18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skopana

Fa...........um • 2013-04-06, 12:30
Epicko ją skopały :lol:


Els

2013-04-06, 20:59
RockyWood napisał/a:

nie znacie mocy zazdrości kobiet.
Przestrzegam tutaj wszystkie Polki sp***alające na zachód - możecie rżnąć się z kim popadnie i omijać Polaków z daleka i zdradzać w ten sposób swój naród ALE uważajcie na zazdrosnych tubylców płci pięknej - tam kwasu i butów nie będą na was oszczędzać jak będziecie za bardzo fikać. Piszę to z troski.



Czekaj, to jak już się wiążesz z obywatelem innego kraju to stajesz się k***ą i zdrajcą narodu?

oponaodjelcza

2013-04-06, 21:00
Brawo dla panów... Rozumiem, że jak dupy się biją, to głupio się wpie**alać, ale nie w sytuacji dwie na jedną, zwłaszcza, jeśli ta jedna leży na glebie i jest kopana po głowie. No ale widać samiec alfa znaczy teraz co innego niż przywódca stada, teraz samiec alfa trzyma telefon, który ma najwięcej magapikseli i nagrywa :/

ko...........rz

2013-04-06, 21:04
Widzicie jakie z ciapatych p*zdeczek (mówię o płci niepięknej, bo męską tego gówna nazwać nie można) są pok***ieńcy. Tylko r*chać, żreć co podadzą, kraść i żelować puste łby potrafią. Zero jakiejkolwiek męskiej godności nie mają, nie poczuwają się do żadnego obowiązku wobec płci słabszej. Zero szacunku, jeszcze się sk***iałe smoluchy cieszą. Jeden ch*j, czy leją laskę białą, czarną, żółtą czy tęczową, szanujący się facet NIE MOŻE na takie coś pozwolić. Nie ma wyjątków, no chyba, że tak jak była laska Bongmana, zdradziła cię z całym osiedlem, hehe ;) Nie no, to ostatnie żartowałem.

enjoy7

2013-04-06, 21:18
Fajnie że ciapaci się wyniszczają między sobą, widać, że potrafią zrobić coś pożytecznego dla ogółu.

ellsworth

2013-04-06, 21:38
RockyWood napisał/a:

możecie rżnąć się z kim popadnie i omijać Polaków z daleka i zdradzać w ten sposób swój naród (...).


:lol: Zdradzają naród, bo nie dają ci por*chać? No nie do wiary czego to nie wymyśli niewyżyty seksualnie desperat. Zdrada narodu...

hogg

2013-04-06, 21:57
Lunas1 napisał/a:

czemu nikt nie krzyczy rumunki!!! przecież to Rumunki z Rumunii jak nie cyganki to juz nie rumunki??


A co mają wspólnego Rumunki z cyganami?

tigerqaz

2013-04-06, 22:40
Taka dupeczka no aż żal !!!

Pan_Prokurator

2013-04-06, 22:58
hogg napisał/a:


HAHAHAHA! Jaka k***a złota myśl z podręcznika dla akwizytorów :)
No tak, bo wszyscy z zagranicy mają kasy jak lodu, tylko ty, tępy ch*j jej nie masz, więc musisz wjechać na ambicje panienkom, bo inaczej to byś r*chał tylko boczek w kaloryferze.

Czy tylko one nie mogą się r*chać z obcymi bo zdradzają naród LOL, a my możemy r*chać inne?
Czy też możemy r*chać tylko te nasze, swojskie, najlepiej te co doją krowy i piją wodę prosto ze studni?
Czy może my jako polscy faceci możemy r*chać wszystko co popadnie za granicą?
Znaczy faceci mogą a kobiety nie?
Regularnie czytasz koran i bijesz pokłony w stronę Mekki?




aż nie chce mi się nawet jakoś konstruktywnie skomentować to co napisałeś. nie ma co dyskutować z pie**olonym plebsem :)

dexterl

2013-04-06, 23:10
Jeden prostak obserwuje te dwie wojownicze pseudobohaterki, a dwóch kamerzystów-imbecyli ma ubaw, bo dodatkowo będą mogli pochwalić się filmem z pobicia znajomej! Ja rozumiem wyrównywanie rachunków, ale w bardziej cywilizowany sposób. Normalny i zdrowo myślący człowiek nie kopie drugiego w głowę i twarz!

ddss

2013-04-06, 23:37
c**y nigdy nie zrozumią że leżącego się nie kopie , naj***ł bym takiej suce

keliber413

2013-04-06, 23:39
hogg napisał/a:


A co mają wspólnego Rumunki z cyganami?



stoją przy drogach :amused:

Riffer

2013-04-07, 00:29
hogg napisał/a:


HAHAHAHA! Jaka k***a złota myśl z podręcznika dla akwizytorów :)
No tak, bo wszyscy z zagranicy mają kasy jak lodu, tylko ty, tępy ch*j jej nie masz, więc musisz wjechać na ambicje panienkom, bo inaczej to byś r*chał tylko boczek w kaloryferze.

Czy tylko one nie mogą się r*chać z obcymi bo zdradzają naród LOL, a my możemy r*chać inne?
Czy też możemy r*chać tylko te nasze, swojskie, najlepiej te co doją krowy i piją wodę prosto ze studni?
Czy może my jako polscy faceci możemy r*chać wszystko co popadnie za granicą?
Znaczy faceci mogą a kobiety nie?
Regularnie czytasz koran i bijesz pokłony w stronę Mekki?



regularnie jestes c**a?

Spedi

2013-04-07, 00:31
To ma byc 21 wiek ?
Banda malp latajacych z kamerami i aparatami kamerujac jak jedna osoba poszkodowana do tego dziewczyna przegrywa w nierownej walce.
ps
fajnie ja skopaly xD

hogg

2013-04-07, 00:45
Pan_Prokurator napisał/a:




aż nie chce mi się nawet jakoś konstruktywnie skomentować to co napisałeś. nie ma co dyskutować z pie**olonym plebsem :)


Rad jestem wielce, że skomentowałeś powyższą wypowiedź komentarzem o tym, że nie chce ci się komentować.
Z resztą co ty mógłbyś konstruktywnego napisać po takim zdaniu
"Laski zdradzające swoj naród to juz nie Polki- zwykłe szmaty lecace na kase i język "
Może nie komentując mojej wypowiedzi, rozwiń swoją złotą myśl o zdradzie narodu polskiego w imię kasy i języka.