18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skończył zmianę

trytodie • 2024-03-16, 03:34
Pracownik zostaje przygnieciony przez kawal metalu zwisający z dźwigu. Chiny. (Deskrypcja dla niewidomych)




radek225

2024-03-16, 08:19
Tam jest ich tylu mnogo, że na jego miejsce przed zakładem pracy już 20 czeka.

psotny_fiutek

2024-03-16, 08:52
Kretyn nawet nie uciekał jak koledzy, selekcja naturalna.

Veni_Vidi

2024-03-16, 09:10
Jak to mogło się stać???

baronturbina

2024-03-16, 09:17
radek225 napisał/a:

Tam jest ich tylu mnogo, że na jego miejsce przed zakładem pracy już 20 czeka.


Poza tym: na ch*j tam stali? Suwnicowy jakiś niedoj***ny bo ciągnął ten element a nie uniósł go.
Tak czy inaczej, przygnieciony gość conprawda jest za stary cmokaski w poliki od karola wojtyly, ale wszyscy dobrze się bawią.


KosmatyHui

2024-03-16, 09:33
Co za k***a debile. PRacowalem przy dzwigach swego czasu mnogo.. i to czesto pracowaly conajmniej dwa synchronicznie (turbiny wiatrowe) I jakos tak nigdy dzwigowy nie probowal przeciagac towaru, zanim sie nie oderwal od ziemiiw plaszczyznie pionowej.

rafalxp

2024-03-16, 09:47
Na suwnicy nigdy się tak towaru nie ciąga bo można na wciągarce liny popie**olić ;p

psotny_fiutek

2024-03-16, 10:07
baronturbina napisał/a:

Poza tym: na ch*j tam stali? Suwnicowy jakiś niedoj***ny bo ciągnął ten element a nie uniósł go.
Tak czy inaczej, przygnieciony gość conprawda jest za stary cmokaski w poliki od karola wojtyly, ale wszyscy dobrze się bawią.



Co prawda nie wierzę we wszystkie te opowieści o JPII ale zdjęcie jakieś takie niepokojące... wręcz obsceniczne.

Nie ma wytłumaczenia by obcy dorosły człowiek, tak przytulał, zbliżał się i obejmował nieswoje małe dziecko.

" Obsceniczny to taki, który narusza ogólnie przyjęte normy obyczajowe. Przymiotnik ten jest kojarzony z czymś, co uchodzi za niemoralne, a nawet w niektórych kontekstach nieprzyzwoite pod względem nawiązań do seksu czy ukazywania nagości. Wyraz ten pochodzi od łacińskiego słowa obscēnus oznaczającego ‘plugawy’ bądź ‘sprośny’.

W użyciu często występuje również przysłówek obscenicznie, który odnosi się m.in. do sposobu wyrażania się, zachowania czy gestów. "

Zico

2024-03-16, 10:28
To nie dźwig tylko suwnica, widać że sterują nią z pilota i przesuwa w swoją stronę ale ładunek się gdzieś przyblokował, aż w końcu ruszył i już nawet nie dał rady skontrować tego.

baronturbina napisał/a:

Poza tym: na ch*j tam stali? Suwnicowy jakiś niedoj***ny bo ciągnął ten element a nie uniósł go.
Tak czy inaczej, przygnieciony gość conprawda jest za stary cmokaski w poliki od karola wojtyly, ale wszyscy dobrze się bawią.



Może już mu się skończył łańcuch i nie dało rady dać wyżej ;) więc po prostu ciągnął na palę kretyn

PabloSkills

2024-03-16, 10:38
Tylko gówno prysło jak go przygniotło.

SkoPio1

2024-03-16, 10:45
psotny_fiutek napisał/a:

Nie ma wytłumaczenia by obcy dorosły człowiek, tak przytulał, zbliżał się i obejmował nieswoje małe dziecko.



Aha.
Czyli jeśli dziecko nie czuje się nieswojo*, to wszystko w porządalu (!)?
;>

spoiler

baronturbina

2024-03-16, 11:18
SkoPio1 napisał/a:

Aha.
Czyli jeśli dziecko nie czuje się nieswojo*, to wszystko w porządalu (!)?
;>


Tak! Nie wiem czemu umknęło Ci jak prawdziwi duchowni byli oskarżani o to że dzieci czuły się nieswojo. Bzdury i brednie skierowane w stronę kościoła, matki boskiej i świętego Marka! Jak by te małe bezbożne potwory nie kusiły to księża by też czuli się nieswojo! Nawet na kapłana nieletni szatan czeka za rogiem.

Siriuz

2024-03-16, 11:23
Mi to wygląda na kobietę. Z zachowania też pasuje ;)

baronturbina

2024-03-16, 11:55
Siriuz napisał/a:

Mi to wygląda na kobietę. Z zachowania też pasuje


A mnie na naj***nego rosjanina. Mogłem nie pisać „naj***nego” bo to oczywistość.

majeńka

2024-03-16, 12:15
psotny_fiutek napisał/a:

Co prawda nie wierzę we wszystkie te opowieści o JPII ale zdjęcie jakieś takie niepokojące... wręcz obsceniczne.
Nie ma wytłumaczenia by obcy dorosły człowiek, tak przytulał, zbliżał się i obejmował nieswoje małe dziecko.

A ja ci dam wytłumaczenie: dopiero w ostatnich latach weszły pomysły żeby księdzu nie wszystko było wolno.