo to on jest waszym idolem hurr durr. Gdy jeszcze reprezentował Konwent Nowych Pokemonów mieliście wytłumaczenie dla popierania go - bo to jedyna siła wolnościowa. Ale teraz Korwusz założył kolejna partyjkę (jakie to typowe dla tej pszczółki, z kwiatka na kwiatek k***a.. tzn. Korwa! Zupełnie jak z kobietami, niezły materiał na prezydenta - typ który własnej partii nie ogarnia xD) Konwent Nowych Pokemonów zyskał nowego lidera a wy zamiast stwierdzić "dobra to teraz nareszcie będziemy mieć normalnego wodza" dalej głosujecie na k***icha. No ewentualnie na Palikmiota vol. 2 czyli Kukeła. Lub na jądrowego Brałna dałna. No i Płenknego Maryjana - prezydent nie może być pierdołą - Kowalisza. k***a ludzie wam naprawdę tak imponuje stary dziad który przez 72 lata nie skapnął się że skoro ciągle przekręcają jego wypowiedzi to musi zmienić styl wysławiania? Ale w sumie to was rozumiem. Taka asekuracja wyklucza używanie barwnych jednopłaszczyznowych bon motów i sprawia że przestalibyście go rozumieć :amused: No i wiadomo że trzeba się posługiwać innym stylem niż przeciwnicy co by nie było wątpliwości wobec antysystemostwa :walikonia:
Proszę aby ci których ten post nie wprawił w drgawki podali ARGUMENTY za stałym poparciem Korwina.

bestli

2015-05-03, 14:41
Cytat:

Gdy jeszcze reprezentował Konwent Nowych Pokemonów mieliście wytłumaczenie dla popierania go - bo to jedyna siła wolnościowa. Ale teraz Korwusz założył kolejna partyjkę (jakie to typowe dla tej pszczółki, z kwiatka na kwiatek k***a.. tzn. Korwa!

wisi mi która partie zakłada. Liczy się to, że mówi cały czas to samo.

Cytat:

typ który własnej partii nie ogarnia xD) Konwent Nowych Pokemonów zyskał nowego lidera a wy zamiast stwierdzić "dobra to teraz nareszcie będziemy mieć normalnego wodza" dalej głosujecie na k***icha


Ty chyba nie rozumiesz, że ludzie glosowali na KNP bo własnie był tam Korwin, a nie Wilk

Cytat:

Taka asekuracja wyklucza używanie barwnych jednopłaszczyznowych bon motów i sprawia że przestalibyście go rozumieć


co jak co, ale Korwinowy przekaz jest bardzo zrozumiały

Marian_Kowalski

2015-05-03, 14:54
Grzesiek, ale z ciebie knyp to ludzkie pojęcie przechodzi.
Robisz sobie tutaj jaja, a potem próbujesz ludzi przekonać do Wilka

Korwin to wolność, korwin to nadzieja- wiadomo.
Poza tym ma charyzmę, której nie posiada Wilk, którego wizerunek przez rok od kampanii do euro został całkowicie zapomniany.
Ale Korwin ma po swojej stronie znacznie mocniejszy atut, którego na próżno szukać u innych- Wiplera, czyli faktycznego szefa, dla którego Korwi jest tylko twarzą i instrumentem.
Jak to zrozumiesz to może przestaniesz się dziwić światu.

A tymczasem wiadomo- tylko MArian Kowalski da nam wolność i odbierze polskie ziemie z łap masonerii, bo ma do tego atrybuty wizyczne- ciezki czlowiek na silne czasy

Grzegorz.C

2015-05-03, 15:05
@Maryśka_Kowalicz
Nie robię sobie jaj, naprawdę mam takie poglądy. Tak to możliwe robaki! Po prostu chcę zwrócić wam uwagę na to że na własnym polu obieracie zły kierunek. To trochę jak z samochodem: brzydzę się bmw ale jak widzę że kolega takim wozem jedzie na sprzęgle to go upominam a nie cieszę michę "hehe niech sobie rozpirzy wsiową beemę".
Mówisz o charyzmie i zapewne to zapewnia mu wyborców (a może zwykła ciekawość beki którą rozpęta jako prezydent?) ale merytoryki w tym żadnej. Głos na korwina bo ma charyzmę = głos na Komora bo swój chłop. Tak samo emocjonalny owczy pęd.

@bestli
Ciągle mówi to samo w sposób który aż kusi do przekłamywania cytatów. Teraz jest przekaz zrozumiały bo wali prosto z mostu nie przejmując się mediami. I ponosi za to konsekwencje w postaci przekręcania wypowiedzi.

sz...........86

2015-05-03, 15:07
Grzegorz.C napisał/a:

stary dziad który przez 72 lata nie skapnął się że skoro ciągle przekręcają jego wypowiedzi to musi zmienić styl wysławiania?



aha czyli polityk powinien się podporządkowywać mediom i mówić to co im się spodoba ? gratuluje geniuszu, na prawdę nie masz nic innego do roboty przez cały dzień niż nieudolne trollowanie na sadolu ?
może poćwicz to najpierw na jakimś forum np. dla graczy minecrafta?

Grzegorz.C

2015-05-03, 15:14
@szymek6786
Powinien dla własnego dobra mówić to samo ale w taki sposób żeby nie można było tego przekręcić. Np. temat górników. Korwa zaczyna od zdania "do górników to bym strzelał" i potem rozwija myśl. Teraz wystarczy tylko puścić pierwsze zdanie i skomentować odpowiednio do reszty która nie pójdzie do emisji. Mądry polityk powiedziałby np. "do górników którzy robią to i tamto należy strzelać" Teraz montażysta ma problem bo słowo "górników" oddziela zwrot "którzy robią to i tamto" od "należy strzelać" i nawet jak wytnie środkową frazę to każdy głupi zauważy manipulację. Robienie takich błędów świadczy o tym że korwa albo jest idiotą albo bezpiecznikiem.
P.S Ale to nawiązanie do krzyczącego dzieciaka z minecraft który teraz siedzi w poczekalni całkiem niezłe :P Masz zadatki na niezłego PR-owca.

Marian_Kowalski

2015-05-03, 15:16
Grzegorz.C napisał/a:

Nie robię sobie jaj, naprawdę mam takie poglądy. Tak to możliwe robaki! Po prostu chcę zwrócić wam uwagę na to że na własnym polu obieracie zły kierunek. To trochę jak z samochodem: brzydzę się bmw ale jak widzę że kolega takim wozem jedzie na sprzęgle to go upominam a nie cieszę michę "hehe niech sobie rozpirzy wsiową beemę".
Mówisz o charyzmie i zapewne to zapewnia mu wyborców (a może zwykła ciekawość beki którą rozpęta jako prezydent?) ale merytoryki w tym żadnej. Głos na korwina bo ma charyzmę = głos na Komora bo swój chłop. Tak samo emocjonalny owczy pęd.



Liczysz, że będę bronił korwina, a ja ci tylko mówię co za nim przemawia i tyle.
Wilk praktycznie nie istnieje, jest takim planktonem jak Korwi 15 lat temu albo nawet nei, jest bardziej planktonowy.
Korwę ma za sobą skuteczność i jest charyzmatyczny, do tego każdy chce być korwim, bo korwi r*cha loszki, też byś chciał parówo, nie?
I jak już mówiłem ma za sobą Wiple

sz...........86

2015-05-03, 15:19
Grzegorz.C napisał/a:

@szymek6786
Powinien dla własnego dobra mówić to samo ale w taki sposób żeby nie można było tego przekręcić. Np. temat górników. Korwa zaczyna od zdania "do górników to bym strzelał" i potem rozwija myśl. Teraz wystarczy tylko puścić pierwsze zdanie i skomentować odpowiednio do reszty która nie pójdzie do emisji. Mądry polityk powiedziałby np. "do górników którzy robią to i tamto należy strzelać" Teraz montażysta ma problem bo słowo "górników" oddziela zwrot "którzy robią to i tamto" od "należy strzelać" i nawet jak wytnie środkową frazę to każdy głupi zauważy manipulację. Robienie takich błędów świadczy o tym że korwa albo jest idiotą albo bezpiecznikiem.
P.S Ale to nawiązanie do krzyczącego dzieciaka z minecraft który teraz siedzi w poczekalni całkiem niezłe :P Masz zadatki na niezłego PR-owca.



czyli utrzymujesz to że polityk powinien podporządkowywać się mediom... zajebiście
a nie pomyślałeś o tym że może powinno obowiązywać takie prawo, które za powycinanie wypowiedzi i przekręcenie jej tak że zmienia ona całkowicie sens powinno karać ?